Som spokojná s obchodom.

Milá Sisa,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že ste s našimi službami a servisom spokojná. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

• Rýchlosť dodania
    • Obsluha

Tovar mi došiel od objednania do 2ch pracovných dní šperk je krásny a priateľke urobil veľkú radosť odporúčam

Milý Pali,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že ste s našimi službami a servisom spokojný. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

• Úprimnosť
    • Diskrétnosť
    • Kuriér síce vymýšľal, a nechcelo sa mu ale v pohode dalo sa to.

Milá Janka,

• Žiadna
    • Vysoká cena
    • Nekvalitný produkt

Milý zákazník,

neevidujeme z Vašej strany žiadnu komunikáciu o tom, že ste s naším šperkom neboli spokojný. Ak sa ale Vám objednaný šperk nepáči, je možné ho vrátiť späť alebo vymeniť za iný. Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

• Kvalita

• Darček k objednávke

Milá Kristína,

• Veľký výber, dobré akcie

S úctou, iZlato.sk

Rýchla doprava, spokojnosť so zabalením a aj drobným prezentom

S úctou, iZlato.sk

Tovar som nakoniec vymenila za iný v predajni v Bratislave v Eurovei.
    Nezvyknem písať recenzie, ale musím pochváliť pani, ktorá pracuje v predajni. Taký pekný a milý prístup k zákazníkovi som už dlho nezažila.

Milá Sandra,

S úctou, iZlato.sk

• Mega rýchle doručenie, chválim.

Milá Dominika ,

S úctou, iZlato.sk

• Pravidelne nakupujem cez izlato, s kvalitou som vždy spokojný.
    • Predajňa Tower 115. Mal som rezervovanú objednávku, prišiel som si ju vyzdvihnúť avšak čakalo ma napomenutim že treba počkať vonku pred obchodom, lebo je personál vyťažený. Čakal som tam takmer 45 minút, kým sa konečne uráčilo vybaviť ma.

Osobné vyzdvihnutie neodporúčam. Napriek tomu, online objednanie a dorucenie

Milý Dávid,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že ste s našimi službami a servisom spokojný. Za dlhšie čakanie sa Vám ospravedlňujeme. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou, iZlato.sk

• Expresne rýchle dodanie tovaru.

Milý zákazník,

S úctou, iZlato.sk

na webovej stranke pisete, ze pokial sa vykona objednavka do 10.00, tovar bude k dispozicii na dalsi den. Skutocnost vsak bola ina - objednavka 10.1., tovar k dispozicii v pondelok 15.1.2024. O tom, ze ma najskor prist potvrdzujuci mail alebo SMS sa na webe nic nespomina....mozno by ste tieto info upresnit....

Milá zákazníčka,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že ste s našimi službami a servisom spokojná. Ospravedlňujeme sa Vám za dlhšiu čakaciu dobu. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou, iZlato.sk

• neviem posudit tovar mi nebol ešte doručený

Milá zákazníčka ,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že ste si vybrali práve náš obchod. Váš šperk je na objednávku o čom ste boli informovaná. Veríme, že šperk splní Vaše očakávania a bude Vám robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou, iZlato.sk

Zo stránky IZLATO objednávam už nejaký ten rok a som nad mieru spokojná.tovar mi vždy príde včas, s certifikátom a krásne zabalený + handrička na čistenie . Určite odporúčam pretože nikde inde nenakupujem . Majú aj možnosť vrátenia tovaru a komunikácia je výborná . Ďakujem

Milá Dominika ,

S úctou, iZlato.sk

Široký výber tovaru, priaznivé ceny, komunikácia obchodu

Milá Janka ,

S úctou, iZlato.sk

• rychlost dodania, dokonale balenie, prilozeny certifikát, velky vyber tovaru .

Milá Zuzana ,