• Dobrý obchod

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za kladné ohodnotenie nášho internetového obchodu, vážime si každého spokojného zákazníka. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná a veríme, že nám ostanete aj naďalej verná.

S úctou, iZlato.sk

Rychl doprva a pomerne dobre ceny

Vážená zákazníčka,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie, ktoré nás veľmi teší. Sme nesmierne radi, že oceňujete našu prácu, ktorá je prácou celého tímu. Veríme, že šperk, ktorý Ste si u nás vybrali splnil Vaše očakávanie. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Rychle vybavenie

Vážený zákazník,

ďakujeme za kladné ohodnotenie nášho internetového obchodu, vážime si každého spokojného zákazníka. Teší nás, že ste s našimi službami spokojný a veríme, že nám ostanete aj naďalej verný.

S úctou, iZlato.sk

Nádherný náhrdelník top zabalený krásne darcekovo .. odporúčam skvelý obchod

S úctou, iZlato.sk

Retiazka s vygravirovanym srdiečkom sú pekné, no až v nedeľu zistím, či sa darček k 1.sv.prij. páči. Rýchla komunikácia, dodanie. Za mňa spokojnosť

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za kladné ohodnotenie nášho internetového obchodu, vážime si každého spokojného zákazníka. Teší nás, že ste s našimi službami spokojná a veríme, že nám ostanete aj naďalej verná.

S úctou, iZlato.sk

• Naušničky krasne, doručenie na druhý deň, krasne zabalene, mozem len odporučiť

Vážená zákazníčka,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše milé slová a 100 % hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že Ste s našimi službami a servisom spokojná. Našou snahou je tovar v čo najkratšom možnom čase expedovať zákazníkovi. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou, iZlato.sk

• Tovar prišiel veľmi rýchlo.
    • Je opuncovaný.

Všetko v poriadku.

Vážená zákazníčka,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že Ste s našimi službami a servisom spokojná. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou, iZlato.sk

Super obchod rýchlo dodané maximálna spokojnosť

Vážený zákazník,

ďakujeme za kladné ohodnotenie nášho internetového obchodu, vážime si každého spokojného zákazníka. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný a veríme, že nám ostanete aj naďalej verný.

• obrúčky skladom
    • meracie prúžky zdarma
    • veľký výber
    • kvalita obrúčok
    • kvalita servisu a komunikácie

Veľmi pekne ďakujem ! Potrebovali sme obrúčky veľmi narýchlo, preto som volala na infolinku kde mi bolo povedané, že môžem vyberať z obrúčok ktoré majú skladom, bolo mi odporúčané objednať predom meracie prúžky, aby sme vedeli akú veľkosť máme objednať. Uvítala som aj informáciu, že sa obrúčky dajú gravírovať aj dodatočne, za cenu poštovného. Objednali sme teda meracie prúžky, a potom prstene, nedávali sme ich hneď gravírovať, keďže sme chceli vyskúšať či nám budú veľkosti sedieť. Sadli ako uliate, a hneď sme ich poslali na gravírovanie. Ďakujem pekne iZlatu za rýchle vybavenie a priateľský prístup.

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za Vašu krásnu recenziu. Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie a sme veľmi radi, že aj Vy ste dôkazom našich kvalitných služieb. Zároveň nás teší, že sme mohli byť súčasťou jedného z najdôležitejších okamihov vo Vašom živote :)

Rovnako ako na najvyššej kvalite našich produktov, si zakladáme aj na kvalite zákazníckeho servisu, ktorý je pre nás veľmi dôležitým prvkom, preto sú bezplatné meracie krúžky, ktoré sú v tejto situácií tiež veľmi dôležité, samozrejmosťou!

Zároveň byť v prípade potreby našim zákazníkom hneď k dispozícii - prostredníctvom infolinky, chatu, emailu a urobiť maximum pre vyriešenie problému alebo zodpovedania otázok.
    Sme veľmi radi, že ste mali možnosť všetko vyskúšať na vlastnej koži. :)

Teší nás Vaša spokojnosť, že svadobné obrúčky splnili Vaše očakávania. To je predsa to najdôležitejšie. Preto pevne veríme, že ak sa rozhodnete pre nákup ďalších šperkov, obrátite sa znovu na nás ! :)

Prajeme pekný zvyšok dňa

• Nádherné balenie
    • Veľký výber šperkov

Jednoznačne odporúčam nákup na tejto stránke.

S úctou, iZlato.sk

• ochota a ustretovosť pani zo zákazníckej linky.
    • milý a ustretový prístup k zákazníkovi
    • tovar bol dodaný v termíne a bez poškodenia
    • promo zľavy

Potreboval som zmeniť objednávku ešte pred jej doručením. Vybral som si inu retiazku ako bola v pôvodnej objednávke. Telefonicky som vybavil tuto zmenu. Pani zo zákazníckeho centra bola veľmi milá a ustretová. Ochotne vyhovela mojej požiadavke. Tovar mi bol doručený bez problémov a včas. Za chybu považujem, to že rozmery prívesku sa v popise neuvádzaju.

Vážený zákazník,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše milé slová a hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že Ste s našimi službami a servisom spokojný. Našou snahou je tovar v čo najkratšom možnom čase expedovať zákazníkovi.
    Pravdepodobne ste si v popise šperku nevšimli údaje o šperku, ale každý náš šperk má v popise uvedené rozmery. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou, iZlato.sk

Nikdy viac neobjednam .... objednala som si obrucky prisli o cislo mensie ... nasledne komunikacia nulova .Nedovolate sa na cislo a aj ked som poziadala cez mail aby ma kontaktovali osobne tak nic ... nasledne za ich chybu som mala opät platit .Nekupim ani krabicku na prsten u nich ...

Vážená zákazníčka,

radi by sme sa Vám chceli poďakovať za nákup v našom internetovom zlatníctve, dovoľte sa nám vyjadriť k danej veci.

Preferujeme písomnú formu komunikácie a daný problém s veľkosťou bol odkomunikovaný dôsledne a čo najrýchlejšie. Šperky sú pred expedovaním dôkladne kontrolované a stojíme si za tým, že bol šperk odoslaný v správnej veľkosti.
    Ponúkli sme Vám bezplatnú výrobu novej obrúčky, v správnej veľkosti, s ktorou ste nesúhlasili.
    Nakoľko nebol šperk zaslaný naspäť k nám, nevieme preveriť pravdivosť tvrdenia.

Vašu recenziu považujeme za neopodstatnenú.

S úctou iZlato.sk

• Rýchle doručenie, a, krasne šperky

• super kvalita
    • velmi pekne balenie
    • luxusne
    • aj ked ma to az tak nesurilo, ale raz ak je dorucenie do 24 hodin, tak to tak vyzadujem

• Rýchlosť à kvalita.
    • Top
    • 100%

S úctou, iZlato.sk

+ rýchle doručenie, pekné balenie :D

S úctou, iZlato.sk

Ďakujem za promptné dodanie objednávky, nádherne a starostlivo zabalené .

• Super

Vážená zákazníčka,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu.Sme nesmierne potešení, že Ste s našimi službami a servisom spokojná. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou, iZlato.sk

Ono to je viete inakšie na obrázku ako v skutočnosti. Naušničky boli pekné len veľmi malé.

Vážená zákazníčka,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Šperky na našej stránke sú fotené profesionálmi detailne a pre ešte lepšiu predstavu aj na figurínach v životnej veľkosti. Detail fotografie zodpovedá reálnemu šperku rovnako, ako informácie v popise šperku. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.