• Veľká ponuka, výhodné ceny, rýchle doručenie.

Vážená zákazníčka,

veľmi pekne ďakujeme za 100 % hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že Ste s našimi službami a servisom spokojná. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

Spoľahlivý obchodník

Vážená zákazníčka,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu.Sme nesmierne potešení, že Ste s našimi službami a servisom spokojná. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

• Veľa veci na výber
    • Neskoré doručenie ako je písané

Vážený zákazník,

ďakujeme za ohodnotenie nášho internetového obchodu, mrzí nás meškanie dodania šperku na zákazku, momentálne je naša výroba maximálne vyťažená.
    Vždy sa snažíme šperky čo najrýchlejšie vyexpedovať. Veríme, že šperk, ktorý Ste si u nás vybrali splní Vaše očakávanie. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• rýchle doručenie

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za kladné ohodnotenie nášho internetového obchodu, vážime si každého spokojného zákazníka. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná a veríme, že nám ostanete aj naďalej verná.

• Rychlost, kvalita, balenie

Vážený zákazník,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie, ktoré nás teší. Veríme, že Vaša spokojnosť s našim obchodom a službami bude pri ďalšom hodnotení 100 percentná. Sme radi, že oceňujete našu prácu, ktorá je prácou celého tímu. Veríme, že šperk, ktorý Ste si u nás vybrali splnil Vaše očakávanie. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou, iZlato.sk

Veľká spokojnosť. Výhodný nákup, nádherne zabalené...môžem len odporučiť.

• Výborná

• Široký sortiment, superdodacia doba,

Vážený zákazník,

ďakujeme za kladné ohodnotenie nášho internetového obchodu, vážime si každého spokojného zákazníka. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný a veríme, že nám ostanete aj naďalej verný.

• Rýchlosť dodania

Krásne balenie, rýchlosť .

S úctou, iZlato.sk

• Som maximálne spokojná v sobotu v noci som si objednala a v utorok doobeda bol doma v krásnom balení ... Odporúčam ❤️

Vážená zákazníčka,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše milé slová a 100 % hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že Ste s našimi službami a servisom spokojná. Našou snahou je tovar v čo najkratšom možnom čase expedovať zákazníkovi. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou, iZlato.sk

• Prijateľné ceny, rýchle vybavenie a dodanie tovaru až domov a veľká spokojnosť.

Vážená zákazníčka,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie, ktoré nás veľmi teší. Sme nesmierne radi, že oceňujete našu prácu, ktorá je prácou celého tímu. Veríme, že šperk, ktorý Ste si u nás vybrali splnil Vaše očakávanie. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• Expresne dodanie tovaru

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za kladné ohodnotenie nášho internetového obchodu, vážime si každého spokojného zákazníka. Teší nás, že ste s našimi službami spokojná a veríme, že nám ostanete aj naďalej verná.

S úctou, iZlato.sk

• po objednani mi bol tovar doruceny vcas (rychlo), bez problemov. Kladne hodnotim pekne darcekove balenie, krabicka, stuzka, tasticka. Krasne, super. Darcek mozem s radostou darovat. Odporucam. Ak do buducnosti budem chciet podobny darcek, alebo darcek pre seba urcite si objednam od izlato. Dakujem

ziadna

• Široká ponuka šperkov
    • Výhodné ceny
    • Vysoká kvalita šperkov
    • Pohotový chat
    • Komunikácia na úrovni
    • Rýchla dodacia doba
    • Pekné kvalitné balenie

Objednávala som viacero šperkov, bola som veľmi prekvapená veľkým výberom, ktorý ponúkajú a tiež pomerom ceny a kvality. Myslím, že výber uspokojí aj náročného zákazníka. Mám rada keď majú eshopy na stránke chat, pretože keď som sa chcela informovať ohľadom farby kameňa alebo inej dĺžky/ veľkosti šperku, hneď mi bola otázka zodpovedaná. Dodacia doba je rýchla. So šperkami som bola veľmi spokojná, všetky šperky vyzerali pekne a kvalitne. Špičkový obchod, jednoznačne odporúčam

Vážená zákazníčka,

Veľmi si vážime tak krásnu recenziu a ďakujeme, že ste sa s výberom šperkov obrátila práve na nás :)

Dávame si záležať predovšetkým na kvalitnom zákazníckom servise a byť v prípade potreby našim zákazníkom hneď k dispozícii - online chat a urobiť maximum pre vyriešenie problému alebo zodpovedanie otázok.
    Sme radi, že ste mali možnosť vyskúšať si aspekty nášho zákazníckeho servisu na vlastnej koži :)

Vaša radosť zo šperkov a spokojnosť s našimi službami je pre nás to najdôležitejšie!
    Ďakujeme za Vašu objednávku a pevne veríme, že nám ostanete aj naďalej verná :)

Prajeme pekný deň.

S úctou, iZlato.sk

• dobrá a rýchla komunikácia
    • môže byť rozdiel medzi tovarom v skutočnosti a na fotografii

S úctou, iZlato.sk

• Lacnejšie ako v iných predajniach
    • Pekne zabalené

S úctou, iZlato.sk

rýchle dodanie tovaru, pekne zabalený tovar, trocha risk, kedže to nevidíte a neoskúšate v mojom prípade ide o prsteň, ale veľkosť som odhadla a prsteň sadol ako uliaty. Takže super.

S úctou, iZlato.sk

S nákupom som bola spokojná, aj keď doprava bola písaná do 24 h mali menšie omeškanie. Inak mi prišiel prsteň veľmi pekne zabalený a v poriadku ❤️

S úctou, iZlato.sk

Som spokojná. Nie je čo dodať. Zakúpené šperky sa mi páčia a rada ich nosím. Rúžovú súpravu s čiernymi diamantami mám pripravenú k narodeninám pre moju vnučku. Dúfam, že sa poteší. Rada nosí pekné veci O:)))
    Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov.......

• Kvalitný šperk
    • Dobrá cena
    • Všade označenie i zlato.. Keď to už dávam ako darček nemusí to byť všade označené .... Napr. Aj na stuhe. Je to až prehnaná reklama ale inak ok

Vážený zákazník,

Čo sa týka darčekového balenia, nestretávame sa s nespokojnosťou od zákazníkov s uvedeným logom na darčekovom balení. Ide o decentné zobrazenie loga spoločnosti, darčekové balenie ste mali aj zobrazené na našej stránke.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

S úctou iZlato.sk