• Žiadna komunikácia zo strany obchodu,po odoslaní objednávky

Vážený zákazník,
    dovoľujeme si upresniť, že notifikačné správy o stave objednávky sú automaticky odosielané na e-mail adresu, ktorú zákazník uvedie do objednávky. Po odoslaní objednávky je zákazníkovi odoslaná správa s číslom zásielky a odkazom na sledovanie zásielky v prepravnej spoločnosti, vo Vašom prípade spoločnosti Dpd.
    Ak správy nie sú doručené na uvedenú e-mail adresu je možné, že adresa nemá správny formát, alebo bola správa presmerovaná do nevyžiadanej pošty a vtedy je nutné skontrolovať SPAM.
    V prípade nejasností sa zákazník môže informovať aj telefonicky.
    Vaša nespokojnosť nás mrzí a ospravedlňujeme sa za nedorozumenie.
    Tím Ivatoshop

• Neodpovedá na mail, nedvíha telefón

Tovar nebol v originálnom obale zabalený od výrobcu a poškodený nástavec.

Namiesto vsuviek poslali redukcie.

Vážený zákazník,
    za chybu pri balení Vašej objednávky, kedy dve položky z objednávky neboli správne sa ospravedlňujeme.

• Veľký výber tovaru
    • Dodanie a komunilacia

Obchod nevie telefonicky ani mailom (vraj ich má veľa a nestíhajú odpisovať) oboznámiť ani odpovedať zákazníkovi kedy objednávka príde , po 2 týždnoch čakania už som bol naozaj nervózny keď že to nebola malá suma a zaplatil som to prevodom, no hurá po 5 telefonatoch a 2 mailoch to po 3 týždnoch dorazilo. Ďakujem ale už neprosím....

• Tovar nebol v zmontovanom stave ako to obchod uvádzal

Vážený zákazník,
    produkt, ktorý bol súčasťou Vašej objednávky je vzhľadom na svoje rozmery a tvar veľmi náchylný na poškodenie pri preprave, kvôli tejto skutočnosti je tovar dodávaný tak, aby sme zabránili prípadným reklamáciám a takýto spôsob balenia sa nám v praxi osvedčil.
    Na našej stránke na to upozorňujeme v časti, kde sú uvedené všetky informácie pre zákazníka: https://ivatoshop.sk/info/balenie-tovaru/id-info-articles/31
    Tento produkt je pred prvým spustením potrebné nainštalovať / napojiť do systému a nie je možné ho iba vybrať z balenia a spustiť. Z týchto dôvodov sa predpokladá odborná montáž.
    Vaša nespokojnosť nás samozrejme veľmi mrzí.

Tím Ivatoshop.

• Zle zabalený, montážne šroby nezodpovedajú otvorom

Vážený zákazník,
    ospravedlňujeme sa za dodanie krátkych šróbov v balení, Váš tovar má atypické pripojenie čo sme si počas balenia neuvedomili, je to naša chyba a ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu.

• objednal som si 50/80 bol mi doruceny 25/50

odporucal by som skontrolovat zasielku a az potom zaplatit

Vážený zákazník,
    vak 25/50 nemáme a ani sme nikdy v ponuke nemali. Je možné, že ste v tom čase nakúpili vo viacerých e-shopoch. Ak nastane situácia, že zákazníkovi je odoslaný nesprávny tovar, stačí nás obratom kontaktovať a všetko ostatné zariadime my. V tomto prípade sa tak nestalo, preto nevieme správne posúdiť vzniknutú situáciu.

Tím Ivatoshop

• Evidentne mi dodali iny vak.Objednaval som vak do nadrže Omnigena,ten ma otvor 80 mm,dodali mi pre otvor 100mm.

Už by som si väčši pozor odkiaľ objednávam.

Vážený zákazník,
    vak, ktorý Vám bol dodaný je vhodný a použiteľný pre nádoby OMNIGENA. Tento typ vaku sa predáva vo veľkom počte a zatiaľ bez problémov. Je pravdou, že pri tejto litráži sú vaky dodávané s priemerom vstupného otvoru do plusu oproti nádobe, to ale nemá žiadny vplyv na použiteľnosť a inštaláciu. Výrobca / dodávateľ týmto spôsobom optimalizuje svoje náklady a dodáva náhradné vaky, ktoré sú vhodné pre viac druhov tlakových nádob.
    Ak ste s tovarom neboli spokojný, mohli ste nás kontaktovať a žiadať výmenu prípadne vrátenie peňazí/tovaru.
    Vaša nespokojnosť nás samozrejme veľmi mrzí a za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme.

• tovar bol doruceny ,po kuskach po zlozeni stroj pracuje .ale velmi hlucne tak ze cakam kedy vypovie svoju ulohu a mozem poslet na reklamaciu .!!!!!!!!!!!

Vážený zákazník,
    uvedený tovar posielame oddelene, aby sme zabránili poškodeniu pri preprave. Povrchové čerpadlá v spojení s tlakovou nádobou majú svoju hlučnosť, ktorá vyplýva z konštrukcie čerpadla, samozrejme pri oprávnenej reklamácií majú naši zákazníci plnú podporu.

• Produkt je z nekvalitneho materialu a to konkretne tlakovy spinac a mosadzove koleno. Tlakovy spinac vypovedal sluzbu do dvoch dni a modadzne koleno prasklo do tyzdna. Nahradením kvalitnejsich veci sa chyba zniva nestala.

Vážený zákazník,
    mosadzné koleno NEBOLO súčasťou Vašej objednávky, takže za jeho kvalitu nezodpovedáme keďže sme ho ani neodoslali. Tlakový spínač, ktorý sme Vám odoslali je od overeného Talianskeho výrobcu Italtecnica a je to na našom trhu určite najpredávanejší výrobca spínačov, ktorý je pri správnom nastavení a odbornom zapojení takmer bezporuchový. Na našej stránke máme pre zákazníkov v sekcii novinky/aktuality VIDEO nastavenia tlakového spínača. Bohužiaľ problémy a poruchy spôsobené neodbornou montážou, inštaláciou a nesprávnym použitím sa často pripisujú predajcovi resp. výrobcovi.

• Poslali ste mi spinac vsetko ok len ma opacny zavit (skrutku)