• rýchly nákup
    • či tovar bude doručený a či príde tovar nepoškodený

pohodlné nakupovanie

• Široký výber sortimentu na jednom mieste a aj ceny mi pripadaju OK. Všetko čo človek potrebuje na dany šport najde na jednej stránke a netreba surfovat po mnozstve dalsich stranok a to mam rad :)
    • neviem..toto viete asi len Vy!!!

Obchod, kde je vsetko prehladne, utriedene a lahko sa tam clovek zoorientuje!!

• široká škála tovaru
    • prehľadnosť
    • rýchla odpoveď na požiadavku
    • profesionálnosť
    • žiadne som nenašieľ

určite odporúčam, každý si vyberie (teda ak má záujem o tento typ tovaru)

• Na email pred kúpou mi nikto neodpovedal. Pri telefonickej konzultácii ma pracovník odrádzal od montáže zadarmo, vraj je to ľahké. Až také ľahké to ale nebolo, a pri montáže sa zíde pomocník - veď je to uvedené aj v návode.

Priemerný

• široké množstvo sortimentu bohužial nie vždy dostupného ... síce napísané je že sa na sklade nachádza ale bohužiaľ to tak nie je ...
    • jednoznačne komunikácia kedže na moj e mail bolo odpovedané po viac ako tyždni keď už bolo pozde a tovar o ktorý som mal záujem som objednal z iného obchodu. Síce drahšie no objednal som ho a mám ho.. to je myslím si najlavnejšie.

Overte si dostupnosť tovaru prostredníctvom t. č. alebo e mailu. A ak budete mať štastie a tovar bude k dispozícii... užite si ho

• človek si môže z pohodlia domova prezrieť, čo ponúkate. Nemusím chodiť po obchodoch a zháňať katalógy. Je dobré, že mi to kuriér priniesol domov za dobrú cenu, nemusela som pre tovar cestovať.
    • Snáď by som prijala obrázky, ktoré by vystihovali pohyb daného náradia na cvičenie, ak to môžem nazvať ,,pohyblivý obrázok".

Už som Vás doporučila spolužiačke, lebo som kúpila od Vás super stepper a činky za naozaj vynikajúcu cenu.

• Pohodlny nakup z domu

• rychlost a kvalita
    • momentalne ziadne

kazdemu doporucujem

• ma vsetko okolo fitness
    • neda sa ist osobne v bratislave

moze byt

• cenova ponuka

Celkom v pohode obchod,az na to ze som nakupoval v nom prvy krat a dostal som toavar v poskodenom stave.. kedze sa nejedna o rosiahlu skodu tak som sa rozhodol neriesit problem.. No co sa tyka dodavky ,tak je to na dobrej urovni zo strany oznamenia :kde,kedy a ako.Doba dodania trvala konkretne mne 3 dni. Takze spokojnost nadovsetko az na to mensie poskodenie.

• online nákup, užitočné informácie pri nákupe, predlžená záruka

odporučím známym

• Možnosť objednať kedykoľvek prostredníctvom internetu,donáška do domu ,akcie
    • Nedá sa tovar vopred vyskúšať.

Pohoda.

• Prehľadnosť, možnosť výberu presne na mieru, šetrenie času. Cením si aj zavolanie z mobilu a doručenie na dohodnutý čas.A tiež ďakujem za darček - švihadlo.
    • S týmto nákupom som spokojná.

Výhody.

• pružnosť,spoľahlivosť

doporučujem

• setri cas, pohodlnost
    • tovar nie je mozne vidiet, pripadne si ho vyskusat pred tym ako si ho zakupim

Odporucam, ak ste on line nakupcovia.

• prehľadnosť, rýchlosť, akcie
    • najvacsiu vidim v tom, ze clovek si to nemoz odskusat a pozriet ako v obchode

ja som velmi spokojna, odporucam vsetkym aj tym, ktori este nenakupovali tymto sposobom

• výhoda výberu tovaru bez straty času

• komunikacia ohladom stavu objednavky, ked si clovek nezavola tak netusi preco nieco co je oficialne na sklade skoro mesiac meska

• rychlost, doprava zadarmo, pohodlie, prehladnost stranok
    • K tomu poskodeniu by som chcela doplnit ze islo o maly kryt, ktory bol zlomeny na 2 casti, ale je na takom mieste bicykla, ze to nie je velmi vidiet (zalepili sme) a funkcne to neprekaza, takze som to nereklamovala.
    • Slabiny - asi teda v tom, ze je to daleko a clovek rozmysla, ci sa to oplati risknut, ze vsetko bude OK

Velmi som bola spokojna s kurierom, kt. mi bicykel priniesol, dalo sa s nim dohodnut aj na mieste mimo bydliska, komunikacia aj pristup celkovo s obchodom na velmi dobrej urovni.
    Obchod dobry a prehladny, mile su darceky, dufam ze aj bicykel vydrzi a nebude treba reklamovat, prip. nebude problem s reklamaciou/opravou keby daco

• Dobrý prehľad na stránkach.Rýchle dodanie tovaru.
    • Dlhé vybavovanie pri kúpe tovaru na splátky.

Spoľahlivé nakupovanie.