• velky sortiment, rozumne ceny
    • Dva dny jsem se vubec nemohla dovolat, dejte si prosim do poradku telefonni kontakty.

• dobré ceny, široký sortiment tovaru
    • slabiny som nepostrehol žiadne

rozhodne sa oplatí nakupovať cez internet ( inSPORTline.sk )

• Požiadavka na zrýchlenú dodávku tovaru bola veľmi promptne vybavená.
    • Ešte som nezistil

Na telefonický dotaz - ochota zo strany zákaznického centra. Rýchle vybavenie objednávky na požiadanie zákazníka

ja osobne som veľmi spokojná, tovar mi bol doručený v priebehu pár dní, komunikácia na dobrej úrovni, takže len odporúčam

• Akciové ceny a možnosť výberu z viecerých značiek každého druhu
    • Zatiaľ neviem ako by som tovar v prípade potreby mohla reklamovať.Nenašla som také rady.

Rýchlo,lacno a z pohodlia domova

• prehladny vyber
    • slaba komunikacia pri reklamacii tovaru. respektive nulova, trvale odmietanie emailovych staznosti

ak Vam pride tovar v pozadovanej kvalite tak OK

• Mne ponukol to co som inde nenasiel, resp. tu to bolo o vela lacnejsie.
    • Nepostrehol som ziadne.

Ja som zatial uplne spokojny, ked budem v buducnosti kupovat nieco z tohoto sortimentu urcite sa sem pozriem ako na prvu moznost.

• 1. 100% prehlad ponukaných produktov
    • 2. Jednoducha objednávka
    • 3. Rýchle doručenie
    • 4. Informcie o doručení balíka na 100%
    • 5. Ak náhodou nebola doručená celá objednávka napr. z dôvodu že neni tovar na sklade, hned po doplnení zásob, odoslané dodatočne a s obratom

Na 1*

• Páčilo sa mi rýchle vybavenie objednávky a samozrejme aj cena produktu.

Super nákup za výhodné ceny.

• ..mate vela tovaru,krory netreba hladat po roznych strankach
    • ..napr.tovar som objednala uz 4.07.2009..na splatky do dnesneho dna mi nedala vediet ci mi to schvalili alebo nie..mal to byt darcek pre mojho syna k narodeninam,ktore mimochodom uz davno mal..

..siroky sortiment tovaru..no mininmalna infirmacia kupujucemu..

• Nákup z domu šetrí čas. Výhodou je, že dodávajú aj na dobierku.

Ak viete čo hľadáte, na tejto stránke sa veľmi dobre a prehľadne objednáva. Okamžite Vám potvrdia objednávku a dodacia doba je pomerne krátka. Dodajú zásielku rovno do domu. Veľmi dobrý obchod.

• Prehľadná ponuka a informácie o tovare.
    • V kontaktoch nie sú uvedené informácie o osobnom prevzatí tovaru.

Pohodlný a bezproblémový nákup.

• rýchla dodávka

• pekna stranka, prehladna, ceny primerane. Jeden tovar bol nekompletny v originalnom baleni - vymena bez problemov na naklady firmy

• setrenie casu a problem s odvozom vyrieseny
    • komplikovane zrusenie nakupu v kosiku

oplati sa sem nahliadnut

• obchod priamo od stola kancelárie

• relativne rychle dodanie
    • Zavadzanie klienta, na internetovej stranke ponukane nieco ine a dodane uplne nieco ine, neochota vyjst klientovi v ustrety. Natahuju zbytocne cas pri reklamacii

Overte si prosim aj telefonicky co objednavate, lebo posielaju uplne iny tovar ako je udany na nete !!!! reklamacia nie je do teraz vybavena, neodpovedali na moj mail adresovany na reklamacne oddelenie :(. Som velmi sklamana :-(

• vynikajúci tovar, pohodlie objednania, kvalita
    • zrýchliť dodacie lehoty

každému odporúčam, som spokojná

• kvalita výrobku zodpovedá jeho cene. služby máte na primeranej úrovni potrebovali by ste však svojim predajcom urobiť lepšie školenia ohľadom predaja( hlavne so zameraním na psyschológiu a stratégiu.)
    • Výhodou je možnosť sledovania svojej objednávky aj keď by mohla byť podrobnejšia a kopnkrétnejšia
    • montáž produktu u zákazníka
    • telefonických operátorov, nemožnosť dovolať sa na telefonické čísla

vynikajúci výber produktov, za prijateľné ceny. odborná montáž priamo doma veľmi príjemným človekom.

• Nemusim nikam ist, dovoz domov.

Uspora casu. Pohodlie.