• Pohodlny nakup z domu

• rychlost a kvalita
    • momentalne ziadne

kazdemu doporucujem

• ma vsetko okolo fitness
    • neda sa ist osobne v bratislave

moze byt

• cenova ponuka

Celkom v pohode obchod,az na to ze som nakupoval v nom prvy krat a dostal som toavar v poskodenom stave.. kedze sa nejedna o rosiahlu skodu tak som sa rozhodol neriesit problem.. No co sa tyka dodavky ,tak je to na dobrej urovni zo strany oznamenia :kde,kedy a ako.Doba dodania trvala konkretne mne 3 dni. Takze spokojnost nadovsetko az na to mensie poskodenie.

• online nákup, užitočné informácie pri nákupe, predlžená záruka

odporučím známym

• Možnosť objednať kedykoľvek prostredníctvom internetu,donáška do domu ,akcie
    • Nedá sa tovar vopred vyskúšať.

Pohoda.

• Prehľadnosť, možnosť výberu presne na mieru, šetrenie času. Cením si aj zavolanie z mobilu a doručenie na dohodnutý čas.A tiež ďakujem za darček - švihadlo.
    • S týmto nákupom som spokojná.

Výhody.

• pružnosť,spoľahlivosť

doporučujem

• setri cas, pohodlnost
    • tovar nie je mozne vidiet, pripadne si ho vyskusat pred tym ako si ho zakupim

Odporucam, ak ste on line nakupcovia.

• prehľadnosť, rýchlosť, akcie
    • najvacsiu vidim v tom, ze clovek si to nemoz odskusat a pozriet ako v obchode

ja som velmi spokojna, odporucam vsetkym aj tym, ktori este nenakupovali tymto sposobom

• výhoda výberu tovaru bez straty času

• komunikacia ohladom stavu objednavky, ked si clovek nezavola tak netusi preco nieco co je oficialne na sklade skoro mesiac meska

• rychlost, doprava zadarmo, pohodlie, prehladnost stranok
    • K tomu poskodeniu by som chcela doplnit ze islo o maly kryt, ktory bol zlomeny na 2 casti, ale je na takom mieste bicykla, ze to nie je velmi vidiet (zalepili sme) a funkcne to neprekaza, takze som to nereklamovala.
    • Slabiny - asi teda v tom, ze je to daleko a clovek rozmysla, ci sa to oplati risknut, ze vsetko bude OK

Velmi som bola spokojna s kurierom, kt. mi bicykel priniesol, dalo sa s nim dohodnut aj na mieste mimo bydliska, komunikacia aj pristup celkovo s obchodom na velmi dobrej urovni.
    Obchod dobry a prehladny, mile su darceky, dufam ze aj bicykel vydrzi a nebude treba reklamovat, prip. nebude problem s reklamaciou/opravou keby daco

• Dobrý prehľad na stránkach.Rýchle dodanie tovaru.
    • Dlhé vybavovanie pri kúpe tovaru na splátky.

Spoľahlivé nakupovanie.

• dorucenie tovaru az domov,dobry prehlad vyrobkov,akcie,
    • ziadne

takto nakupovat je velmi vyhodne,bez starosti,bez chodenia...

• kvalitný tovar za rozumné ceny
    • komunikácia

vynikajúci

• prehlad o nových výrobkoch, akcie
    • zatial neviem posúdiť

rýchlo, lacno

• rýchle služby aj po telefone ste si istý že je to ok.
    • neprišla som na ne

• siroky sortiment !
    • nepozera na konkurenciu lebo niekde najdem ten vyrobok co chcem za ovela nizsiu cenu .

je dobre si mat z coho vybrat a tu je siroky vyber sportovych potrieb !

• dostala som tovar, ktorý inde nemali
    • neviem to posúdiť z jedného nákupu

bola som spokojná