• Rychlá dodávka

velký výběr,dobrá cena a rychlá dodávka.

• sedím doma-nemusím sa trepat po obchodoch.
    • nemá

skúste nakupovat ako ja určite výhoda.

• byl to první nákup
    • o žádných nevím

já jsem si objednal dětské židličky a spokojenost

Obědnané zboží,které jsem měl na pobočce prodané.

• rychlost a spolehlivost
    • nevím

super

Byla jsem velmi spkojena

• Všechny
    • Nejsou

Doporučuji

• dobré ceny
    • Objednal jsem si zboží, které bylo skladem a po dvou dnech bylo vyprodáno, to se nedá pochopit. Pochopím, že zboží je vyprodáno, ale ne, že se objednávka vyřizuje a po dvou dnech je zboží vyprodáno, nemám s obchodem žádné zkušenosti a nechci hodnotit negativně. Nakupuji přes internet pravidelně, ale trochu zklamání. Omluva ze strany obchodu přišla, ale po takové době, že zboží je vyprodáno a bylo skladem mi nepřijde v pořádku.

nevím

Vše OK , rychlé doručení , dobrá cena.

• ceny
    • komunikace

Skříň přišla v pátek. V neděli jsem se dostal k její stavbě, ale byla poškozená přepravou.
    Ihned jsem provedl fotodokumentaci a zaslal emailem. V pondělí mě nikdo nekontaktoval, tak sem se v úterý pokoušel v pracovní době dovolat do obchodu. Povedlo se to asi až na pátý pokus, než někdo zvedl konečně telefon. Vylíčil sem co se stalo. Paní že to prý předá na reklamační oddělení. Dnes už je čtvrtek a stále mě nikdo nekontaktoval.

• Žádné.
    • Dodací lhůty a komunikace (spíše nekomunikace) se zákazníkem.

• Rozumné ceny i kvalita
    • Zatím nevim

Apelovat na přepravce aby se ke zboží chovali slušně. Zboží přišlo v potrhany krabici a bohužel kousek nábytku byl poškozený mám i foto můžu zaslat . Reklamovat nebudu snad to zamaskuji ale služba dopravce hrozná.

• rychlost,spolehlivost,dobrá cena
    • nic

doporučuji,nábytek je pěkný,jsme spokojeni

• V dnešní době jeden z mála obchodu který nabitý nábytek ze dřeva a né z dřevotřísky.
    • Zaujal ma tovar.
    • Málo uznalých zákazníku.

• Výrobky z borovicového masivu a to já rád.
    • Nic

Velké všem kdo chtějí masivní nábytek doporučuji.

• Komunikace s klienty.

V obchodě, který jsem navštívila byla velmi příjemná a vstřícná paní, která se vším poradila.
    Když jsem si však zboží chtěla objednat doma přes eshop byla jsem velmi znechucena jednáním zaměstnanců. Při objednávce zboží bylo skladem, asi o dva dny později mi přišel email, že zboží skladem není. Chápu, že přede mnou mohli být jiní zákazníci, ale jakým stylem to bylo napsané a když jsem odpověděla a měla jsem k tomu pár dotazů nebylo mi odpovězeno.. Veliké zklamání.. Příště už jedině v obchodě!

Koupila jsem si knihovnu, do které nevejdou postavit knihy. Jedná se o knihovnu Idea 320 buk,sedm polic. Buď mohu použít pouze pět polic nebo knihy položit, což je nepřehledné.

předražený krám

• snadnost,komunikativnost,rychlost
    • kromě možnost osobního posouzení zboží nevýhody nevidím žádné

zkuste a budete spokojeni

• výborná komunikacia, naozaj chválim, rýchle riešenie probĺemov

objednala som 3 veci a doručena mi bola iba jedna no hned ako som zavolala do eshopu okamžite mi boli ostatne veci odoslane a na další den som ich aj mala doma .... pripisujem to predvianočnému objednávkovému chaosu ..... za mna spokojnost velká s vybavením objednávky