• Tovar ktorý som si objednala bol poškodený keď som riešila zľavu tak mi ponúkli 10% zľavu aj to len na ďalšiu objednávku môžte sa hanbiť ako riešite poškodených zákazníkov.

• bola mi doručená stolička z masívu ktorá mala oba boky ľavé, nepoužiteľná, tento fakt som písomne reklamoval, poslal som aj foto, volal (nikto nedvíhal) teda odpoveď žiadna. Zaplatím, nemôžem používať a zrejme to nikoho nezaujíma....

Obchod ktorý nie je schopný poslať zákazníkovi funkčný tovar ( stolička ktorá obsahuje pár dielov a aj to je niekto schopný fatálne dopliesť) musím neodporúčať

• Stôl bol poškodený
    • Nikdo mi neberie telefón na linke idea

kupovala som obyčajnú truhlicu, dieročky neboli naznačené, diery pre hlavné šrúby boli krivo vyfrézované, nekúpim už cez nich nič!

• Obchod ponuka tovar, ktory nema ani na sklade !
    • Žiadna poriadna komunikácia so zákazníkom. Neoodpovedaju na mail

Komunikacia a aj dodanie ok. Objednali sme si stol, avsak ten nebol hodny vobec na odoslanie k zakaznikovi. Rozne skrabance na vrchnej doske a nozickach, zle nalakovany-niekde hladky, niekde drsny, taktiez s puklinou na vrchu. Uz by som si odtial viac nic neobjednala.

Dlhá reakcia obchodu na oznámenie dodania.

• Nedodaju tovar hneď ako sľubujú po vyplatení. Trvá to dlho. V porovnaní s konkurenciou z východu Slovenska, to bolo bez vyplatenia vopred od objednania až po doručenie za 5 dní dodané na adrese!

• Nekvalitná drevotrieska, chýbalo hodne srobikov, kere musím ešte zohnať. Srobiky mi chýbali na sufliky na koľajnícku a na pánty. Zadná časť - sololit boli úplne špinavé, mala som to problém očistiť

Neodporúčam není som spokojná

• Objednala som dvojdverová skriňu polovicovu a chýbali mi 4 dôležité šruby ktoré držia jednu stranu boku ,ďalej som objednala suflikovu komodu tam mi tiež chýbala zadná časť preblejky!!! Neodporúčam!!

Nevýhoda je nekomunikácia nedvíhajú telefóny na Slovensku a nekompletne dodanie tovaru.

• Keby som vedela,ze mi poslete poskodeny tovar,tak si ho neobjednam
    • Dve zlomene casti na zasuvkach

Posielaye poskodeny tovar!!!

Výrobok za tak drahé peniaze veľmi nekvalitný...!

Objednala som konferencny stolik z masivu Torino. Chceli sme zaplatit kartou, ale napriek vieacerym pokusom platba nepresla. Potom som skusela objednat stolik na dobierku, prisla mi sprava, ze objednavka bola zrusena. Je to velmi cudny obchod. Mam pocit, ze obchod nema zaujem o predaj tovaru.

• Poškodený nábytok, nepresná práca

Cele zle...dosiel mi stolik po reklamacii, chybaju mi koliky na montaz, chybaju prve 4 kroky montaze, navod ide od 4.bodu ...proste nikdy viac

• Neodporucam 2-3 dni dodacia doba a uz druhi tyzden nic .

• Slaba kvalita tovaru
    • Poskrabane drebo na viacerych miestach
    • Predvrtane diery nesedeli

• Nkvalitný poškodený tovar