• dobrý cena
    • ---

odporúčam

• Nie je velmi co hodnotit. Stolik som objednal pred 14 dnami a doteraz mi ho nedoviezli. Nastastie som neplatil vopred.

Nákup zboží 5.12.2016. Byla provedena včasná úhrada zboží, nedopatřením paní účetní ale na účet, který firma Idea prý již nepoužívá. Pouhé dva dny po splatnosti faktury bylo vše telefonicky vyřešeno a peníze dohledány. K našemu velkému údivu ale nebylo zboží zarezervováno (2 dny) a bylo nám telefonicky sděleno, že je zboží vyprodáno. Po několika dalších telefonátech firmy jsme se domluvili na změně barvy zboží. Bylo potvrzeno dodání do 3 dnů a následně hned další den bylo opět dodání telefonicky zrušeno s tím, že bude dodáno ke konci ledna. Šokující

• Zboží bylo v nabídce,o týden později jsem dostala email že již není a bude naskladneno.. Nyní je opět v nabídce, moje objednávka trvá ale dosud mi nepřišla žádná zpráva o době doručení !!!

• žádné
    • špatná komunikace,dlouhá dodací doba

už tam nikdy nic nakupovat nebudu

• výborný,rýchla dodávka

výborný, spoľahlivý

• Komunikace.Balicek nedorucen ani za 3 tydny,i přesto ze pisou,ze je zboží skladem...žádné info o odeslání,ani odpověď na odeslány e-mail.Velke zklamání,uz nikdy!nedoporucuji

Žádná komunikace,velké zklamání

som spokojná s komunikáciou aj dodávkou tovaru, určite odporúčam

• Nekomunikuje a nedává vědět,zda to vůbec dostanu a to dodnes 28.12..

Jsem velice zklamaná,už jsem tam psala 2 x ale nikdo se neozývá,objednala jsem 7.12. a myslela jsem,že to dostanu do 24.12-byl to dárek,ale dodnes nikdo nereaguje,takže nevím,zda mi to bude ještě doručeno,anebo si mám koupit někde jinde.Nikomu tento obchod nedoporučuji, je mi líto.

kvalitní zboží,velký výběr, rychlá komunikace i doprava. doporučuji

• Nízká cena
    • Obal na vak přišel zašpiněný a pytle s náplní do vaku byly zaprášené a špinavé

• Krasne zbozi a super ceny
    • Nevim

Doporucuji

• nasla som co som chcela

spokojnost

• otřesná a takřka nemožná komunikace

vyberte si jiný obchod

• Nizke ceny
    • Komunikace. Nevedela jsem, zda je zbozi jiz pripraveno k vydeji.

Vyhodny nakup, ale horsi a pomala komunikace (odpoved na dotaz po trech dnech je i pred Vanoci dost)

• solidní jednání, dobrá cena
    • žádné

doporučuji

• nevím
    • komunikace

• špatné balení, které vede k poškození zboží - budu reklamovat a požadovat náhradní díl

po objednani tovaru ma kontaktovala operatorka, upresnili sme objednavku, dokonca povedalal ze maju aj to co nebolo na webe a ze sa bude expedovat. O dva dni mi zavolala ze nic na sklade nemaju, ale bude do tyzdna, o dalsie dva dni ze nemozu garantovat ze tovar bude do tyzdna dodany a ani netusia kedy by to asi mohlo byt. Objednavku som zrusil. (dubove stoly a stolicky skoro za 2000 eur)

• velký výběr zboží
    • nevím