Tovar nedodany, tyzden vkuse píšem emaily a nikto mi neodpovedá, viem že je teraz všetkého veľa ale aspoň odpoveď na email by som ocenila.. Netuším ani kedy a či vôbec mi bude tovar dodaný.

• Neprofesionalita

Nereagujú na e-mail, stále vypnutý mobil,nedá sa s nimi nijak inak skontaktovať, úplná neprofesionalita.

Kontaktné tlf číslo nikto nezdvíha, skúšal som niekoľkokrát v rôznych časoch v priebehu 2 dní.
    Pre mňa neseriózny obchod, z takého si určite objednávať nebudem.

• Tovar stále ešte nedorazil.
    • A vôbec nikto neodpoveda na správy
    • Z mojej strany určite posledná objednávka

Neodporúčam

• Sľúbili, že sa mi ozvú do dvoch dní a nič doteraz, kašlem na taký obchod a ak mi po dlhokánskej dobe doručia zásielku, určite ju neprevezmem.

• Nedostatočná komunikácia, dlhá doba doručenia

žiadna odozva

• Čakam na tovar ,krory mal byť doručeny do 7 dni, a stale ho nemam.

Nekomunikuju, nie je mozne sa k nim dovolat

Ohodnotiť nákup? Od objednávky ubehlo už 11 dní a zatiaľ okrem potvrdenia objednávky nemám nič. A v potvrdení uvádzajú že do 2 dní oznámia termín dodávky. Telefón je nedostupný, na email nikto neodpovedá, tovar som zaplatil vopred a nič som nedostal. Určite v tomto obchode už nikdy nič nenakúpim a nikomu ho neodporučím. Naopak, s každým sa podelím o mojej zlej skúsenosti s týmto eshopom.

komunikacia viazne,len mi poslali mail,ze objednavka bude do 7 dni vybavena,preslo uz viac casu ako ten tyzden a oni ani nedaju vediet,co sa deje s objednavkou...ani neviem,ci vobec mam s tymi objednanymi vecami pocitat,alebo uz nie...

• Dosť dlho som čakala na doručenie.

V pohode veľmi dobrý a kvalitný obchod som veľmi spokojný a objednával som už viackrát s tohto obchodu je veľmi kvalitný odporúčam každému.

• Strašne dlhé doby dodania, vyše 2tyzdnov!
    • Keď som sa chcela prihlásiť pomocou emailu na stránku aby som skontrolovala v akom štádiu vybavenia je moja objednávka, tak sa to nedalo a písalo mi, že môj emal nie je správny hoci práve naň mi hypermoda poslala prvotné informácie o objednávke...no celé zle
    • Keď som napísala problém s prihlásením hypermode tak ste ma veselo odignorovali

• Ziadne oznamenie kedy mi pride zasielka len ze moju objednavku akceptovali. Na moj mail ziadna odpoved

Už viackrát som si objednala tovar a vždy to bolo úplne v poriadku.

• Ziadna
    • Ziadna komunikacia zo strany eshopu odo dna objednavky

som spokojný, mám to, čo som si objednal, čo viac si želať , no nie ..?

• Dostala som potvrdenie objednavky,avsak viac som nedostala ziadne info ani fakturu na uhradu vopred...ani po mojom urgovani sa mi nikto neozval..velke sklamanie

Objednavali sme tricka a prislo o jedno menej !