celý nákup prebehol v poriadku

• Žiadna
    • Tovar nemajú na sklade
    • Neprofesionálny prístup
    • Žiadna komunikácia
    • NEODPORÚČAM

Objednal som tovar ktorý vraj mal tento hyperobchod na sklade. Objednávka mi bola potvrdená s dodaním do 7 dní. O.k. trocha dlhšia dodacia doba na tovar na sklade. Žiaľ ubehlo už 16 dní a nielen že mi nič neprišlo ale ani sa len nikto neozval.

• po 14 dnoch ani cek o zasielke

Ďakujeme za Vašu objednávku. V priebehu 1-2 dní vám oznámime presnú dobu dodania.Ozvali sa po deviatich dnoch - Dodáme ju v lehote do 7 dní.
    Tak čakam

Tovar objednaný a zaplatený dňa 29.09.2020 dnes je 10.10.2020 ani obraz ani zvuk urgencia emailom žiadna odpoveď. Tento obchod určite nie

Všetko ok

• 10 dni čakam na tovar

• Objednávka mi do dnešného dňa nebola dorucena i napriek dvom urgenciam.

Tovar mali dodať do 10 dní, pýtajú hodnotenie objednaného tovaru pred dodaním, neprišiel e mail o dodaní vôbec, prešlo 11 dní a tovar stále nedošiel

• tovar rýchlo dodaný, zodpovedal popisu, ok

• Dobre ceny.
    • Vôbec mi neposlali faktúru na zaplatenie objednávky, ani po opätovnom vyzvaní. Takže objednávka mi asi nepríde. Na maily naodpovedaju. Pravdepodobne zrusim objednávku.

• Veľký výber, dobre ceny
    • Za 10dni som nedostal žiadny mail o objednávke. Platbu som poslal hned po prijatí objednávky, a od vtedy nič. Neviem v akom je stave, neviem nič. Trošku divne.

• Od prijatia odjednávky som neobdržal tovar ani nijaké vysvetlenie.

• Super, s tovarom som spokojná. Dodacia lehota dodržaná
  • Telefonický kontakt uvedený na stránke - nedostupné. Kontakt cez livechat na stránke - neustále offline, nedostupné.

• Rýchlosť spracovania objednávky

• Vobec nereaguju ani na telefon ani na email

Tovar som objednala a hneď aj zaplatila, sú to už tri týždne a tovar mi zatiaľ nebol doručený. Už dvakrát som tam písala a bez reakcie.

Rychle dodanie...Tovar zodpovedal objednavke...Doruceny tovar bol neposkodeny...Odporucam

• dlhý čas dodávky