• objednávka mi nebola doručená doposiaľ a to je 13 dní od doručenia

obchod ninka a verona uvádza poštovné 1 € a pri objednávke účtujú poštovné 5 €

-telefón mi nikto nezdvihol a to som sa pokúšala volať viac krát..
    -na mailovú komunikáciu nereaguje nikto

• Objednávka bola potvrdená, ale ani po 10 - tich dňoch nebol tovar doručený a zo strany obchodu žiadna komunikácia.

• Nic
    • Všetko zlé je na niečo dobré

Neodporúčam

Tovar som si objednal dňa 15.01.2017, ktorý mal byť podľa údajov na webovej stránke doručený do 7 dní. Tento mi nebol dodaný, ani po urgencií zo dňa 30.01.2017, kedy som dostal e-mailovú správu, že tovar mi bude dodaný do týždňa a stále nič.

• Žiadna komunikácia

• Vôbec sa neozvali

Neodporúčam

• Žiadna komunikácia zo strany obchodu.Ak som volal na tel. kontakt uvedený na stránke stále bol vypnutý.
    Ak som písal mail ohľadne objednávky nikto mi neodpovedal.
    Do dnešného dňa sa mi nikto neozval a ani tovar mi nebol doručený.

Reakcia obchodu hrnce-obchod.sk

Včera dňa 17.12.2016 vo večerných hodnách sme spolu rozprávali, ohľadom objednávky. Jasne Som Vám povedal , že tanierová súprava v zelelnej farbe nie je skladom, ale je iba v iných farbách. Klamár ste obyčajný.

• Absolútne žiadna komunikácia. Pri telefonickom kontakte len sľuby.

Radšej si rovno objednajte od nejakého spoľahlivejšieho predajcu!

• tovar nedodali ani po mesiaci, nekomunikujú

nesolídny obchod

Reakcia obchodu hrnce-obchod.sk

2016-10-25 07:46:16 P
    2016-10-28 18:37:09 C Informácie zaslané na: [email protected]
    2016-10-28 18:37:09 C Priradenie používateľa [email protected] (ID: 21) ako editora objednávky
    2016-10-31 15:12:14 A Dobrý deň Vaša zásielka je pripravená na podanie a bude odoslaná prostredníctvom kuriérskej služby GLS-Slovakia. Pokiaľ ste si zvolili platbu pri dobierke, pripravte si peniaze, budete platiť priamo kuriérovi ktorý sa s Vami telefonicky vopred skontaktuje na číslo ktoré ste uviedli pri objednávke. Zásielku môžte sledovať pod podacím číslom ktoré je uvedené nižšie, číslo zásielky bude aktívne deň podania po 19 hod večer . ČÍSLO ZÁSIELKY - 00101506136. Informácie zaslané na: [email protected]
    2016-10-31 16:07:08 S Informácie zaslané na: [email protected]
    2016-11-02 15:06:13 R Informácie zaslané na: [email protected]
    2016-11-27 19:56:07 A Dobrý deň Vaša zásielka je pripravená na podanie a bude odoslaná prostredníctvom kuriérskej služby GLS-Slovakia. Pokiaľ ste si zvolili platbu pri dobierke, pripravte si peniaze, budete platiť priamo kuriérovi ktorý sa s Vami telefonicky vopred skontaktuje na číslo ktoré ste uviedli pri objednávke. Zásielku môžte sledovať pod podacím číslom ktoré je uvedené nižšie, číslo zásielky bude aktívne deň podania po 19 hod večer . ČÍSLO ZÁSIELKY - 00101506287 Odosielam Vám novú čajovú súpravu ZL-741G, túto ste si pôvodne objednala. Budete ju mať ako darček pod stromček od nás. Tú čo mate doma, v kľude užívajte.. Informácie zaslané na: [email protected]
    2016-11-27 22:26:57 S Informácie zaslané na: [email protected]

• neseriózne jednanie
    • Tovar nedodany ani po 18 dnoch

Nekupovať

• nic
    • Ziadna komunikacia

• Neminiem ani cent
    • Tovar mi nedodali ani sa doteraz neozvali

• jedna odopoved na moj mail, s tym, ze im nefungoval server, ze do tyzdna tovar dodaju. Na dalsi mail ziadna odpoved. Presli 3 tydne a ani odpoved ani tovar... po vyse dvoch mesiacoch uz ani necakam, ze tovar dorazi....

skuste radsej iny obchod ...

• Neviem zatiaľ som nič nedostal a nikto ma ani neinformoval
    • Dodaciu lehotu

Bez komentára

• Ziadne
    • Žiadna komunikácia,prebehlo 10dni od objednania a absolútne nic sa nedeje.

Už by so si neobjednal od nich nic.

• Slabá, komunikácia, príšerná dodacia lehota.

Nedoporučujem tento obchod. Dňa 18.9.2016
    som nakúpil, dnes je 3.10.2016 a tovar nedošiel.

• žiadna komunikácia,dlhá dodacia lehota.Z číny príde skôr.

nikdy viac

• Zaujimave produkty
    • ziadne potvrdenie objednavky, ziadna komunikacia, jednoducho neviem na com som

Dajte si pozor u koho co objednavate

• Ziadna komunikacia so zakaznikom.

Hrozné. Nikdy viac.