nemám žiadne informácie o objednanom tovare

Reakcia obchodu Hračky Levík

Vážená zákazníčka,nie je pravda,že sme Vás o zrušení objednávky neinformovali.Tovar bol objednaný 27.10. 11.18 hod a v ten istý deň sme Vám mailom odoslali odpoveď,že sme mali posledný kus,ale zistili sme,že nie je kompletný...
    Asi nečítate maily alebo ste uviedli nesprávnu mailovú adresu...
    S pozdravom Hračky Levík.

• Tovar sa už vypredal - objednavka zrusena obchodom.

Obchod nekomunikuje, objednavka je uhradena ale nemam spravu o spracovani.

• dodavka tovaru dlho trva

• Napriek tomu, ze pri objednani mali na stranke, ze tovar je dostupny, mi po case oznamili, ze ho nemaju.

• žiadna snaha obchodníka o komunikáciu

Objednávka zrušená bez akéhokoľvek vysvetlenia

• Na internete uvadzana ina cena jak v skutocnosti.. Po info od obchodu, ze mali zle nahodenu cenu som to u nich zrusil a kupil inde.. Hosi takto vela nepredaju, ked v tom maju bordel..

• -mali, čo som chcel
    • - strášneee dlho im to trvalo, ledva niečo napísali, že sa niečo deje (už som to chcel ísť zháňať inde, keď napísali, že už to posielaju

Pri objednávaní bolo písané že 1triedou bude poslaní balík ale balík prišiel až o viac ako 5dní. Tovar prišiel špinavý poškodený. Hneď som písala email predávajúcemu ale odpoveď som nedostala.

• zavadzaju ze maju tovar skladom
    • neumoznia osobny odber

Urcite nakup cez tento obchod neodporucam.Zavadzaju,ze maju tovar skladom. Cas dodania je min.tyzden. Ked som chcela urychlit dodanie a vyzdvihnúť si tovar u nich na predajni, nebolo mi to umoznene.Komunikacia s obchodom katastrofalna.Arogantny pristup. Ked som im emailom napisala ze by mohli byt ustretovejsi, obratom mi prisla bez opytania, vysvetlenia informacia o zruseni mojej objednavky. NIKDY VIAC SLUZBY TOHTO OBCHODU NEVYUZIJEM.

Reakcia obchodu Hračky Levík

Vážená zákazníčka,je štatisticky dokázané,že určité percento zákazníkov je tzv.problematických.. a medzi nich patríte aj Vy
    Uvádzate nepravdivé informácie a zavádzate,pretože:

1.Od prvého momentu sme s Vami komunikovali slušne a promtne a informovali sme Vás o termíne dodania,ktorý sa posunul,lebo sme museli tovar objednať od veľkoskladu a na predajni bol vypredaný a termín dodania sme dodržali..to Vy ste od prvého mailu urážali a bola ste arogantná..

2.O všetkom sme Vás informovali hneď a pravdivo...osobný odber nerobíme a nemáme takú možnosť ani na webe.
    Ku všetkým zákazníkom sa správame čestne,s úctou a vážime si ich a okamžite s nimi komunikujeme telefonicky aj mailom..
    O každej zmene ich ineď informujeme.
    S pozdravom Hračky Levík

tovar bol doručený o 2 dni neskôr, ako mal. Predajca nemá prehľad o zásielkách. S doručeným tovarom nebola dodaná faktúra ani žiaden iný daňový doklad (ani v elektronickej podobe)

neaktulane stavy zasob, na heurke uvedena doprava zdarma a pri objednavke treba doplatit aj dopravu aj ostatne suvisiace poplatky.

• Tovar mi nebol doručený ani po 11 dňoch po objednávke.Nikto sa ani neunúval mi napísať čo je s tovarom alebo prečo mi ho neposlali.Takže tento obchod nikomu neodporúčam.

Reakcia obchodu Hračky Levík

Vážený zákazník,všetky informácie o stave a spracovaní objednávky ste od nás dostali mailom,lenže nie je našou vinou,že máte maily nastavené do Spamu,ktorý nečítate,okrem toho,ak ste sa chceli informovať na stav Vašej objednávky,funguje u nás infolinka ...čo ste tiež predpokladám nevyužili...

Hračky Levík

Po objednavke mi neprišiel žiadny potvrdzujúci mail, balík nakoniec prišiel po dvoch týždňoch....ale žiadna faktúra

Nespokojnost. Tovar skladom, ale dodat mi ho nedodali a kontaktovat ma nekontaktovali :-/.

Obchod nemá prehľad o svojich skladových zásobách. Tovar mali mať na sklade a až po 2-3 dňoch prišlo z ich strany stornovanie objednávky. Ceny majú na niektoré veci naozaj výhodné, ale ak tovar nemajú, tak je to nulový benefit.

• maily z obchodu prichádzali zásadne do spamu
    • dodacia lehota na webe obchodu nesedela s realitou
    • po mojom telefonáte som bol ubezpečený, že tovar bude dodaný včas; 3 pracovné dni pred Vianocami bol tovar od dodávateľa v obchode, ale obchod ho už nebol schopný (ochotný?) doručiť, a objednávku zrušil

ani sa nepýtajte

Reakcia obchodu Hračky Levík

Vážený zákazník 12.12.2017 o 17.28 ste si objednali produkt a my sme následne po zistení skladovej dostupnosti Vám poslali mail o tom,že bohužiaľ musíme Vašu objednávku zrušiť,nakoľko tento produkt je nedostupný.Je možné,že maily Vám neprišli,nakoľko ich máte nastavené do SPAMU..mrzí nás to a ešte raz sa ospravedlňujeme Hračky Levík

Objednala som tovar, ktorý bol označený, že je skladom. Nasledujúci deň obchod moju objednávku zrušil. Po prihlásení do účtu na ich stránke som zistila, že z dôvodu, že ,,tovar sa vypredal v čase aktualizácie skladových zásob". Aj po týždni je na stránke dostupnosť tohto tovaru skladom. Písala som im ešte mail ohľadom dostupnosti podobnej hračky a na ten som do dnešného dňa odpoveď nedostala.

hrozny