Tovar deklarovaný ako na sklade s termínom doručenia o dva dni mi nebol doručený ani po týždni. Objednávku som stornoval.

Reakcia obchodu HEJ.sk

je mi líto, že jsme Vaši objednávku nebyli schopni vyřídit. Způsobené komplikace mne mrzí a omlouvám se za ně.

Objednal som tovar skladom
    Po dvoch dňoch sa zistilo že nieje skladom
    Dodnes nemám spať peniaze
    Za mna katastrofa

Dobrý den Stanley,

moc nás mrzí delší doba dodání, která vedla ke stornu Vaší objednávky. Dobu naskladnění od dodavatele se snažíme co nejvíce zkracovat, ne vždy máme ale možnost ji ovlivnit. Za nepříjemnosti se Vám moc omlouvám a věřím, že pokud nám dáte ještě šanci, tak si příště již povedeme lépe.

s pozdravem

• Neodporúčam

Dobrý den Martine,

omlouváme se za jakékoli nedorozumění, věřím, že příště bude vše v pořádku. :-)

Anna

Tovar objednany ako vianocny darcek - bol skladom - nebol doruceny ani po 3 tyzdnoch.

Dobrý den Petere,

omlouvám se, že výrobek se nám nepodařilo doposud doručit. Podnět jsem předala kolegům, prověří objednávku a kontaktují Vás.

• klamstvo VIP klientov

Kupoval som v eshope smart hodinky apple watch SE. Ked som ich objednaval omylom som sa neprihlasil ako VIP klient ale ako bezny zakaznik.. V nakupnom kosiku som dokonca aktivoval zlavovy kupon a taktiez mi ponuklo dopravu zadarmo.. Cena bola pre mna po uplatneni kuponu vyhodna.. Nasledne pri nahodeni dorucovacich udajov mi ponuklo prihlasit sa ako registrovany zakaznik… Prihlasil som sa a vtedy mi uz hodilo dopravu myslim ze za 2,40€, zneplatnilo mi zlavovy kupon a ako VIP zakaznikovy mi odratalo tak smiesnu sumu ze som bol na vyrazne vyssej sume za tie hodinky ako pred tym ako som sa prihlasil ako VIP!!!!!!!!!!! Mozete si v historii pozriet pocet objednavok ake som bol schopny cez Vas eshop realizovat ako fyzicka osoba… Po tejto skusenosti velmi zvazujem ci uz budem vyuzivat sluzby tohto eshopu a clenstva VIP nakolko evidentne mam horsie podmienky ako bezny klient a beriem to ako zavadzanie zakaznikov!!!!! Dakujem

Reakcia obchodu HEJ.sk

mrzí mě, že tentokrát nebylo vše podle Vašich představ. Váš podnět jsem předala vedení k prošetření. Věřím, že příště již bude vše na 100%.

Katka

Tovar objednaný, nedodany. Ani informácia či vôbec bude...

Dobrý den Jozefe,

je mi líto, že zboží nebylo skladem k okamžité expedici. Omlouvám se za potíže.
    Podnět jsem předala kolegům, kontaktují Vás.

Katka

• nemusim hodit po obhode doma si objednam
    • ked sa tovar pokazy sam si musim reklamovat

co som si u kupil som spokojny

Dobrý den Lubomire,

děkujeme za hodnocení a především za nákup.

• celkom dobré ceny
    • nedostupnosť tovaru, hoci je uvedené, že dodanie do 7 dní - skladom u dodávateľa

Dobrý den Petriku,

Uvedené že odoslanie do 24 hodín, tovar mi došiel za týždeň,hroza

Reakcia obchodu HEJ.sk

je mi líto nevydařeného nákupu. Vždy se snažíme vyřizovat objednávky v co nejkratším čase. Omlouvám se, že zde se nám to nepodařilo.

Anna

Tovar bol poskodeny a nebolo mi ponuknute vymeny za novy kus cez [email protected]

Reakcia obchodu HEJ.sk

moc mě mrzí, že Vámi zakoupený výrobek vykazoval poškození. Věřím, že reklamace proběhne podle Vašich představ k Vaši maximální spokojenosti.

Martin

Už cez týždeň čakám na tovar

Dobrý den Denisi,

je mi líto, že výrobek nebyl skladem pro okamžitou expedici. Zboží se naším zákazníkům snažíme dodávat v co nejkratším čase. Omlouvám se, že zde se nám to nepodařilo. Dle ověření Vás s dosupností kontaktovali kolegové na soukromý email.

Zdeňka

• Poslali mi mail že príde kuriér a neprišiel klamstvo.

Neobjednávajte itak to neríde len klamú nič mi neprišlo a objednala som si Monika do dnes nič

Dobrý den Timeo,

uvedená situace mne mrzí, dle ověření nebyla objednávka správně dokončena a byla zrušena. Je zapotřebí vytvořit novou. Informace byla zaslána na Váš email. Věřím, že příště proběhne vše hladce.

Anna

Žiaľ, tentokrát som mal negatívnu skúsenosť. Zadával som dve objednávky a obe boli zrušené. Jednu som musel zrušiť ja a druhú mi stornovať obchod. Hmm, na stránke by ste nemali mať uvedený tovar, ktorý neviete dodať. S pozdravom, MP

Dobrý den MP,

Katka

• Už sa mi stalo viackrát, že ponúkaný tovar nie sú schopní doručiť. Nie vždy sa dá čakať niekoľko mesiacov na doručenie. Príšerne slabá komunikácia so zákazníkom.

Ceny niektorých produktov sú fajn, ale treba rátať s tým, že budete veľmi dlho čakať na dodanie alebo vôbec nedodajú.

Zdeňka

Velke sklamanie. Jednostranne obchod stornoval objednavku. Spôsobilo mi to velke komplikácie. Velmi nekorektne jednanie . Vyhnem sa oblúkom datartu aj hej.

Dobrý den Jano,

Zdeňka

Ziadny obchod priatelom ani inym nedoporucujem. Tak sa vyhnem vycitkam od priatelov alebo ine kritiky a neprijemnosti.

Reakcia obchodu HEJ.sk

omlouváme se za jakékoli nedorozumění, věřím, že příště bude vše v pořádku. :-)

Zdeňka

Bola som nespokojná s komunikáciou pracovníka ktorý mi tovar televízor doručil. Objednala som si službu dopravard. Mala som na neho otázky keď mi televízor zapájal. S tak neochotným človekom som sa dávno nestretla.

Reakcia obchodu HEJ.sk

velice mne mrzí, pokud se kolega nechoval ochotně a profesionálně. Náš zákaznický servis je pro nás důležitý. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, předala jsem ji vedení logistky. Věřím, že přispěje ke zlepšení našich služeb.

Katka

• Ku kamere mi predali pamäťovú kartu ktorú kamera nepodporuje, myslím rozmerovo nie pamäťovo.

Reakcia obchodu HEJ.sk

děkujeme za hodnocení, podnět jsem předala odpovědnému oddělení k prověření.

• Neserióznosť
    • Zlá komunikácia

Mal som objednávku s vyzdvihnutím na predajni prišla mi SMS že objednávka je na predajni na druhý deň mi prišiel mail že objednávka bola stornovaná bez nejakého vysvetlenia. Tak som volal na infolinku kde mi povedali že moja objednávka je na predajni ale že mi ju nemôžu vydať lebo bola stornovaná ale nevedia prečo. Mali to zistiť a ozvať sa mi. Prešli dva dni a zatiaľ sa neozvali.
    Neodporúčam!!!

Dobrý den Petere,

mrzí nás toto pochybení a za komplikace se velmi omlouváme. Pracujeme nyní na vylepšení systému a procesů. Věřím tak, že příště již vše proběhne hladce.
    Dle ověření byla již objednávka zpracována a vydána.

• neuplná dodávka, miesto 3ks pilových listov boli len 2ks

Reakcia obchodu HEJ.sk

uvedená situace mne mrzí, omlouvám se za potíže. Podnět k prověření jsem předala kolegům k prověření.