• nikdy som nemal problem, nakupujem tu pravidelne, tovar prisiel vzdy neposkodeny, raz som musel aj reklamovat, vsetko prebehlo rychlo a hladko, dokonca mi ponukali aj naspat peniaze, super shop, odporucam !!!
    • SMS notifikacia trosku pozadu niekedy :) poslu SMS ze tovar bol odoslany a ja ho uz mam 3 dni doma :)

Prehladny katalog produktov, jasne popisy k produktom, super ceny, rychla doprava,

• Prehľadné a rychle vyhľadávanie na stranke.Veľky sortiment.
    • Komunikacia a super prehľad o objednávke.
    • Reklamácia!!!Nekorektné chovanie.Tak že ak je možné výrobok riadne otestovat či ste sním spokojný pretože vrať sa dá iba do 7 dni a potom Vám už nič nepomože z vratiť peniazí.Negativne recenzie nezverejnuju a stalo sa mi to 2 krat a to uz niejenahoda.Pozitivne su tam vzďy

Objednal som si už cca12 vecí a bolo všetko OK, ale posledná reklamácia má dosť odradila travala 6 tyždnou a vobec som neuspel.

• Velky vyber
    • Skvele ceny
    • Rychle vybavenie
    • Komunikacia
    • Reklamacia
    • Odbornost, specialne zamestnaci na reklamacnom oddeleni v BA.

Povazoval som ho za skveli obchod no sklamalo ma reklamacne oddelenie. Su neinformovany a chovaju sa hlupo.
    Nestoji mi to za to u nich nakupovat, pokial im nezmeni pristup.

• Už som kupoval viac vecí,
    • telefón LD,
    • DVD rekordér,
    • robotický vysávač,
    • fotoaparát a konštatujem veľmi dobrý a široký sortiment, rýchle vybavenie nákupu a vynikajúce ceny, nezrovnateľne najnižšie.
    • Nemám nič negatívne, musím len chváliť.

Veľmi dobrý obchod, ľahká prístupnosť aj MHD, doporučujem každému.

• - ceny
    • - spolahlivost
    • - rychlost
    • - rychly a prehladny engine stranky
    • - zakaznicka sekcia, pristup k dokumentom aj po dlhsom case
    • - kvalitny shop
    • - siroky zaber sortimentu
    • - nefunkcny system sledovania zasielky, bolo by vhodne to doriesit

Objednaval som si celkom 4krat. Tovar mi vzdy dosiel vcas, neposkodeny a spravny. S obchodom nikdy nebol problem. Ale zatial som nemusel reklamovat. Prave pri reklamacii zakaznik odhali naozajstne kvality shopu. Odporucam.

• ceny
    • dobry vyber
    • komunikacia, neprehladnost a zdanliva nefunkcnost zakaznickej zony portalu hej.sk ... napisem mail, nereaguju. poslu tovar, nedaju vediet. datum expedicie je 4 dni po tom, co som tam nasiel, ked som sa nahodou preklikal k informacii, ze mam balik na ceste ... zvlastne

je blbost nadavat na internetovy obchod, ze si nemozem osahat tovar. ak niekto ma potrebu sahat na tovar, nech ide do kamennej predajne, tie su na to. internetovy tovar je lacnejsi, nie je pri nom personal, ktory moze poradit. ak si kupujete tovar cez internet, zmierte sa s tym, ze musite vediet, co kupujete.

• Zavádzate zákazníkov v cenách! Bosch PSR 18, nie je to isté čo Bosch 18 Li-2.

Po odstránení týchto nedostatkov OK

• Obchod dodržiava lehotu dodania tovaru.
    • Negatívne recenzie na tovar odignorujú a nepridajú ich k danému tovaru, z čoho zákazníkovi vzniká ilúzia o super bezchybnom tovare a nakupujú!

Obchod ako taký je OK - odporúčam nakupovať, akurát kvalitu tovaru si treba zistiť niekde inde, nakoľko iba pozitívne recenzie na tovar sú veľmi zavádzajúce.

• -bleskove vybavenie objednavky, objednal som tesne pred polnocou a na druhy den poobede som sa uz tesil zo svojeho mobilu, statusu ihned sa da verit :) (vyzdvihnutie na predajni)
    • -slusne dorieseny system sledovania stavu objednavky, bol som milo prekvapeny
    • -internetova cena sice priemerna, no oproti kamennym predajniam, fantasticka.
    • -týpek co obsluhoval pri výdaji tovaru mi nepovedal ani makke F, strcil mi do ruk ROZBALENU krabicu ukazal kde to mam podpisat a dovi dopo daj mi pokoj. (mozno mal tazky denm ja fakt neviem, ale pokial to ma zaplatene, nech to berie ako robotu, nie utrpenie)
    • -doporucujem skontrolovat co podpisujete a hlavne pytajte sa

aj napriek rozbalenej krabici ma vnútri cakal novy nepouzity kompletny a hlavne funkcny telefon urceny pre predaj v CZ a SR(zrejem to bol len chceck ci je to balenie kompletne, no znizuje to dvoverihodnot takto bez vysvetlenia)

A ano, rad tam nakupim znova, uz viem na co si dat pozor :D

• Spolahlivy a zavedeny internetovy obchod
    • Rychle dodanie
    • Rychle vybavenie
    • Ochota a pomoc
    • BA: dobra mozost parkovania pri nakladani tovaru

Hej.sk je zavedeny internetovy obchod, jeden z najvacsich slovenskych. Pri konkretne tejto kupe som si ho vybral aj koli predchadzajucej pozitivnej skusenosti. Pri kupe som si vyberal tovar (tv 50'') ktory bol uvedeny ze je na sklade, co sa mi velmi oplatilo, pretoze napriek tomu ze sa jedna o fyzicky velky tovar, bol pripraveny na obchode na odber za 1 a 1/2 dna. Pri nedostupnejsich tovaroch ("v externom sklade u dodavatela") asi treba ratat s tym, ze dodanie nebude take rychle. Zvolil som osobny odber a platenie prevodom pri preberani na obchode. Velmi rychle bolo aj vydanie a zaplatenie tovaru, cca 5 min, hoci to bola velka kua tazkla 40+kg skatula. Ocenujem ochotu predavaca, ktory mi pomohol velku skartulu napratat do auta. Celkovo 100% spokojnost.

• personálne tejto spoločnosti nevie napísať aspoň hlúpy mail, že "nechceme Vás alebo niečo

O bodov

• mozem si tovar objednat pohodlne z domu a aj mi ho privezu az domov
    • nie je dopredu jasne, ci mi bude tovar doruceny v case ked som doma, teda musim si objednavku naplanovat v den, ked mam dovolenku, alebo si ho dat dorucit do prace

-vybrala som tento obchod, lebo ponukal tovar co som chcela a mal ho na sklade
    -som spokojna
    -odporucam ho ostatnym

• široký výber
    • niekedy treba dlhšie čakať keď tovar v externom sklade
    • možno viac noviniek

veľmi dobrý obchod odporúčam
    prehľadný
    mám s ním dobré skúsenosti

• - široká škála produktov
    • - dobré ceny
    • - rýchla dodávka tovaru

- v tomto obchode som kupoval preto, lebo som s ním už mal dobrú skúsenosť a zatiaľ ma nesklamali.
    - obchod by som odporúčal aj ostatným ľuďom.

• dobrý a veľký výber produktov
    • lacná a spoľahlivá doprava

V obchode som nakupovala na odporučenie známych. Bola som veľmi spokojná s emailovou komunikáciou-o všetkom som bola pravidelne informovaná a všetko mi bolo poslané e - mailom (doklad, objednávka...)Bola som milo prekvapená, keď som si objednávala tovar a nebolo isté, či príde do vianoc, nakoľko to bolo tesné a pri onom produkte to bolo aj zdôraznené. Nakoniec však tovar priniesli deň pred vianocami, čo ma naozaj potešilo:-)

• Všetko si pozriem v kľude na internete.Máte celkom dobrý popis tovaru
    • To čo som chcela bolo za dobrú cenu.
    • Možno jedna výhrada. Tovar doručíte pred dvere a koniec. Ak by sa jednalo o staršieho človeka uvítala by som pomoc aspoň naložiť do výťahu. Neviem v akom vzťahu je doprava k Vám ale sú aj také spoločnosti že Vám tovar dovezú naložia do výťahu dopravia na patričné miesto, odskúšajú až potom odchádzajú, prípadne starí spotrbič po dohode odvezú.Mám s tým skúsenosť v Datarte.

Ako som napísala mate dobré ceny, rýchlu dopravu, ste spoľahliví len by som popracovala na tom doručení. Vďaka

• Uspora času.
    • Ziadne.

Jednoduchy,usporny,spolahlivý nákup.

• Rychlost dodávky
    • v případě reklamace rychlá náprava
    • schopné ceny

• pohodlnost.vsetko sa dalo vybavit doma prostrednictvom internetu
    • servis je velmi daleko

• reklamacie
    • komunikacia