Na stránke uvedené doručenie do 8.6.2021 pričom doteraz mi nebol doručený pričom tovar bol skladom. Snažil som sa dva dni dovolat na ich uvedené číslo, samozrejme neúspešne, na mail neodpovedajú. Najhoršie je na tom všetkom že objednaný tovar je už uhradený. Preto v žiadnom prípade neodporúčam objednávať z GSPORT!!!

• žiadna

Obchod nekomunikuje, nedvíha niekoľko týždňov telefonáty, neodpovedá na maily, objednávka je už 3 týždne zaplatená, tovar nedodaný, žiadna spätná väzba (ani bú ani mé), ideme rušiť objednávku

Tovar som zaplatila online platbou a odvtedy som od predajcu nepočula. Nedvíha mi telefón neodpovedá mi na maily.

• V deň objednania mi prišiel email že tovar sa pripravuje. Od vtedy sa neozvali , na e-mail nezodpovedajú, tel neberú.
    • Zlá komunikácia

• nedorčenie tovaru
    • obchodník opakovane nereaguje na email ani telefon

Tovar po viac ako týždni od objednania a zaplatenia nedorazil, obchodnik nereaguje na žiadnu komunikaciu. Bohužial za mňa velmi zlá skúsenosť.

Tovar dorazil za 1 mesiac

Neodporúčam nákup v obchode.Tovar mi síce doručili,ale až po trojnásobnej urgencii objednávky a pohrozením odstúpenia od zmluvy.Pritom som u nich nakupoval aj vlani a všetko bolo OK.Ale viac tu už nakupovať nebudem.

Tovar som objednala 4.4.2021. Do dnesneho dna 14.4.2021 nebol doručený. Obchod nereaguje vôbec na emaily ani telefonaty.

Odo dňa vytvorenia objednávky a jej následného zaplatenia uplynulo takmer 17 dní, dodnes mi tovar nebol doručený, nemám o objednávke žiadne informácie, neodpovedaju na mail, neprijali telefonický hovor, a dnes už je tel. číslo nedostupné. Často nakupujem v eshopoch ale takúto zlú skúsenosť som ešte nemala.

• stale cakam na tovar

spokojna

Tento nôž bol darček pre môjho syna,je z neho nadšený
    urobil radost takže veľká spokojnost.

• Takéto zle skúsenosti som ešte nemala tovar zaplatený nezdvíha ju telefón ak sa náhodou ozvu tak pan povedal zajtra tovar mate a stále nič už im neverím

• Tovar nedorazil, neodpovedajú na mail ani nedvyhaju telefóny
    • zlá komunikácia, dlhá doba dodania

1.10. som si tovar objednal, teraz je 12.10. ešte stále tovar nemám a ani sa mi neozývali, dokial som im nezavolal /bolo ťažké sa aj dovolať/

• Dlhá doba dodania aj napriek tomu že tovar bol na sklade.

Príliš dlhá doba dodania (vyše 2 týždňov) a pri tom na stránke uvádzali, že tovar je skladom. Náročná komunikácia s obchodom, na emaily neodpisovali a dovolať sa bolo tiež náročné. Objednávku ale odoslali a prišla v poriadku. Oznámili to aj telefonicky, že tovar posielajú, ale to čakanie bolo nekonečne.

• Tovar po zaplatení ani po niekoľkých týždňoch neprišiel, napriek písomnej urgencii žiadna reakcia obchodu.

Tovar mi stale neprisiel, aj ked ho akoze maju skladom. Predajcovi sa neda dovolat ani na jedno cislo.

• Tovar za 11 dní nedorazil pritom jezaplatený. Predajca vôbec nekomunikuje.

• Super komunikácia
    • Žiadna