• nutnosť overiť poslanie na dobierku telefonicky

• Až po doručenie tovaru všetko ok, problém nastal až pri vrátení tovaru.
    • Obchodné podmienky platia len pre jednu stranu. Obchod nedodržal svoje vlastné obch. podmienky.
    • Nevrátili mi celú sumu za vrátenú objednávku.
    • Neoprávnené obohatenie sa
    • Pokus o ďalšiu komunikáciu ignorujú - neodpovedajú na emaily.

Vrátil som tovar späť, keďže stav telefónu, pre ktorý bol objednaný tovar určený by to už nezachránilo, poškodenie bolo rozsiahlejšie. Tovar nebol ani len rozbalený z originálneho balenia a vrátený späť.

V obchodných podmienkach má obchod uvedené nasledujúce:

"V prípade, že kupujúci odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar, ktorý nie je použitý, nachádza sa v originálne zapečatenom pôvodnom obale a nie je poškodený alebo neúplný, vráti predávajúci kupujúcemu už zaplatenú kúpnu cenu a poplatku za dopravu, a to v lehote 14 pracovných dní od doručenia odstúpenia od kúpnej zmluvy a doručenia tovaru predávajúcemu bezhotovostným prevodom na účet kupujúceho určený kupujúcim."

Všetky vyššie uvedené podmienky boli z mojej strany splnené aj napriek tomu si dovolili poslať mi o 6,70€ menej než bola ich povinnosť a na ďalšie výzvy o vyrovnanie dlžnej sumy už nereagujú, pričom hodnota celej objednávky nebola vôbec vysoká, iba 22,60€, neviem si predstaviť, aké správanie môžete očakávať pri objednávke vyššej hodnoty, určite obchod neodporúčam, ignorujú svojich zákazníkov keď im to vyhovuje a sú nedôveryhodní, snáď im za to tých 6,70€ stojí.

Tovar som vrátila pred 2 týždňami, 31.januára bol doručený...nedostala som ešte žiadne informácie o postupe...nič.

Otravuje telefonatmi aby som potvrdil objednavku namiesto toho aby ju vybavil.

• Ked objednavate cez sps nepride vam zasielka nemaju na vyber zasielkovnu ale neschopnu kuriersku sluzbu

Objednajte si radsej inde

• Dostal som e-mail aby som telefonicky potvrdil objednavku, bolo tam aj cislo na ktore som mal volat. Volal som asi trikrat nikto mi nedvihal a objednavku mi nakoniec zrusili. Takze dakujem.

• Batéria bola mechanicky poškodená
    • 4 roky stará, niekde ležala v sklade
    • Hrubšia ako originál, nedá sa zatvoriť zadný kryt
    • Nedrží kapacitu ani tak ako stará 4 roky denne nabíjania pôvodná bateria
    • Hanbíte sa

Náhradní díl absolutně nepasoval.

Displej na mobil s rámom. Namiesto medzinárodného modelu som dostal US model. Predajca na uznanie prípadnej reklamácie vyžaduje výmenu v autorizovanom servise. Tovar som vrátil. Peniaze mi boli vrátené až po upozornení po 23 dňoch odkedy mal predajca späť tovar. Predajca si niektoré ustanovenia zákona vysvetľuje po svojom(Lehoty na vrátenie peňazí, spôsob vrátenia) . Nevrátil mi poštovné(mal som najlacnejší spôsob, takže je podľa zákona povinný). Upozornil som ho na to, už nereaguje. Ja už odtiaľ nakupovať nebudem.

• Rychlost
    • Nepresnost udajov

• Obchod, rýchlosť objednávky hodnotím kladne
    • Objednal som si LCD+Displej, samozrejmé bol odskúšaný a fungoval tak ho technik namontoval... Avšak displej cca každé tretie zapnutie preblikuje a občas nejde dotyk... Samozrejmé reklamáciu sa mi neoplatí riešiť keďže demontáž a montáž ďalšieho displeja by bola drahšia ako samotný displej

Na objednávku som čakal takmer dva týždne,vodili ma za nos-vraj príde vo štvrtok,neprišla ani v piatok,až v pondelok,napriek tomu,že som ju zrušil a objednal inde,nuž prevzal som,15eur,ma nezabilo,ale šlo o to,že som mal nefunkčný mobil,bez objednaného dielu

Reakcia obchodu GSM Súčiastky

Dobrý deň, mrzí nás to. Vaša objednávka bola vytvorená 7.2.2023 z nášho obchodu bola odoslaná 8.2.2023 a problém nastal v kuriérskej spoločnosti kde sa zásielka stratila, hneď sme to so spoločnosťou riešili a následne Vám bola zásielka doručená 13.02.2023.

Zakupene puzdro nesplna popisovane vlastnosti. Nema magneticky uzaver ani nema vnutorne priehradky na peniaze a karty. To je skor chyba obchodu. Inak sa to puzdro pouzivat da.

keď kupujete a platíte je to ok, komunikujú super. Akonáhle prišiel problém s dodaným (poškodeným) tovarom akoby zavreli firmu. Nikto sa už neozýva ani nereaguje na email.

objednala som bateriu do telefona,bola mi dorucena v poriadku,ale bateria ma zaruku do 12.2022,co ma vobec nepotesilo

Poslali mi nespravny drziak,na moju reklamaciu nereagovali!!!!

• Poškodený a defektný diel
    • Žiadna komunikácia zo strany obchodu

Klasický prepredaj z Číny. Potreboval som diel dodaný rýchlo a nakoniec som na to doplatil. Komu treba súčiastky doručené rýchlo, znie to ako voľba, ale po tejto skúsenosti radšej iný obchod, alebo rovno z Číny. Za aj tak vysokú maržu na dieloch nedostane človek ani komunikáciu e-mailom. Odoslať a nestarať sa.

• Lcd prišlo nefunkčné. Obchodné podmienky neumožňujú tovar vrátiť, keďže nie som špecialista na výmenu lcd. Vyhodné peniaze. Radšej nakúpte v inom obchode, kde je reklamácia zákonom uznávaná!
    • Stojíte pred obchodom, osobný odber nemožný!!! tovar v hodnote 3eur, možnosť len odoslania poštovné cca 5eur.
    • Nemožný osobný odber !

Firma sídli v Lučenci, ste Lučnenci stojíte pred obchodom, ale osobne si ho zakúpiť nemôžete, čistý cirkus... hlavne ak je postpvne drahsie ako cena tovaru...

dva krát som si objednala,a dva krát ste mi zrušili objednávku len kôli tomu že objednávku treba potvrdiť telefonicky po prvý krát som nemal žiaľ kredit a po druhý raz keď som volala nikto nedvíhal!!!!!!