Baterka mi nevidzi ani nie jeden deň

Katastrofa neodporúčam.
    Budú vám volať a overovať či ste si objednal diel ,ale,či je to ten správny už ich nezaujíma !
    Objednal som si krt Gold zaliaty a oni poslali hneda metalíza Nedostatočná 5-

Tovar nie je funkčný

Kupoval som bateriu,po zapojeni baterie sa poškodil displej a obchod hrar mrtveho chrobaka

Bateria nesplna dane parametre na miesto 4450mAh ma zhruba iba polovicnu kapacitu cca 2500mAh, testovana niekolko krat, podla parametrov testov sa ukazalo, ze ide pravdepodobne o niekolk rokov staru bateriu (moznoze nepouzivana, ale leziak v e-shope).

Batéria ktorú mi zaslali je nefunkčná

Nekvalitné súčiastky, neodporúčam. Nekvalitné súčiastky, podmienka reklamácie je aby boli inštalované v autorizáku.

Batériu som ihneď vložil do mobilu a dal nabiť, čo sa mi nepodarilo. Nabíjanie sa zastavilo pri 87%. Ďalšie dobitie sa nepodarilo.
    A to je ešte len začiatok jeho používania. Ako to bude ďalej netrúfam si predpokladať. Určite sa nenabije na 100%. (Alebo tých 87% je maximálna hranica a batériu treba nabíjať na menej než je 87%?)
    Ľubomír Kováčech

• V prípade že si objednáte displej je na krabičke napísané že musí byt Vymenený v Samsung servise čo nedáva zmysel …

Toto bola moja prvá a zároveň posledná objednávka pretože pri zakúpení displeja je na krabičke napísané že záruka na displej sa nevzťahuje ak nebol Vymenený v Samsung servise toto sa mi ešte nestalo v emobilshop objednávam skoro všetko a reklamoval som asi 2 displej a nebol žiadny problém na do 3 dni vybavená reklamácia. Toto nieje normálne že nemôžete vyreklamovať displej ktorí si vymeníte sami alebo v inom servise ako oni kazu… iné by bolo keby napísali že záruka sa nevzťahuje na mechanické poškodenie displeja ale nie to že náhodou displej prestane fungovať po mesiaci a potom odmietnu reklamáciu

• ked si objednáte baterku za €10,90 a už len za dopravu zaplatíte 3,9 a príde extrémne vybitá, čo by nemalo byť od výroby a s nízkou kapacitou tak nemáte chuť to posielať naspäť do lučenca

• Komunikácia s obchodom
    • Rýchlosť dodania
    • Nefungujúci/poškodený dodaný tovar

• Jeto smejd

Je to napodobenina smejd

Nebol mi dodaný náhradný diel, ktorý je prezentovaný na stránke obchodu, ale jeho lacnejšia náhrada, ktorá navyše nefungovala. Zabalenie náhradného dielu nebolo úplne ideálne a následná komunikácia s obchodom bola tiež na bode mrazu :/

• Poslu displej udajne testovany, ale v skutocnosti ma vadu na dotykovej ploche. Reklamaciu ani neriesili lebo vyzaduju vyjadrenie autorizovaneho servisu. Inde nemaju problem uznat reklamaciu. Staci poslat vyrobok a ak neni mechanicky poskodeny poslu druhy. Tu som nakupoval posledny krat.

prišla mi štvorročná (1/2018) batéria, úplne nepoužiteľná, vyhodené peniaze.

Bateria vobec nema kapacitu.5 hodin sa nabije a vybije za 2 hodiny.Ma cca 25%a mobil sa vypne.

• Displej prišiel nefunkčný

Doručili použité zaprášené a znehodnotené dotykové sklo. Nulová odpoveď zo strany predávajúceho

Objednaný tovar,ktorý som potrebovala súrne najlepšie na druhý deň neboli schopný poslať lebo som im nezdvíhal telefón a nepotvrdila objednávku.Ked som im zavolala nech to potvrdil mi povedali že mi do pol hodiny zavolajú nik nezavolal .Zavolali na druhý deň alebo za dva dni a to už som dávno mala tovar doma od iného dodávateľa .
    Neodporúčam

Objednal som si lcd display na moto one Vision s príslušenstvom na montáž, ale príslušenstvo na montáž mi nezaslali. Ochranné sklo došlo doručené v puknutom stave.