• kvalitné produkty
    • nepresné udanie dátumu o dodaní a to už pri 3 objednávkach
    • platba kartou vobred nieje vôbec výhodná

• Kvalita
    • Malej vyber

Obchod vyzerá byt v poho. Ceny sú veľmi dobré. Určite odporúčam a aj sa sem vrátim ešte čosi dokúpiť :)

• Velmi rýchle dodanie tovaru

• Ziadne kedze tovar stale nedorazil.Z Činy mi ptisiel to ar skorej
    • Dlzka dodania tovaru

Reakcia obchodu Gorillasports.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Začiatkom mája 2023 sme prevzali eshop GorillaSports.sk a ako noví majitelia vnímame starostlivosť o Vás, nášho zákazníka, ako veľkú zodpovednosť.
    Veríme, že na náš eshop úplne nezanevriete a dáte nám novú príležitosť presvedčiť Vás o našich kvalitách.

Jana

dobrá komunikácia so zákazníkom. Snaha vyjsť v ústrety v prípade prevzatia tovaru.

Kupoval som stojan ktory nebol úplne novy , ale má nato aj upozornili. Napriek tomu bol pekne zabaleny a nechybalo nič a hlavne vyzeral ako uplne novy. Dakujem a ak budem niečo potrebovat , budem to hladat vo Vašom obchode.
    Gembicky Rim. Sobota.

Zhruba 2dni pred avizovaným dňom dodávky mi predĺžia termín dodávky a zatiaľ len čakám a čakám

Vcelku rýchle dodanie

• Dobrá informovanosť, komunikácia,

• Dodacia doba neštandardne dlhá

Super obchod, milý a ochotný personál, odporúčam

• Dobiesli mi zlý produkt, Push Up tyče jedna diera je malá nedá sa tam vsunuť ten druhý diel aby držal tú tyč, tým padom táto stranka nestojí za nič

• je lacný

objednavka este nedosla

• kvalita
    • rýchlosť dodania
    • ochotný a milý personál
    • široká ponuka fitness náčinia
    • možnosť osobného odberu v Showroome

S objednaným tovarom som bol veľmi spokojný. Pomer cena- kvalita je v Gorillasorts super.

• seriózny prístup k zákazníkovi, super jednanie

• Rychle dorucenie
    • Ziadne

• Absolútne nulová komunikácia zo strany obchodu aj napriek tomu že ani z ďaleká nesedí dostupnosť tovaru na základe ktorej som daný tovar objednal.

• Odber Bratislava
    • Platba kartou
    • Parkovanie
    • Otvorené len cez vikend

Všetko v pohodičky, páčia sa mi ich veci

• Dostal som set tyči so svorkami ale došli bez svoriek