Tovar prišiel neúplný vrátenie tovaru je do Čiech poštovné je okolo 30€ za balik čo je dosť veľa

Reakcia obchodu Gorillasports.sk

v prípade neúplného tovaru riešime reklamáciu doposlaním chýbajúcich častí, nie je nutné tovar posielať k nám. V našom systéme ste si chybne zadali odstúpenie od zmluvy, stačila by reklamácia. Ak mi zareagujete na mail a napíšete čo konkrétne Vám chýba, dokážeme s Vami celú situáciu vyriešiť.

Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

S pozdravom za GorillaSports.sk
    Jana

Super komunikácia, presný popis tovaru

spolahlivosť všetko ok

• Rýchlosť

• nákup z pohodlia domova

neviem či je nevýhoda, ale nebol doložený k tyči návod na cvičenie v balíku, ani do e-mailu a to by malo byť podľa mňa samozrejmosť.

• Rýchlosť

Super obchod, odporúčam.

Balík prišiel otvorený. Balenie nevyhovujúce.

Som šťastný ;-) :-D

• Maximalna spokojnost ,odporucam!

• V BA na Sedmokráskovej sa dá zaparkovať priamo pred predajňou a ťažký tovar je možné naložiť rovno do auta. Treba len požiadať personál, aby spustil kolík na parkovisko.
    • Dobrý showroom v BA. Trochu menší, ale preplnený vystaveným tovarom.
    • Milý a ochotný personál, ale hlavne sa vyznajú! A vedia poradiť.
    • Pri každom nákupe sa dá uplatniť zákaznícka zľava.
    • Za osobný odber je k sume objednávky pripočítané 1,-€, ale to už je asi štandard.

• V showroome som si mohla vyskusat tovar, ktory som si planovala zakupit. Ochotný personál mi k tovaru super poradil a na zaklade toho som si vybrala skvelý výrobok s ktorým som max spokojná. Dakujem

• Kvalitné produkty

Komunikácia s Gorilla sports bola prehľadná a dôsledná,
    ďakujem

super rýchle dodanie, kvalitné náčinie

som spokojny

Pred 2 tyzdnami som objednala tovar a 2x mi oznamili, ze este stale nemam k dispozicii, aby som trpezlivo cakala.

Reakcia obchodu Gorillasports.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Začiatkom mája 2023 sme prevzali eshop GorillaSports.sk a ako noví majitelia vnímame starostlivosť o Vás, nášho zákazníka, ako veľkú zodpovednosť.
    Veríme, že na náš eshop úplne nezanevriete a dáte nám novú príležitosť presvedčiť Vás o našich kvalitách.

S pozdravom za GorillaSports.sk
    Jana

• rýchle dodanie tovaru...
    • pri objednavke ma informovalo, ze mam narok na darcek. bohuzial na stranke sa neda nanho kliknut, tym padom nan narok nemam...

• Dobra komunikacia
    • Rychle vyexpedovanie tovaru
    • Prehladny web

Nemoznost zvolit si prepravcu, iba nespolahlivy GEIS, s ktorym su pernamentne problemy...

Zatiaľ mám len tie najlepšie skúsenosti.tovar nebol momentálne na sklade ale pani bola veľmi ochotná a ponúkla mi vynikajúcu alternatívu ktorá bola ešte lepšia ako moja objednávka.a čo ma ešte viac udivilo ,to bola rýchlosť doručenia zásielky.s tak rýchlym dodaním som sa ešte nikdy nestretol.takze za mňa ,palec hore

• Ochota , profesionalita, skratka perfektny pristup.