Nemám čo hodnotiť keď ešte nič neprišlo!

tovar som vrátila, predajca si ho neprevzal, takže teraz neviem, či ho má do čiech doniesť osobne alebo čo

Reakcia obchodu Gorillasports.sk

ďakujeme za Vašu recenziu. Bohužiaľ nám Packeta vrátené zásielky od zákazníkov nedoručovala na novú adresu skladu, ale ukladala ich na výdajné miesta rôzne po meste.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie a veríme, že nám napriek problémom zachováte priazeň.

Jana

Neseriózne jednanie so zákazníkom, predchádzajúcu objednávku som vracal, adresu na vrátenie tovaru majú:
    Kokiska s.r.o.
    Průmyslová zóna II Ostrov -
    Panattoni
    North Park
    Dolní Žďár 104
    363 01 Ostrov
    Česká republika
    Tam tovar od kuriéra neprevezmú a snažia sa vás presvedčiť že ste ho poslali na nesprávnu adresu.

Jana

Tovar prišiel neúplný vrátenie tovaru je do Čiech poštovné je okolo 30€ za balik čo je dosť veľa

Reakcia obchodu Gorillasports.sk

v prípade neúplného tovaru riešime reklamáciu doposlaním chýbajúcich častí, nie je nutné tovar posielať k nám. V našom systéme ste si chybne zadali odstúpenie od zmluvy, stačila by reklamácia. Ak mi zareagujete na mail a napíšete čo konkrétne Vám chýba, dokážeme s Vami celú situáciu vyriešiť.

Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Jana

Balík prišiel otvorený. Balenie nevyhovujúce.

Pred 2 tyzdnami som objednala tovar a 2x mi oznamili, ze este stale nemam k dispozicii, aby som trpezlivo cakala.

Reakcia obchodu Gorillasports.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Začiatkom mája 2023 sme prevzali eshop GorillaSports.sk a ako noví majitelia vnímame starostlivosť o Vás, nášho zákazníka, ako veľkú zodpovednosť.
    Veríme, že na náš eshop úplne nezanevriete a dáte nám novú príležitosť presvedčiť Vás o našich kvalitách.

Jana

Tovar bol skladom,a na deklarovanu dodaciu dobu 3-5 dni mi prisiel tovar po 21 dnoch. Inak ok,tovar bol v poriadku.

Jana

• Ziadne kedze tovar stale nedorazil.Z Činy mi ptisiel to ar skorej
    • Dlzka dodania tovaru

Jana

Zhruba 2dni pred avizovaným dňom dodávky mi predĺžia termín dodávky a zatiaľ len čakám a čakám

Jana

• Dobiesli mi zlý produkt, Push Up tyče jedna diera je malá nedá sa tam vsunuť ten druhý diel aby držal tú tyč, tým padom táto stranka nestojí za nič

objednavka este nedosla

Jana

• Absolútne nulová komunikácia zo strany obchodu aj napriek tomu že ani z ďaleká nesedí dostupnosť tovaru na základe ktorej som daný tovar objednal.

• Komunikacia OK
    • Strasne dlha dodacia doba (3 tyzdne)

• 10 dní čakám tovar a stále mi nedorazil.

12 dní od potvrdenie objednávky a nič sa nedeje, nemám tovar, nemám info ako pokračuje objednávka. Nikdy viac!!!

Tovar ktory mal prist 4-7 dni odo dna objednania uz putuje 2 tyzdne a od obchodu ziadna odozva iba sa slubuju ze mi zavolaju zial zatial nic

Hoci som tovar objednal 4.11 a hned ho aj zaplatil do dnesneho dna mi nebol doruceny. Predajca sa mi emailom ospravedlnil za technicke problemi no ine vysvetlenie mi neposkytol. Uz vyse tyzdna neodpoveda ani na emaily.

• Objednávka bola potvrdená s tým, že pri platbe na dobierku bude objednávka ihneď spracovaná. Žiaľ, doteraz tovar nedorazi a neprišiel žiaden informačný mail o stave objednávky.

• omeškanie objednávky
    • tovar nebol dodaný ani v náhradnom termíne
    • predajca neodpovedá na maily

• Priehľadnosť stránky
    • Ceny
    • doručenie trvá dlhšie ako 7dní

Už 2 týždne na objedávke naskakuje iba kompletizácia tovaru.