• Rýchlosť realizácie dodávky
  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• super cena
    • rýchlosť vybavenia objednávky
    • milý prístup
    • profesionálny prístup

Fritezy fungujú sú super no komunikácia s e-shope je O bodov. Pretože sa mi zlomil kotucik na zapínanie času n friteze a písala som mail ako postupovať pred mesiacom a doteraz nič.

Nedvíhajú telefóny, neodpovedajú na emaily!!!

Reakcia obchodu Gastrotrade.sk

Dobrý den, že vám zboží nedorazilo je záležitost přepravce Intime, který Vám to nedodal.
    Co se týče nezvedání telefonů máte jasně napsané na stránkách , že od 19.12.2018 do 2.1.2019 máme zavřeno.

Děkujeme za pochopení

• kvalitný výrobok
    • výrobok sa nezhodoval s fotkou - bol to iný typ od inej značky. Vo finálne to nie je závažný problém, lebo výrobok je kvalitný, no nie je to profesionálne.

• rýchle vybavená objednávka

• rýchle dodanie, super komunikácia, tovar je ok

Určite by som tu objednal znova.

• spoľahlivosť
    • rýchlosť

Dobrý a spoľahlivý nákup.

• Tovar bol doruceny bezprostredne po objednavke

Dodanie rychle bez problemov. Skoda, ze sa neda platit kartou.

• Objednané v piatok, tovar sme dostali v pondelok. Sme veľmi spokojní....

• Prehľadný...

• Predáva veci z bazaru
    • Tovar po 10 dňoch od zaplatenia ešte vôbec nemám......
    • Nedostatočne informácie o lehote dodania

Tovar som objednal vo štvrtok, je to už 11 dni a doteraz mi tovar nebol doručený .
    Zásielkový služba GLS mala tovar 3 dni na zlom sklade , medzitym dorazil do miestneho skladu avšak o tatom ho opäť poslali do cz , nakoľko bolo uvedené nesprávne mesto , pretože sa pravdepodobne učia ako vypisovať adresu a za ďalšie zásielkový služba má problem zavolať na číslo ... kocurkovo z oboch strán. Doposiaľ mi gastrotraxe.sk - čo je vlastne tovar zo cz nie sk , nepodala žiadne ospravedlnenie za škodu, ktorú mi spôsobila , že mi dohoocakavany tovar nedoručila. Neodporúčam. Bordel, chaos, neoochota.

• Dobierka bola vystavená na vyššiu hodnotu, ako bola cena uvedená na www stránke. Túto chybu sme zistili na naše neštastie az po zaplatení a oslovili sme spoločnosť so žiadosťou o vrátenie rozdielu. Našu žiadosť táto spoločnosť zž tri týždne ignoruje a vôbec s nami o spôsobe riešenia nekomunikuje. Odporúčam zvážiť nákup v tomto obchode, kde po zaplatenie funguje všetko ok, na následné reklamácie však už nereagujú.

• Komunikacia

Komunikacia zla ale nakoniec vsetko dodali

• kmunikacia,rýchlosť

-našiel som tovar,čo som potreboval
    -platba bez DPH
    -korektnosť,serioznosť