Žiadna komunikácia . Telefón stále nedostupný

Obchod objednávku nedoručil. Po objednaní som urgoval na kontaktnom e-maili zaslanie zálohovej faktúry. Neprišla mi žiadna odpoveď. Namiesto toho tovar vyradili z ponuky.

Do firmy sa neda dovolat tovar objednany pred 3 tyzdnami este nedorucil o stave objednavky doposial nic neviem neodporucam

Obchod zrušil moju objednávku bez vysvetlenia. Najprv mi prišiel email o akceptácii objednávky, potom, že objednávka sa vybavuje a posledná, že moja objednávka bola stornovana.

• Tovar bol stornovaný a dôvod bol napísaný až na vyžiadanie.

• Klamari

• žiadne spojenie s obchodom
    • tovar nedodaný

Zaplatená položka
    žiadne spojenie s obchodom
    tovar nedodaný
    za tovar sme zaplatili 100%.

we have tried to contact you many times, without ever succeeding, the goods have already been paid for while you have canceled the order.
    how can i have the sum paid back?

Objednal som si dva tie isté produkty a prišiel mi jeden ze ten druhy je poškodený a nevedia kedy mi pošlú ten druhy. Keby som vedel ze majú iba, dva skladom tak si to objedná račej inde

Tovar mi nedošiel

• Cena tovaru

Pomale dorucenie...vsade pisu tovar skladom ale tovar nie a nie dorucit

• Neochota komunikovať pri problémoch s tovarom.
    • Na stránke chýbajú obchodné podmienky ktoré by platili aj pre právnicke osoby. Pozor na to, budete mať veľké problémy ak by ste chceli náhodou tovar vrátiť.

Reakcia obchodu Gastrotrade.sk

obchodní podmínky jsou naprosto v pořádku.
    Děkujeme a přejeme pohodový den

bohuižial... stroj uvedený na stránke po objednávke ked som uz cakal na fakturu mi bez nahradnej ponuky akejkolvek alternatívy zmenili na stav stornovane s odovodnením ze stroj medzicasom predali napriek príslubu od obchodnícky. na moju výzvu nech teda ponuknu alternatívu uz ani nereagovali.

Reakcia obchodu Gastrotrade.sk

ano máte pravdu. S příslušným zaměstnancem jsme rozvázali pracovní poměr.

Pozor, tovar, ktorý majú vedený akože na sklade v skutočnosti na sklade nemajú.

zla komunikácia
    mobilné číslo na webe na cudzieho človeka

• Ak mi systém umožní vykonať objednávku tá by mala byť doručená a nie stornovaná predajcom

• Váhu nie je možné úradne overiť metrologicky

Reakcia obchodu Gastrotrade.sk

nikde na stránkách nemáme uvedeno,že se dají ověřit metrologicky.
    Pokud jste si přečetl špatně popis výrobku a koupil si něco jiného mohl jste zboží vrátit.
    děkujeme za pochopení

• nedá sa vrátiť tovar keď kupujete na firmu

Určite už nikdy nebudem objednávať , je to obchod s gastro profi potrebami takze väščina zákazníkov je asi podnikatelia a takýto zákazník nemôže vrátiť tovar , zaujímal by má dôvod prečo ten čo nepodniká môže a ten co podniká nie???? Aký je medzi nimi rozdiel? Asi by ste sa mali nad tým zamyslieť.

V poziadavke som napisal aby ma obratom kontaktovali. Ked po 4 pracovnych dnoch neprisla odpoved tak som ich ponahanal a odpoved bola mame dovolenky vsetko moze meskat. Podotykam ze prvy kontakt z mojej strany bol este pred dovolenkou..

• Pred mesiacom a pol som objednal tovar a doposial nič neprišlo.Bol som upozorneny mailom ze jeden s mojho objednaneho tovaru nieje na sklade.Od tej doby cca mesiac sa mi nikto neozval..

Nevýhoda