• Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

• bezproblémová komunikácia
    • rýchle doručenie

Děkujeme.

• Neochota komunikovať pri problémoch s tovarom.
    • Na stránke chýbajú obchodné podmienky ktoré by platili aj pre právnicke osoby. Pozor na to, budete mať veľké problémy ak by ste chceli náhodou tovar vrátiť.

Reakcia obchodu Gastrotrade.sk

obchodní podmínky jsou naprosto v pořádku.
    Děkujeme a přejeme pohodový den

bohuižial... stroj uvedený na stránke po objednávke ked som uz cakal na fakturu mi bez nahradnej ponuky akejkolvek alternatívy zmenili na stav stornovane s odovodnením ze stroj medzicasom predali napriek príslubu od obchodnícky. na moju výzvu nech teda ponuknu alternatívu uz ani nereagovali.

Reakcia obchodu Gastrotrade.sk

ano máte pravdu. S příslušným zaměstnancem jsme rozvázali pracovní poměr.

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)

R´ychlo a spolahlivo

Pozor, tovar, ktorý majú vedený akože na sklade v skutočnosti na sklade nemajú.

zla komunikácia
    mobilné číslo na webe na cudzieho človeka

• Ak mi systém umožní vykonať objednávku tá by mala byť doručená a nie stornovaná predajcom

• Váhu nie je možné úradne overiť metrologicky

Reakcia obchodu Gastrotrade.sk

nikde na stránkách nemáme uvedeno,že se dají ověřit metrologicky.
    Pokud jste si přečetl špatně popis výrobku a koupil si něco jiného mohl jste zboží vrátit.
    děkujeme za pochopení

Som spokojný. Rýchle vybavenie a doručenie objednávky.

• Rychlost dodávky

Veľký výber, výborná komunikácia, rýchle doručenie.

• nedá sa vrátiť tovar keď kupujete na firmu

Určite už nikdy nebudem objednávať , je to obchod s gastro profi potrebami takze väščina zákazníkov je asi podnikatelia a takýto zákazník nemôže vrátiť tovar , zaujímal by má dôvod prečo ten čo nepodniká môže a ten co podniká nie???? Aký je medzi nimi rozdiel? Asi by ste sa mali nad tým zamyslieť.

V poziadavke som napisal aby ma obratom kontaktovali. Ked po 4 pracovnych dnoch neprisla odpoved tak som ich ponahanal a odpoved bola mame dovolenky vsetko moze meskat. Podotykam ze prvy kontakt z mojej strany bol este pred dovolenkou..

• rychla komunikacia
    • odbornost
    • super ceny

• Pred mesiacom a pol som objednal tovar a doposial nič neprišlo.Bol som upozorneny mailom ze jeden s mojho objednaneho tovaru nieje na sklade.Od tej doby cca mesiac sa mi nikto neozval..

Nevýhoda

• zlá komunikácia