• Skvelý výber, výborná komunikácia

Spokojnosť, príjemná a priama komunikácia obchodu. Oceňujem telefonický kontakt zo strany obchodu ohľadne informovania o zásielke, prijatí platby...

• Viď dole.

Kvalitné produkty,expresné vybavenie objednávky,informácia o odoslaní,ochota poradiť a dlhodobédobré skúsenosti z obchodom.

veľmi rýchle vybavenie objednávky, potvrdenie telefonátom. som veľmi spokojná, tovar je super.

• Bol som telefonicky kontaktovaný s informovaný o stave objednávky

• Profesionálny a ochotný prístup
    • Ukážková kvalita zabalenia tovaru ! ! !
    • Darčeky k objednávke

Odporúčam a budem odporúčať všetkým svojim známym, len tak ďalej fotovideoshop.sk

• široký sortiment
    • dobré ceny

• Perfektne viac krát som im volal vždy ochotný a profesionálne mi poradili a práve preto som nakúpil komplet výbavu v ich eshope aj keď by som mohol ušetriť cca 30€ keby som kúpil na inom eshope ale to mi neprišlo férové pretože mi odpovedali na otázky na ktoré mi nevedel nik dat jasnú odpoveď. Ďakujem pekne.
    • Žiadne.

• Veľmi rýchle jednanie, deň pred doručením ma telefonicky kontaktoval pracovník z obchodu, že mi bude v nasledujúci pracovný deň doručená objednávka. Veľká spokojnosť, môžem len doporučiť.

• profesionalita, perfektný prístup

žiadna

• Rychlosť dodania, komunikácia s obchodom, ceny
    • Nenašla som

• Odbornosť, široký sortiment.

Perfektne zabalené -ochrana proti poškodeniu .Doručené bez ochranného skla na display (" darček") -telefonicky ale predom prisľúbili, že ho niekedy zašlú, keď pominú problémy so zásobovaním. Uvidíme.

• Veľmi dobrý prístup, komunikácia
    • Všetko prišlo ako má byť krásne zabalené
    • Určite odporúčam každému

• po mojej objednavke tovar nebol skladom. Pracovnici ma ale priebezne informovali o naskladneni a naslednom doruceni.

• perfektný prístup obchodu až natoľko že mi zavolali a upozornili na chybu vo fakturačných údajoch, moc ďakujem

Foto-Video shop je spoľahlivý internetový obchod.

• rýchlosť, komunikácia na špičkovej úrovni informujú v emailovej aj telefonickej komunikácii, tovar krásne zabalený pri preprave sa mal foťák ako v perinke

• Komunikácia

Rýchlo, ochotne, bez problémov, odporúčam. :)