• veľmi rýchle dodanie, hneď na druhý deň po objednaní. V tejto situácii veľmi pozitívne.
    • Ochota technikov pri telefonickom kontakte a poradenstvo na profesionálnej úrovni.

Ďakujeme za hodnotenie.

Vsetko super

Fotovideoshop

• Komunikacia !!! Rychlost!!

Reakcia obchodu FOTO-VIDEO-SHOP

Ďakujeme za hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom spokojný.
    Fotovideoshop

Individuálny prístup a flexibilita v jednaní so zákazníkom pri upresnení technických parametrov výrobku/produktu

• Ústretová a rýchla komunikácia
    • Profesionálne poradenstvo
    • Prehľadný eshop
    • Výhodné ceny

Dlho som váhala s kúpou objektívu cez internet, mala som strach, aby sa tovar pri preprave nepoškodil. Kontaktovala som preto vopred eshop - chcela som sa informovať o preprave a rovnako aj o vhodnosti výberu objektívu. Veľmi milo ma prekvapilo, že spätnú odpoveď som dostala v priebehu pár minút aj napriek pokročilej večernej hodine. Oceňujem tiež odbornú pomoc pri výbere. Tovar nebol v eshope skladom, bola som ale emailom vopred informovaná kedy presne im dodávateľ dodá tovar (trvalo to len 4 dni), dokonca v den dodania ma telefonicky kontaktoval pracovník eshopu, že tovar už majú u seba a nasledujúci deň mi bude dodaný. Skvelá komunikácia od výberu až po dodanie tovaru. A čo sa týka mojich obáv z prepravy tovaru- objektív bol v krabici niekoľko krát nahrubo zabalený v bublinkovej fólii a polystyréne, snáď by takto prežil aj zemetrasenie. Skutočne tento eshop vrelo odporúčam.

Reakcia obchodu FOTO-VIDEO-SHOP

Ďakujeme za hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom i poradenstvom spokojná.
    Fotovideoshop

• rychla komunikacia, ustretovy pristup

Reakcia obchodu FOTO-VIDEO-SHOP

Ďakujeme Vám za kladné hodnotenie.
    Fotovideoshop

• Skvelý prístup, milí personál, promptné vybavenie

Ďakujem za rýchle vybavenie, ako aj skvelý prístup. Dávno som sa nestretla s takýmto príjemným jednaním od samotného objednania tovaru až po doručenie.

Reakcia obchodu FOTO-VIDEO-SHOP

Ďakjeme za hodnotenie i za dôveru.

• Top Komunikacia
    • Ochota pomoct

Reakcia obchodu FOTO-VIDEO-SHOP

Ďakujeme za hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom i poradenstvom spokojný.

• rýchlosť

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Ocenujem komunikaciu zo strany predajcu. Na technickej podpore som dostal rady, ktore by som inak googlil hodiny...taktiez ma kontaktovali bezprostredne po prijati objednavky, upozornili ma, ze som pravdepodobne zle zadal fakturacnu adresu, ktoru intuitivne opravili. Co sa tyka cien, takmer vsetko maju v porovnani z konkurenciou za najlepsie ceny a tiez vyber produktov, funkcnost eshopu, popis, dorucenie tovaru, ci kvalitu balenia...vsetko hodnotim na 100%.

Reakcia obchodu FOTO-VIDEO-SHOP

• Osobná komunikácia, telefonicky čo sa mi veľmi páči.
    • Cena a kvalita

Reakcia obchodu FOTO-VIDEO-SHOP

Ďakujeme za kladné hodnotenie. Potešilo nás.

• Výborná komunikácia obchodu počas nákupu a dodania

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Ostatné veci prišli v poriadku a komunikácia dobrá. Držiak blesku sa zlomil pri prvom zatiahnutí. Kazí to pocit z nákupu, keď majú v ponuke aj takéto veci.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Keby každá spoločnosť mala prístup k zákazníkovi ako táto a dokázali by to naučiť aj náš štát tak by už nikto nikdy zo Slovenska neodišiel. Perfektne lepší prístup som nezažil nikde ochotný poradiť pomôcť, reklamovať bez akýchkoľvek problémov.

Reakcia obchodu FOTO-VIDEO-SHOP

Ďakujeme za hodnotenie, ktoré je pre nás povzbudením.

• Majú zaujímavý značkový tovar.
    • Mohlo by sa zapracovať na webe aby sa dalo ľahšie dozvedieť ktorý tovar je na sklade !

ok

• ukážková komunikácia
    • rýchle vybavenie objednávky
    • tovar skladom

Reakcia obchodu FOTO-VIDEO-SHOP

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Sme radi, že ste boli s nákupom spokojný.

• potvrdenie aj telefonicky.
    • Poradili mi alternatívu, či poradili kompatibilitu poduktov.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Vyborna komunikacia, ustretovost, okamzite vybavenie reklamacie. Mozem len odporucit. 10/10

Kvalitny tovar za najlepsie ceny ustretovost pri rieseni reklamaci a Top poradenstvo. Mozem tento obchod len odporucat!

Reakcia obchodu FOTO-VIDEO-SHOP

Ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie.

FEROVA KOMUNIKÁCIA