• dobrý výber športových potrieb

Doporučujem využívať tento obchod.

• široký sortiment, rýchle doručenie
    • U niektorých tovarov obmedzena ponuka velkostí, pre slovenských zákazníkov malo vyuzitelna ponuka darcekov (skipas len do ceskeho lyziarskeho strediska)

Nakup odporucam.

Reakcia obchodu Eski.sk

velikosti bot se postupně vyprodávají tak již nenabízíme všechny.
    Na Slovensko nabízíme skipas do skiareálu Donovaly, to zákazník nezaregistroval
    S Pozdravem Team eski.sk

• .
    • .

• cena, nové modely
    • dlhšia čakacia doba na niektoré výrobky, ktoré nie sú v obchode skladom

určite odporúčam

• Nizke ceny, skvela rychlost dorucenia, dobry servis (rychla a lacna montaz viazania, nepredlzilo nijak dobu dodania).

• Rozmanitosť sortimentu,
    • Zaujímavé bonusy k nákupu
    • Možno je to len moja chyba, ale nenašiel som nikde možnosť sledovania objednávky hneď po odoslaní

Myslím si, že po mojej prvwj skúsenosti ste super obchod a s tými bonusmi priam jedinečný.

• dostupnost tovaru skladom

super

• siroky sortiment, celkom dobry vyber, dostupnost, rychle dodanie, bonusy....
    • zatial o nich neviem

doporucujem kazdemu, kto hlada lyziarske vybavenie v roznej kvalite....ked nieco potrebujem ohladom lyzovania, otvorim vasu ponuku ako prvu....

• Najnizsia cena tovaru na webe, super mailova komunikacia, bezproblemove dodanie tovaru
    • Ziadne pri mojej objednavke.

Prva skusenost - vyborna.

NEBOL DODANÝ šľúBENý DARčEK LYžIARSKé PALICE

Dobrý den
    za chybku se omlouváme. Prosím napište nám na náš email. Délku palic a číslo Vaší faktury a my Vám je dopošleme.
    S Pozdravem
    eski.sk

• Neinformuje zákazníka včas o tom, či tovar dodá, alebo nie.

Neodporúčam, lajdáci sa mi ozvali až po dvoch dňoch od prijatia objednávky, keď som osobitne urgoval, že sa nevyjadrili, či objednávka bude vybavená alebo nie.
    V poznámke objednávky som priamo žiadal, aby mi dali na vedomie, čo mi tovar dodajú do Vianoc 2015. V potvrdení prijatia objednávky majú uvedené, že v najbližší pracovný deň zákazníka informujú, či tovar bude dodaný, ale nestalo sa tak. Bol som v neistote, a ledva som stihol tovar objednať u iného internetového predajcu.

Dobrý den
    moc se omluváme ale při objednávkách kolem 16/12/2015 (těsně před vánoci) se nám občas stalo, že se doba reakce našeho obchodu nepatrně protáhla o pár hodin. Moc se omlouváme. Team eski.sk

• Kurierska spolocnost nikdy neda vediet dopredu den a cas dorucenia-DPD. Posledne info o doruceni je z vasho obchodu ze je tovar vyexpedovany, potom uz len tel. kuriera ze je pred domom zvacsa okolo obeda-to je problem dakujem

Dobrý den
    zde se občas stane, že pokud se v objednávkovém formuláři vyplní telefonní číslo ve špatném formátu tak bohužel sms od kurýra nedojde. Na odstraněný závady pracujeme. Team eski.sk

• Komplexnná ponuka, kvalifikovanosť, ústretovosť
    • Zaťiaľ som nezaznamenal

Kompetentnosť

• Kupil som lyze za 550eur, ale neprisli mi k nim palice, ktore mali byt k lyziam gratis, pritom urcite som o ne poziadal. Slubili mi napravu, tak cakam, ci nakoniec pridu.

Reakcia obchodu Eski.sk

Dobrý den, pokud byly palice zdarma přidány do nákupního košíku tak určitě Vám je dopošleme zdarma. Za chybku se omlouváme. S Pozdravem Radko Prouza

• široký výber
    • dobré ceny
    • neviem

veľká spokojnosť

• veľmi dobrý výber
    • neviem o nich

Tovar objednaný o 10 tej a do 24 hodín som ho mal doma....Jediné čo som ostal prekvapený je farba lyží, ktorá nebola podľa popisu ale viac krikľavá čo som ale prežil.

• q
    • q

q

• Veľmi veľké množstvo tovaru, prehľadne zoradené

Výborný obchod, dobré ceny, príkladná komunikácia...

• Prehladny, rychly,
    • inde bol drahsi