• Majú veľký výber tovaru.
    • Majú dobré ceny.
    • Neviem o žiadnych.

Jednoznačne odporúčam.

• Kvalita
    • Prijala by som lepšiu infirmaciu napr. pri zimnych rukaviciach čo sa týka tepelnej izolácie

Po mojom prvom nákupe odporúčam ,ochotne mi podali informácie,ktoré som potrebovala, síce bohužiaľ nemali niektorý tovar čo som si objednala, poštovné mi však neúčtovali, čo bolo milé. Učite si objednám aj nabudúce.

• Tovar kt som mal vybratý bol v tomto obchode cenovo najvyhodnejsi.
    • Dalej rozhodla ustretovost personalu ohladom terminu dodania, prisposoblili sa mojej poziadavke.
    • Neviem posudit.

Urcite ho svojim priatelom odporucim a pri dalsom nakupe budem obchod preferovat.

• Predajca vás kontaktuje telefonicky, je to odborník, dokáže poradiť
    • Prvý nákup , bez slabín.

Skvelá komunikácia, perfektný a detailný popis kupovaného tovaru.

Aj ked komunikacia s obchodom bola v poriadku, tovar podla obj.nebol kompletny, po komunikacii s obchodom bola snaha o napravu, ale aj dodatocne dodanie chybajucich veci /blatniky a nosic/ nezodpovedalo kompletnej objednavke. Blatniky nie su original Dahon, na nosici chybaju original popruhy....

Odporúčam

• Dobrá cena
    • neviem

Odporúčam, bol som spokojný

• Dobra cena

• -široký sortiment tovaru s obuvou tecnica, ktorú používam na behanie
    • -dobrá cena
    • Nedostatočné označenie velkosti.V ponuke obchodu je označenie velkosti 31 a na krabici je EU47, USM13 a UK12.Ja som chcel velkosť max11.

-sortiment tovaru s obuvou tecnica
    -dobrá cena
    -dobrá komunikácia
    -odporúčam tento obchod ostatným

• Pre kupu som sa rozhodol, lebo som tento obchod nepoznal. Jedinou vyhodou obchodu je to ze slubuje co nemoze splnit. Mnoho ludi sa na to da nachytat.
    • Dostal som tovar, ktory som si neobjednal
    • Dodany tovar obsahoval poskodene alebo nefunkcne diely
    • Katastrofalna komunikacia s obchodom

Radim nikdy nekupovat bicykel cez e-shop. Veril som, ze nakolko sa jedna o jednoduche objednanie a jednoduchu technologiu tak sa nic nemoze stat. Uz nikdy by som cez internet nekupoval bicykel ani nic podobne. Reklamaciou a vracanim tovaru stratite obrovske mnozstvo casu a energie.

Reakcia obchodu Eski.sk

před dodávkou jste byl telefonicky informován, že kolo má bohužel inverzní barvy (černý podklad s bílými nápisy a ne opačně jako bylo na obrázku) Vy jste se změnou souhlasil. Po doručení jste nás nekontaktoval, že by cokoliv bylo v nepořádku a nebo bylo nefunkční. Na telefonu jsme vždy od 8 do 16.00 h v pracovní dny a na emaily odpovídáme do 24 hodin. S Pozdravem team eski.sk

• prehľadnosť nákupu

za spoluprácu a ochotu dakujem panu Prouzovi

• dodanie bolo neuveriteľne rýchle

• to nastavenie za 9 eur sa mohlo tykat aj nafukanie predneho kolesa ale co uz no

Dobrý den
    za to se omlouváme. Nafouknutí předního kola je součástí seřízení. Prosím prokontrolujte, jestli kolo neuchází. Pokud ne tak je to naše chyba a za tu se omlouváme. S Pozdravem team eski.sk

• Promptná reakcia a veľmi príjemná komunikácia.
    • Spôsob a úroveň komunikácie si ma získali a rozhodli za mňa.
    • Neviem posúdiť slabiny obchodu.
    • Pokiaľ ide o komunikáciu, bol som veľmi spokojný.

Kúpil som tu preto, lebo trekingové bicykle pre manželku a pre mňa spĺňajú naše predstavy o kvalite a tomu primeranej cene.
    Po prevzatí sme sa presvedčili, že bicykle boli dobre nastavené a kvalitne zabalené.
    Sme radi, že sme si vybrali kvalitné bicykle od poľského výrobcu ROMET.
    Na I-nete som zistil, že je to veľká fabrika na motorky a bicykle v Debici

• rychlost,dobra komunikacia
    • zatial sa neprejavili

odporucam

• Skvele ceny, siroky sortiment, ochotu komunikovat a nastavit si objednavku podla potrieb.
    • Pri jednej z objednavanych bolo uvedene ze je skladom no nebola-ale bude. Neberiem to ako nejaky vazny nedostatok.Mojim nakupom som zatial nezistil ziadnu vaznu slabinu.

Jednoznacne odporucam.

• jednoduchosť nákupu
    • .

V pohode

• slaby popis produktov nekorespondujuci s obrazkom produktu,
    • dlha doba dodania

Odporucal by som ho.

Reakcia obchodu Eski.sk

popisky se snažíme mít v rámci možností co nejlepší. Prosím uveďte příklad, kde je popis nedostačující a my ho napravíme. S Pozdravem team ESKI.SK

• Velky vyber tovaru

velky sortiment,kvalitny tovar,jednanie so zakaznikom.