• Siroky sortiment a moznost telefonickej konzultacie, ktoru som aj vyuzila

Odporucam

• siroky sortiment

• Dodacie lehoty a dostupnost produktov nie su realne, tovar ktory nie je mozne dodat je v eshope vedeny ako dostupny, tovar u ktoreho je uvedene dodanie do 5 dni nebol dodany ani za 7 dni

Dobrý den
    je mi líto ale občas před vánoci se může státže nekteré zbozi prijde k Vám později. Znažíme se udělat maximum, ovšem je možné že nekdy o jeden nebo dva dny se zboží zpozdí.
    S Pozdravem team www.eski.sk

• Sortiment
    • Dlha dodacia doba

Treba urcite zlepsit dodaciu dobu. Aj ceny by to chcelo troska lepsie.
    Medzitym ako som lyziarky objednal a prisli u konkurencie boli o 40e lacnejsie.

Objednala som si lyže a lyžiarske nohavice. Pri objednávke tovaru som sa spoliehala na dostupnosť objednávaného tovaru uvedenú na stránke, ktorá bola v prípade lyží 5 dní a pri nohaviciach skladom (3-5 dní), avšak ako som zistila na tieto informácie sa radšej netreba spoliehať. Po 6-tich pracovných dňoch som telefonovala do obchodu a zistila som, že nohavice sú objednané (na sklade ich nemajú), majú prísť začiatkom nasledujúceho týždňa a lyže sú tiež objednané, pravdepodobne prídu až koncom nasledujúceho týždňa. Dnes je to už 12 dní, čo som si objednala lyže a 10 dní nohavice a nemám žiadne správy, kedy mi bude tovar doručený, napriek tomu, že mi bolo v e-maily potvrdzujúcom objednávku prisľúbené, že najneskôr v nasledujúci prac. deň mi túto informáciu oznámia. Keby som to bola tušila, objednám si lyže radšej v inom obchode. Nepáči sa mi prístup tohto obchodu, keď som si objednávala tovar z iného obchodu a predpokladaný termín doručenia sa mal posunúť len o dva dni, z obchodu sa mi ozvali a spýtali sa ma, či napriek tomu trvám na objednávke a ako ospravedlnenie mi ešte ponúkli dodatočnú zľavu. V tomto obchode mi po toľkých dňoch ani neoznámia, kedy mi konečne bude tovar doručený. Dúfam, že to bude ešte túto zimu.

Reakcia obchodu Eski.sk

kalhoty již máme pro Vás skladem ale bohužel lyže byly expedovány 30/11 z Nemecka s velkou zásilkou z Voelklu k nám ale jeste nedorazili. Měli by dorazit zítra a pak Vám je okamžitě zasleme. Za zpoždění se omlouváme
    ESKI:SK

• Lepsi prevod na Eura ako na www.levnelyze.cz
    • Zatial som neobjavil

Pred casom som nakupoval na www.levnelyze.cz, tak som hladal cenovo dostupnejsi ekvivalent.

• prehľadná ponuka, dobré ceny

odporúčam

• Tovar nebol doručený v objednanej farbe. Namiesto rukavice čiernostrieborna, doručené čiernobiela

Reakcia obchodu Eski.sk

za špatně doručenou barvu se omlouváme. Prosím pošlete nám rukavice zpět a my Vám vrátíme peníze.
    S Pozdravem team eski.sk

• Kvalita, rychlost
    • nie su

Kvalita za rozumnu cenu, siroky sortiment aj top znaciek najvyssej moznej triedy.

• Jediná negatívna vec bola to, že mi kuriér nevolal dve hodiny vopred ako som požadoval v objednávke. Volal mi,keď prišiel.Náhodou som, ale bol na mieste, takže som si tovar prevzal.Takže telefóne číslo a poznámka v objednávke boli vlastne zbytočné.Keď požadujete tel. číslo nech volá pokiaľ to klient chce. Kuriér by mal pochopiť, že keď mi zavolá, tak mu môžem ušetriť čas, aby nechodil 2x.

Všetko super okrem kuriéra ako som písal vyššie.

Dobrý den
    děkujeme za recenzi. Budeme informovat kurýrní společnost DPD
    S Pozdravem
    TEAM eski.sk

• výhodné ceny
    • termín doručenia

dodanie tovaru bolo deklarovane 5 dni, ale prišiel až za 10 dni, pričom v tomto čase tovar na stránke ešte zlacnel, pričom faktura prišla ešte s pôvodnou cenou

Reakcia obchodu Eski.sk

doba dodání 5 dní znamená 5 pracovních dní. Takže pokud je ještě v daném týdnu státní svátek, může se dodání prodloužit. Co se týče cen, občas se stane že máme na určité zboží akci. Ovšem to se s blížící se zimou bude stávat čím dál tím méně častěji. S Pozdravem team eski.sk

• - široký sortiment
    • - žiadne

- solídny obchod

• Perfektný prehľad a plus bonusy
    • Výborná cena

Bol som spokojný s prvým nákupom a samozrejme,že ho budem odporúčať ostatným.

• Široký sortiment.
    • Rozumné ceny.

Našiel som tovar ktorý som hľadal a za rozumnú cenu.
    Tento obchod odporúčam.

• cen za par lyzi kolisala zo dna na den resp niekolkokrat do tyzdna , neviem na zaklade coho ale prislo mi to ako zavislot od poctu kliknuti ...cim viac tym vyssia cena (mozno len moj dojem)

Reakcia obchodu Eski.sk

cena nekolísá, jen občas bývá nekteré zboží v akci. To se ale s priblizující zimou bude stávat cim dál tím méně casteji. S pozdravem eski.sk

• Okamžitá komunikácia, v momente objednávky výrazná zľava, dobre zabalený tovar doručený nepoškodený

Široký sortiment tovaru, sú dni (víkendy) kedy sú výrazné zľavy.

• Klud a čas pri vyberaní s
    • Nenašie žiadne podstatne

Skúste a uvidíte

• výber, rýchlosť dodania, cena

dobrý obchod s veľkým výberom, pravidelné akcie, rýchlo dodaný tovar

• Pre mňa osobne to bolo veľkým prínosom , nakoľko už dlhšie hľadám vak Atomic ( je to moja značka aj lyží) som s touto značkou maximálne spokojná. Vak má všetko čo potrebujem, spĺňa moju požiadavku.
    • Neviem posúdiť na základe jedného nákupu.

Doporučujem.

Na webovej stránke bola uvedená chybná (zavádzajúca) informácia pri danom tovare.
    Po doručení som odhalil chybu. Následne sme sa spoločne dohodli na dodatočnom riešení problému.
    Obchod celkovo odporúčam. Ale pre istotu odporúčam pred objednaním im tam zavolať, alebo napísať a preveriť si informácie o objednávanom produkte.