• kvalita
    • obal bol na spodnej strane roztrhany, kedze nic nechybalo, tak som tovar prevzal

• Primerané ceny.
    • Nie každý tovar na internetových stránkach je aj reálne dosupný.

Odporúčam. Dobrá komunikácia s obchodom.

Dobrý den
    bohužel občas se stane že se zboží výjimečně vyprodá dříve než ho stačíme stáhnout z nabídky.
    S Pozdravem
    Team eski.sk

• Dobrá cena
    • Kvalita

Dobrá cena
    Kvalita

• kvalitne produkty
    • nenasiel som

• Široký a dobrý výber tovaru za primerané ceny
    • nemá na Slovensku kamenné predajne

• Velky vyber
    • Neviem, isla som za cielom a ten som nasla. Ostatne prosukty som velmi neskumala a s obchodom je to moja prva skusenost takze ho velmi nepoznam.

Rychle dorucenie, velky vyber, prijatelne ceny.

• zľavy pre športovcov- lyžiarov

Velky vyber roznych druhov tovaru, zaujimave ceny, rychle dorucenie, bezproblemova komunikacia s obchodom.

• velmi rychle dodanie tovaru
    • prehladna ponuka
    • najlepsia cena na trhu v danom momente
    • zatial nieviem o ziadnom

Velmi rychle dodanie tovaru. Zodpovedali aj otazku ktoru som im adresoval k tovaru.

• mnozstvo tovaru siroky vyber
    • malo podrobnosti o tovare

seriozny

• vyber a prehladnost
    • neviem

• nepravdivé informácie
    • komunikácia

Objednal som si bc bežky, podľa popisu mali byť s oceľovými hranami a s viazaním. Ako bonus že dostanem skipas do 9-tich lyžiarskych stredísk. Prišli mi bežky. Bez viazania a oceľových hrán. Vcelku vážna chybe, že? A skipasy - že vraj do 9-tich lyžiarskych stredísk. Ha. Dostal som jeden a to do Harrachova. Ďakujem pekne. Dosť to trvalo kým som sa dostal ku svojim peniazom za vrátený tovar. Totiž že najskôr pošlú zvoz po prvé bežky, potom mi vrtátia peniaze, následne si vyberiem alternatívu (ako ospravedlnenie mi sľúbili montáž viazania grátis), ktorú znova zaplatím a budem mať konečne tovar, ktorý som chcel pôvodne. Kým prišiel zvoz, tak to trvalo 2 týždne, ďalší týždeň trvalo, kým došli peniaze. Po týchto skúsenostiach som si radšej objednal bežky zo sportrysy.sk, kde ma celá paráda vyšla lacnejšie o cca 40€ (aj keď bez prísľubu skipasov)a bežky som mal hneď na druhý deň doma a to s namontovaným viazaním v cene bežiek. A presne také ako som si objednal.
    Zhrnutie: obchod eski.sk už určite nevyužijem !!! Ďakujem a zbohom.

Dobrý den
    tady musíme přiznat že jsme chybovaly dvakrát. Běžky měly špatný popisek na stránkách (již opraveno) a nás kurýr bohužel první objednávku svozu běžek sice potvrdil ale neprovedl. Za to se omlouváme a z chyby se poučíme. Eski.sk

• nevidim

Spolahlivy eshop

• tovar je lacnejší a rýchlo doručený, slušný výber

nákup z overených stránok či od overených spoločností je bez výraznejšieho rizika

• Komunikácia so zákazníkom

Aj keď som objednávku musel zrušiť, pretože 1 z 2 položiek nebola na sklade, obchod ma okamžite o tejto situácii informoval a snažil sa nájsť pre mňa nejaké riešenie. Tovar sa mu podarilo spätne naskladniť, no medzitým už som kúpil inde. Za prístup k zákazníkovi ale rád nakúpim cez nich inokedy.

• Siroky vyber a bonusy k nakupu

Odporucam

• výhodné ceny
    • dĺžka dodania

Štandardný obchod, v štandardnom prevedení, chcelo by to lepšiu grafiku stránky a skrátiť dodaciu lehotu drahších napr. lyží... Dobrá komunikácia cez telefón a a hlavne ochota komunikovať so zákazníkom. Držím Vám palce do budúcna.

• ústretovosť a ochota

odporúčam

• dobrý výber
    • ceny...

Reakcia obchodu Eski.sk

všeobecně máme jednu z největších nabídek výprodeje na internetu. Možná v tomto případě se představa o ceně zákazníka nesetkala s realitou.
    S Pozdravem team Eski.sk