• Dal som si tovar poslat na odberne miesto paketa nakolko doobedu som v praci a obchod mi ho zaslal na domovsku adresu tak som si musel balik (kuriera) nahanat po okrese ak som chcel svoj balik.

Chybala mi komunikacia ohladom statusu objednavky.
    Jediny mail, ktory som dostal, bola informacia o prijati objednavky. Nedostal som potvrdzujuci mail, ani mail o vybaveni objednavky.
    Zavolal som, ochotne odpovedali na otazku, k tomu ziadne vyhrady.
    Spomeniem troska pomalsie vybavenie objednavky, ale hlavne komunikaciu by som oznacil, ako slabu stranku.

Po viacerých e-mailoch som sa doprosoval na SK manual k zakúpenému tovaru a žiadna snaha.

Na úvodnej stránke deklarujú že tovar uvedený skladom odosielajú najneskôr do 48 hod. čo sú dva dni, no tovar odoslali až po 4 dňoch od objednania. Nespoľahlivosť, falošná reklama a zavádzanie zákazníka. Viac už si z tohto akože e shopu neobjednám nič.

• Kpristroju nebol navod v slovencine

Nebola mi doručená celá objednávka a obchod nekomunikuje, takže odporúčam vyhnúť sa tomuto obchodu.

• Tovar som dostal poškodený a nekopletny

• Cena tovaru ale čo z toho keď obchod ani po týždni neodosiela tovar aj ktorý má údajne skladom

Tovar ktorý som si objednal, som sa rozhodol telefonicky pred tým preveriť či ho ozaj majú skladom. Potreboval som 2ks. Bolo mi oznámené že majú dokonca 3ks skladom. Následne objednávka vytvorená do 3 minút samozrejme aj s okamžitou platbou nech to posielajú hneď,veď som pánovi aj hovoril že to potrebujem. Prešiel týždeň a iba čakám a čakám. Humus tento eshop, nikdy viac. A ani volať sa mi nechce, grc takýto predajca. Zďaleka obchádzať

• Tovar mal byť doručený 16.2.2024, k dnešnému dňu nemám žiadne informácie o tom kde sa tovar nachádza.

• fajn cena za nahradne filtre do pressostroja
    • Objednaval som dva druhy tovaru, filtre a ziarovku. Filtre prisli ale ziarovka nie. Na info o tomto stave nikto neodpoveda. Asi ze na tovar za 1.6€ netreba odpovedat...

Podla ostatnych recenzii som mal asi stastie, ze mi prisli aspon tie filtre.
    Uz by som tu vsak viac nenakupoval.

Produkt mal byť skladom, no reálne skladom nie je, takže ho stále ani len neodoslali. Dnes je to ôsmi deň.

• Tovar mi bol doručený aj napriek tomu že som objednávku stornoval a e-shop mi potvrdil že objednávka stornovaná

tovar bol deklarovany skladom, tak som ho objednal... ale ani po tyzdni sa nic na objednavke nemenilo.
    Ostatni, ak nemaju u seba skladom, tak uvadzaju "skladom u dodavatela" a vtedy clovek vie, ze musi pocitat s tym, ze objednavka nebude vybavena obratom, ale nejake zdrzanie tam bude

Po objednaní tovarov ktoré mali na sklade mi pár dni na to písali že tovar nemajú a treba čakať týžden. Po vyše 2 týždnoch im píšem čo stým je, na to reagovali že tovar na druhý den posielajú.

Tovar som neobdržala

Neodporúčam po objednaní mi došiel mail že nevedia zabezpečiť ale aj po týždni majú stále písane že na sklade majú viac ako 50 ks , Objednávka: 2024089662

• Takmer žiadna komunikacia. Len strohé zautomatizovane informácie posielané mailom.
    • Nereagujú na písomné otázky.
    • Na objednaný a vopred uhradeny tovar čakám vyše 2 týž. Pritom na stránke mali uvedené, že tovar majú skladom.

Počkám ešte 1tyž. Ak sa nič nezmení, podávam banke žiadosť o vrátenie peňazí formou reklamácie platby.

• Tovar stále neprišiel napriek deklarovanej dobe doručenia 48 hodín
    • Žiadna komunikácia predajcu

Viac by som si nič neobjednávala u predajcu

objednané 27.12.2023,dnes je 5.1.2024 a tovar neprišiel, písal som aj mail a žiadna odozva

Objednala som regál o výške 1300 mm, po poskladaní bez nožičiek je výška regálu 1350 mm.