• Tovar prišiel rozbitý

• Kábel REBEL RB-6012-100-B USB-C 3.0/USB-C 1m Black

tovar nezodpoveda skutocnosti, dlzka kable je 92cm a nie ako je v ponuke 100cm.
    je to polsky smejd!

• Tovar mali uvedeny skladom,po tel rozhovore mi pan povedal ze bude doruceny do dvoch dni,nakoniec prisiel po tyzdni
    • Slaba komunikacia
    • Nezaujem zo strany obchodnika

• Nulová komunikácia
    • Tovar zaplatený v deň objednávky figuroval na ich stránke ako nezaplatený
    • Na maily nezodpovedajú
    • Telefón nikto nedvíha

Neodporúčam

• pre mňa žiadna výhoda
    • nekomunikujú, neodpovedajú na maily, nedvíhajú telefóny, po prijatí platby zrušili bez vysvetlenia objednávku...

• Týždeň a tovar nieje

• Žiadna
    • Tovar píšu že je dostupný skladom a po 2 týždňoch stále nedoručený
    • Stále posúvajú dobu dodania
    • Objednávku sme zrušili

Dlhá doba doručenia a nedostatočná emailová komunikácia

Ani po viac ako 2 týždňoch tovar nebol doručený, neviem prečo. Nikto ma nekontaktoval, na mail neodpovedali.

• Zasiela SPAM aj keď som si ho nevyžiadal.

Obchod je OK, ale považujem za krajne neprofesionálne, ak po nákupe zasiela e-maily, ktoré som si nevyžiadal. Napríklad na toho hodnotenie nákupu.

• tovar so zatiaľ nedostal, nemôžem hodnotiť!

• dorucenie cez slovensku postu ? - cele zle !!! najprv mi prisla notifikacia ze mi pride tovar na objednanu adresu, volal som soferovi a preveril cas kedy pride, neskor mi prisla notifikacia ze tovar mi bol odoslany na pobocku posty kedze som nebol na adrese... No nic v zlom ale toto sa nerobi!!! odporucam DPD to su ludia na ktorych sa da spolahnut stale dobra skusenost!
  • Doteraz sa neozvali.

• Majú tovar ktorý sa v iných obchodoch nedá kúpiť a za rozumnú cenu
    • zlá komunikácia predajca vs prepravná spoločnosť vs zákazník

Tovar objednaný a zaplatený 1.5. Podanie na prepravu 4.5. Dnes je 12.5. a tovar sa vracia späť k predajcovi lebo údajne neodsúhlasil zmenu lokality z odberného miesta na adresu kôli väčším rozmerom. Predajca vraví, že to malo ísť automaticky a prepravná služba ho neinformovala. Každý tvrdí niečo iné. Po 6-tich dňoch čo mi tu tovar stál pod nosom mu to vrátili takže balík pendluje po republike Kežmarok -Trnava pričom nebolo možné aby som si ho vyzdvihol a ani ma nik neupozornil, že niečo nie je v poriadku. Osobné vyzdvihnutie na predajni nebolo možné keďže nemajú anténu skladom aj keď píšu, že je skladom. Pri predchádzajúcej objednávke prišla krabica deformovaná s dierou pričom som si musel skrivené duralové časti antén narovnávať a riskovať ich zlomenie.
    Pre korektnosť: predajca navrhol, že mi antény pošle na adresu ale čo je okolo toho to nech si každý posúdi sám. Dúfam, že raz dorazia a budú v poriadku...

Expedícia do 48 hodín , ale trvalo to niekoľko dní . Keď komunikujem cez telefón tak sa trošku naučím chovať/komunikovať . Objednávku ktorú som si vytvoril síce prišla , ale neprišla tá ktorú som si konkrétne objednal a videl na obrázku … asi toľko ( moja posledná objednávka )

Bez návodu!!!

Dna 7.4. 2023 som objednala 3 x 3L dezinfekcneho prostriedku Burbegel. Dna 12.4. 2023 mi bola zasielka dorucena. Avsak po odbaleni balicka som neverila vlastnym ociam!!! DATUM EXPIRACIE (nie minimalnej trvanlivosti, ale expiracie) NA VSETKYCH BALENIACH JE 23.4. 2023!!!!
    Neobjednavala som to na ziadnu firmu, ale pre seba, kedze mam chronicky nevyliecitelne chore dieta a potrebujem dezinfikovat kazdy den. Do objednavky SOM ESTE AJ UVIEDLA POZNAMKU, ze ich ziadam o dodanie tovaru s expiraciou aspon 2/2024.
    Absolutne nekorektna firma, ktoru VOBEC NEODPORUCAM!
    Dezinfekcia nebola v ziadnej zlave, ani nikde nebolo uvedene, ze je tam kratka doba expiracie! Vobec by som ju v tom pripade neobjednala!!!

Ihneď po vytvorení objednávky, t.j. ešte pred expedíciou tovaru som ziadal výmenu tovaru za iný (urobil som chybu v type tovaru) alebo storno objednávky a to písomne. Aj napriek tomu ju poslali. Musel som tam opakovane volať aby som sa s nimi dohodol čo ďalej.... Na prvy krát to nepochopili. Mail nepoužívajú a ani telefonicky je komunikácia neefektívna. Inak by mi stihli vymeniť tovar za iný (+ môj doplatok) , alebo oficiálne stornovať objednávku. Doteraz storno objednávky nebolo urobené, aj napriek telefonickemu uisteniu, ze tak ihneď urobia.

• Vrátenie platby v poriadku
    • Na moje otazky odpisali
    • Pri objednaní bol tovar uvedený skladom, preto som rovno aj zaplatil vopred
    • 1 mesiac mi tvrdili že tovar bude naskladneny a odoslany
    • Stále som sa musel pripomínať

Môj druhý nákup v tomto eshope, ale tentokrát neodporúčam, keďže som nakoniec objednávku po cca mesiaci zrušil.
    Storno objednávky aj vrátenie peňazí v poriadku.

Pokrievka hrnca prisla vazne poskodena - pretlacena. Predpokladam ze z dovodu zleho balenia. V krabici bolo sice skutocne kvantum bublinkovej folie, ale vsetka bola pokrcena na dne krabice a hrniec s pokrievkou bol uplne nechraneny. Zrejme to niekto vybaloval a naspat to uz nezabalil. Skoda.