Nie neodporučila by som obchod ostatným.
    Dva krát mi zrušili nákup prvý krát udali že mapa nie je na sklade a druhý krát mi zrušili objednávku bez udania dôvodu.
    Napísala som tam prečo mi bola druhá objednávka zrušená no odpovede som sa nedočkala.

• Zatiaľ som žiadne neobjavla a 10 dní je doba sakou som sa doteraz v žiadnom e-obchode nestretla
    • uvedené v predchádzajúcej časti

určite to inde aj rýchlejšíe

• Dobré ceny
    • nutnosť vyzdvihnúť si tovar do 15:30 hod pri osobnom odbere

• tovar nebol kompletny

pomaly

• tovar mi zatiaľ doručený nebol, napriek tomu, že to bol darček, ani som nedostala žiadne vysvetlenie z obchodu, neodporúčam nakupovať tu.

• Široký A kvalitný sortiment
    • Komunikácia

Za pokus to stojí

• dobra cena kníh
    • slabá a pomalá komunikácia, zavádzajúce dodacie lehoty

objednala som dve knihy- mali dodaciu lehotu do 7 dní.
    po viac ako 7mich dnoch mi prisiel email ze jednu knihu nemaju a ze ak chcem si ju mam znova objednat samostatne (cize druhy krat postovne...) ziadne ospravedlnenie. cakala by som iny pristup.
    ani ta jedna kniha mi zial este nedosla (mali byt obidve do vianoc a objednavala som s predstihom cca 2 tyzdne).
    mozno len moja zla skusenost lebo toho maju vela pred vianocami ale absolutne nie som spokojna.

• pri internetovej forme obchodu by sa nemalo stať, že nemáte knihy, ak na webe uvádzate, že "na sklade" máte 2 ks; odpočítavanie predaných titulov by malo prebiehať kontinuálne s predajom, aby to nemýlilo záujemcu o daný titul

• komunikaci

pomale, nekomunikativni

Absolútne neodporúčam! Objednala som si dva tituly, jeden v cene 25,50 E a druhý, len ako dodatok, v cene 3,30 E. Bez akejkoľvek komunikácie, bez konzultácie, či mám záujem o prevzatie, odoslali len druhý titul, ku ktorému som ešte priplácala poštovné. V normálnom eshope informujú zákazníka, že nemôžu odoslať celú objednávku a zaujímajú sa, či má napriek tomu záujem o prebratie zásielky. Toto som ešte nezažila. Zásielku prebral manžel, ktorý síce bol prekvapený, že ide o sumu 5,80 E, ale detaily nepoznal. Takže veľmi pekne ďakujem za úžasný nákup knihy za 3,30 E a 1,50 E k tomu za poštovné. Škoda, že kvôli zaneprázdnenosti som si nemohla prevziať zásielku sama, určite by som ju nechala v zásielkovni.

• Ziadne vyhody
    • Nedoda tovar.strhne peniaze.a hlavne velky bordel v objednavke.

Nekupujte nic.zaplatite peniaze za knizku ktoru vam nedodaju a na reklamacie nereaguju.dakujem .nikdy viac si nic neobjednam

• zo strany obchodu som dostala len potvrdenie objednávky, ďalej so mnou nekomunikujú, knihu som si už objednala inde a doručili mi ju do piatich dní

• Nízka cena
    • Dlhý termín dodania

Obchod som vyberal na základe dobrej ceny a toho, že uvádzali, že tovar majú na sklade. Tovar bol objednaný a zaplatený 28.09.2015 večer, vybavenie objednávky 01.10.2015!!! a doputoval ku mne cez zásielkovňu až 07.10.2015 !!! Takto si predstavujem dodaciu dobu u eshopu z Číny a nie vrámci SR. Údaj "na sklade" považujem osobne u tohto eshopu len za neseriózny spôsob, ako nalákať zákazníkov.

• Nefuknčná možnosť voľby platby. Posielanie poškodených kníh.

Treba si dávať pozor. Radi sa vyhovárajú, nevedia si priznať chyby.

• 25.8.2015, som si objednal vo vášom internetom knihkupecstve knihy, ktoré mi zatiaľ neprišli a k tomu ešte žiadna odpoveď, či tieto knihy maja na sklade alebo nie.

priemerný

• Žiadne.
    • Na svojej stránke ponúkaju tovar a nemôžu ho zabezpečiť.

Pravdepodobne asi sa treba obrátiť na iný obchod.

• Being fast
    • You were the only one in Slovakia stating you have the book on stock
    • It was specifically said that you have 3 copies
    • Your data about your stock is weak
    • The whole process was a waste of time
    • And at the end bad feelings

Je vhodné vopred sa telefonicky informovať o žiadanom tovare, nakoľko sa stane, že je "dostupný" a po čase oznámia, že ho predsa nemajú- čiže neporiadok v evidencii?!

Objednával som 10. júna v domnení, že máte na sklade. Beriem, možno som niečo prehliadol. Ale aj dnes máte pri tejto knihe uvedené, že k dodaniu do desať dní. Rozumiem tomu tak, že to do desiatich dní budem mať dodané. Bohužial, dnes je 28. júna a ja stále knihu nemám.
    No koment. Vás určite nikomu nebudem doporučovať.
    Mal som od Vás telefonát, v ktorom mi pani na druhom konci tvrdila, že mi UPS nemohla doručiť lebo som uviedol tel. číslo v tvare +421 . . .
    Rozprávky rozprávajte deťom. Já služby UPS aj iných kuriérov využívam minimálne desať krát mesačne oboma smermi vrámci celej EU už viac ako 15 rokov. Ale takúto hlúposť som počul prvý krát.

• roznorodost tovaru
    • slaba/ziadna komunikacia, nekomunikuju ani telefonicky ani mailom,
    • ponukaju tovar ktory nevedia dodat
    • zavadzaju zakaznikov a internetove port.

nedoporucujem dany obchod, nevedia zabezpecit dodanie, a objednavka je aj po 25 dnoch stale v stave "SPRACOVAVANA", pricom maju uvedene pri produkte DODANIE DO 10 dni,
    FUJ