• Výhodné ceny

Neobjednavajte ako darček ktorý potrebujete do určitého času,nemusí prísť,hoci píšu skladom

• nedodrzanie terminu dodavky

• Neviem, či to bolo dopravcom alebo už išla taká (poškodená) kniha priamo z obchodu, každopádne obal bol neporušený, ale kniha s kvalitným papierom a pevnou väzbou, ktorá mala byť ako dar ku zrkadlovke (foťáku), s nádhernými fotografiami, nemôže mať jednu hranu tak narazenú, pokrčenú a poškodenú, že sa to týka 5cm na každej jednej strane (ako somárske rohy), že to ako dar pre blízkeho môžem rovno vyhodiť...pardon...nabudúce len kamenná predajňa :-( kašlem sa na vracanie tovaru, aj tak by nikto takúto reklamáciu neuznal...buď treba hodnotné veci lepšie baliť-pevné obaly alebo kuriérom vynadať alebo nepredávať poškodené knihy, ktoré môžu mať pre niekoho aj umeleckú hodnotu...s pozdravom Michal Vereš

Tento dotaznik je nepouzotelny!!
    1. Tovar som objednal, mal mi prist vcera, ale miesto e-mailu o stave mojej objednavky mi prisiel tento dotaznik. Na co???
    2. Ked kliknem na odpoved "tovar som objednal(a) a zatiaľ mi nebol doručený" a mal som dalej odpovedat na otazky, ci som bol spokojny ... Aky to ma zmysel??
    Vdaka takemuto amaterizmu ludia nedoveruje a nepodporuju hodnotenia a dotazniky ...

• Mexinarodni nakupy jsou komplikovane

Pevne doufam, ze zasilku co nejdriv dostanu. Po vic, nez 10 dnech kniha jeste neopustila vase knihkupectvi!!!

Tovar bol najskor na sklade, potom po 3 dnoch uz zrazu nie. Zazracny sklad. Mali by si castejsie aktualizovat stav na sklade a nedavat mylne informacie potencialnym zakaznikom.

• Dlhá dodacia doba

• Zaujímavé ceny
    • Tovar ktorý mal byť skladom do 3 dní nebol expedovaný ani po 15 dňoch.

Nie som spokojný s nákupom e-planet . Tovar ktorý mal byť do troch dní skladom nebol expedovaný ani po 15 dňoch . Ked po 5 dňoch od objednávky som nedostal žiadne vyjadrenie volal som do predajne kde my bolo povedané že sa doba predĺžila a bude expedovaný do 9.6 . Po tomto dátum tovar odoslaný nebol , neprišlo mi ani vyrozumenie čo s mojou objednávkou je .

• dostatočný sortiment
    • vysoké poštovné
    • poplatky aj pri osobnom odbere

ak je možnosť, vybrať iný obchod

• tovar mi nebol doručený
    • Ponuka tovar ktory nema skladom

Reakcia obchodu ePlanet.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. V našej ponuke je viac ako 170 000 knižných titulov, v prípade, že tovar nie je na našom sklade uvádzame nasl: "Na sklade u dodávateľa." Žiaľ nie vždy sa nám podarí zabezpečiť od dodávateľov všetky avizované kusy. Stav sa mení každú minútu a prenos informácií od dodávateľov platných v každú minútu nie je možné technicky zabezpečiť.
    V nákupnom košíku okrem iného uvádzame: "Údaje o dostupnosti tovaru pri položkách označených ako „na sklade u dodávateľa“ sú informatívne. Informácie o stave skladu u dodávateľa sa neustále menia a sú priebežne aktualizované." Ďakujeme za pochopenie, za ePlanet.sk, Milan Šimoník

• obchod ponúka niektoré tituly ako jediný na Slovensku
    • Dodanie tovaru

• Dlhé dodacie doby, absencia komunikácie

Reakcia obchodu ePlanet.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Mnohé tituly objednávame priamo u českých dodávateľov, čo v niektorých prípadoch môže predĺžiť dobu dodania. Nami potvrdený termín expedície objednávky bol dodržaný - objednávka bola vybavená o 2 dni skôr.
    Nakoľko nevzniklo žiadne oneskorenie, aj objednávka bola včas uhradená, boli Vám zaslané štandardné 3 maily + 2x SMS správa (potvrdenie obj. ako aj podacie číslo zásielky) za ePlanet.sk, Milan Šimoník

• tovar som mala zaplatit prevodom, ziadne udaje mi ale neposlali, potom mi napisali vyhrazny mail ze to mam zaplatit s udajmi, co som urobila, a zasa ignoracia, nik mi neoznamil ci peniaze dostali, tovar som nedostala a ani netusim kedy, nic, ziaden mail, ziaden telefonat

neviem, však som tovar stale nedostala a neunuvali sa mi ani napisat

Reakcia obchodu ePlanet.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. V rámci vybavovania Vašej objednávky Vám bolo odoslaných 7 mailov a 2 SMS správy.

1/ Dňa 8.4.2014 13:15 Vám bolo zaslané potvrdenie objednávky mailom aj SMS správou
    - predpokladaný termín expedície 25.4.2014 (nemecká mapa sa objednávala u zahr. dodávateľa)
    - termín Vám bol oznámený pred odoslaním objednávky, rovnako v potvrdení mailom aj SMS
    2/ nakoľko sme od Vás neevidovali platbu, dňa 15.4.2014 15:00 Vám bola zaslaná mailom výzva na úhradu
    - informácie na úhradu objednávky ste mali k dispozícii hneď po odoslaní objednávky, priamo v eshope
    - rovnako v potvrdení objednávky, nakoľko sme od Vás neevidovali platbu zaslali sme Vám informácie na úhradu v ďalšom maily (v žiadnom prípade sa nejedná o výhražný mail)
    3/ Dňa 15.4.2014 Vám bola do 22 minút odoslaná odpoveď na otázku k objednávke.
    4/ Vaša objednávka bola vybavená presne ako sme Vám potvrdili, a to aj napriek tomu, že úhrada od Vás nám bola pripísaná 16.4.2014, t.j. 8 dní po realizovaní Vašej objednávky.
    - mail o vybavení objednávky Vám bol zaslaný: 25. 4. 2014 14:02
    - ďalší mail od partnera prevádzkujúceho osobný odber, vám bol zaslaný 25. 4. 2014 14:43
    - keď bola zásielka prijatá na odbernom mieste, opäť ste bola informovaná mailom aj SMS správou 28.4.2014, 14:07
    - podľa trasovanie zásielky bola vydaná 29.4.2014, 11:25
    Ďakujem. Milan Šimoník, ePlanet,sk

• Možnosť vyzdvihnutia tovaru na odberných miestach.
    • Neaktualizovaná stránka a po mojom nákupe a zaplatení vopred mi o 5 dní poslali že môj nákup môžu vybaviť len čiastočne a práve tú knihu, ktorú som chcel mi nemôžu dodať kvôli nedostupnosti na sklade, ale na stránke stále uvádzali že majú min.2 ks skladom.

Reakcia obchodu ePlanet.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, na stránke sme uvádzali skladom u dodávateľa (2 ks). Žiaľ nie vždy sa nám podarí zabezpečiť od dodávateľov všetky avizované posledné kusy. Stav sa mení každú minútu a prenos informácií od dodávateľov platných v každú minútu nie je možné technicky zabezpečiť.
    Ďakujeme za pochopenie, za ePlanet.sk, Milan Šimoník

• komunikacia zastupcov obchodu pri overovani zasielky a pri vyzdvihnuti zasielky

Reakcia obchodu ePlanet.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. V záujme zlepšenie poskytovaných služieb, budem rád ak nám napíšte konkrétnu negatívnu skúsenosť. Výdaj tovar na odbernom mieste v Bratislave zabezpečovali zamestnanci partnerskej spoločnosti. Ďakujem. Milan Šimoník, ePlanet,sk

• ústretovosť
    • nenašla som žiadne

odporúčam

Reakcia obchodu ePlanet.sk

Ďakujeme za hodnotenie s plným počtom hviezdičiek. Verím, že tlačidlo "neodporúčam", bolo v tomto prípade stlačené omylom :-)
    Milan Šimoník, ePlanet.sk

• doba čakania na tovar je veľmi dlhá

Reakcia obchodu ePlanet.sk

Ďakujeme za vaše hodnotenie. Pri každom produkte uvádzame predpokladanú dobu expedície, ktorá sa pohybuje v rozmedzí 24 hod. až 13 pracovných dní.
    Vami objednanú odbornú literatúru si vozíme 2x mesačne priamo od vydavateľa z Prahy, u iných dodávateľov je kniha už vypredaná. Milan Šimoník, ePlanet.sk

• Ziadne som nenasiel, objednavka bola zrusena.
    • Promptna komunikacia.
    • Obchod uvadzal tovar dostupny do 3 dni, na druhy den od objednavky mi prisiel e-mail, ze tovar nie je ani u dodavatelov, preto bude objednavka zrusena - kedze som ale zaplatil dopredu (ina moznost nie je pri osobnom odbere mimo centraly), mal som podla e-mailu dostat do 5 dni svoje peniaze spat.
    • Peniaze som dostal naspat po 10. dnoch, pricom som musel obchod aj kontaktovat.

Neaktualnost dostupnosti tovaru - platba vopred a pomale vratenie tejto platby.
    Prva skusenost rozhodne nebola dobra, ale koniec dobry, vsetko dobre...

Reakcia obchodu ePlanet.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. V súčastnosti ponúkame už viac ako 200 000 produktov, ich aktuálnosť u našich dodávateľov nie je možné technicky zabezpečiť platnú v každej minúte. Z uvedeného dôvodu v nákupnom košíku okrem iného uvádzame: "Údaje o dostupnosti tovaru pri položkách označených ako „na sklade u dodávateľa“ sú informatívne. Informácie o stave skladu u dodávateľa sa neustále menia a sú priebežne aktualizované." Vaša objednávka bola zrušená nasledujúce ráno po jej prijatí, nakoľko objednanú mapu nemal dodávateľ k dispozícii.

Tatra banka, ktorá zabezpečuje platbu CardPay, nám pripísala vašu platbu 10.10.2013, v rovnaký deň bola aj z nášho účtu aj odpísaná. Informácie o platobnej karte zákazníka nepoznáme, vrátenie platieb sa realizuje iba zadaním mailovej žiadosti do banky. Nakoľko pri platbe kartou dochádza zo strany banky k časovému posunu, budeme zákazníkov informovať o dlhších lehotách, aby sme predišli nedorozumeniu. Ďakujem za pochopenie. Milan Šimoník, ePlanet.sk