Objednal som si sklo na telefón, sklo prišlo označenie ako môj telefón ale rozmery skla menšie. Objednal som jedno došli dve (teda jedno ako darček) to čo malo prísť ako objednané bolo puknuté. Dalo sa použiť ale človek má z toho divný pocit. Neoplatilo sa to celé ani reklamovať a venovať tomu viac času.

• Packeta balíček prišla na inú adresu, ktorú som nechcel.

Rychle dodanie kvalitny produkt +darcek, ochranne sklo.. Odporucam..

super spokojnosť

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za recenziu! Veľmi si ceníme vašu podporu a sme radi, že ste boli s našimi službami spokojní.

Vážime si každé hodnotenie, ktoré nám poslúži na zlepšenie našich služieb.

Zároveň, ak máte akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam, náš prozákaznícky servis pracuje v plnom nasadení.
    V prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich ochotných kolegov, ktorí Vám radi pomôžu.

Ako poďakovanie Vám posielame kupón so zľavou 10% na ďalší nákup, ktorý zadáte v košíku:

• Dodanie

Buy.Smile.Repeat.

• Folia je dobra ale matná keď displej nesvieti je mliečna možno som to ja zle nalepil

Nemám

• Veľmi rýchle doručenie
    • Kvalita výrobkov
    • Dizajn výrobkov

Buy.Smile.Repeat.

Od tvrdeného skla to malo veľmi ďaleko, bola to len plastová nálepka po ktorej zakaždým ostali bublinky a nedali sa odstrániť nijak. Obidve skla sa po skúšanom naliepani vyhodili!

• Rýchlosť dodania
    • Cena výrobku
    • Neviem o žiadnej

Obchod spokojnosť o.k.

Buy.Smile.Repeat.

• Je to najlepší obchod s takýmto sortimentom,nakupovala som už viackrát.

• Rýchlosť a kvalita tovaru

Rychlost, komunikacia, kvalita

• Rýchlosť

Odporúčam všetkými 20timi,Maja

Buy.Smile.Repeat.

Balik prisiel kvalitne zabalený aj so smajlikom na obale co ma potesilo