Rychlost, komunikacia, kvalita

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za recenziu! Veľmi si ceníme vašu podporu a sme radi, že ste boli s našimi službami spokojní.

Vážime si každé hodnotenie, ktoré nám poslúži na zlepšenie našich služieb.

Zároveň, ak máte akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam, náš prozákaznícky servis pracuje v plnom nasadení.
    V prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich ochotných kolegov, ktorí Vám radi pomôžu.

Ako poďakovanie Vám posielame kupón so zľavou 10% na ďalší nákup, ktorý zadáte v košíku:

• Rýchlosť

Odporúčam všetkými 20timi,Maja

Buy.Smile.Repeat.

Balik prisiel kvalitne zabalený aj so smajlikom na obale co ma potesilo

Buy.Smile.Repeat.

• Rýchla doprava,nenašiel som produkt inde
    • Tie poplatky...

• rýchlosť dodania
    • prehľadná ponuka produktov
    • veľký výber
    • nízke ceny
    • komunikácia o stave objednávky
    • balenie tovaru

• spoľahlivý obchod
    • nemám žiadne výhrady

Buy.Smile.Repeat.

Fólia na displej, ktorú som si objednal tak sa lepila dosť zložito a úplne inak ako ponúka inštruktážne video ( už som sa pár tých fólií nalepil ) a predná časť displeja tam bola fólia krátka .

• Rychlost dorucenia
    • Fajn ceny

vsetko ok podla dohody

Rýchle doručenie

Buy.Smile.Repeat.

• Najrýchlejšie doručenie :-)

Najrýchlejšie, promptné doručenie, korektné, ústretové jednanie :-) MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ :-)

• Všetko ok

Buy.Smile.Repeat.

Veľmi rýchle dodanie, keď nebol na sklade kryt, ktorý som chcel, tak zavolali a poskytli iný.

Buy.Smile.Repeat.

• Všetko ok. Rýchle dodanie, všetko zodpovedalo fotografiám. Darček milo potešil.

Žiadne

• Rychle dorucenie
    • Dobre ceny
    • Extra ochranne sklo k objednavka teda 2 za cenu 1

ZIadne

Buy.Smile.Repeat.

rýchle doručenie, sedí rozmer fólie

Rychle dodanie.

Buy.Smile.Repeat.

Bol mi doručený nefunkčný displej, po upozornení dodávateľa na problém a kladnom vyhodnotení reklamácie mi zaslali nový, ten už ide bezchybne. Napriek tejto komplikácii som spokojný a obchod odporúčam.

Buy.Smile.Repeat.

Popis produktu nesedel. Uvadza sa, ze puzdro na mobil ma 2 prepazky a v skutocnosti ma len jednu.

Buy.Smile.Repeat.

Rýchle spracovanie objednávky aj doručenie a maximálna spokojnosť s tovarom