• Dobrý výber produktov
    • Dobré ceny

Vždy rád nakupujem v tomto obchode a zatiaľ som nikdy nemal žiadny problém. Za mňa obchod môžem len odporučiť.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za recenziu! Veľmi si ceníme vašu podporu a sme radi, že ste boli s našimi službami spokojní.

Vážime si každé hodnotenie, ktoré nám poslúži na zlepšenie našich služieb.

Zároveň, ak máte akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam, náš prozákaznícky servis pracuje v plnom nasadení.
    V prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich ochotných kolegov, ktorí Vám radi pomôžu.

Ako poďakovanie Vám posielame kupón so zľavou 10% na ďalší nákup, ktorý zadáte v košíku:

Buy.Smile.Repeat.

• Cenovo výhodná a rýchla bezproblémová dodavka

V tomto obchode sa oplatí nakupovať

• Rychle doručenie
    • Cena/kvalita je v poriadku

Ja môžem len doporúčit aj keď mi housing došiel s roztrhnutým flex káblom a mierne pomláteným bezdrôtovým nabíjaním našťastie som mal oba diely na sklade ale to nebola chyba obchodu ale kuriéra.

Rýchlosť, spoľahlivosť.

Buy.Smile.Repeat.

Rýchle dodanie, bezproblémová výmena tovaru.

Buy.Smile.Repeat.

Som sklamana, tovar mi sice dosiel hned na druhy den, ale ked som s danou suciastkou prisla do opravy, povedali mi ze uz bola pouzita a k tomu ina ako na foto.. chybali tam viacere komponenty...neodporucam..:/

Dobrý deň Zuzana,

je mi ľúto, že ste mala zlú skúsenosť.

Rozumiem, že keď dostanete tovar, očakávate, že bude v správnom stave.

Chcem sa ubezpečiť, že toto nie je štandard, ktorý by sme chceli pre našich zákazníkov.

Prosím, dajte mi vedieť vaše údaje objednávky a ďalšie detaily, aby sme mohli preskúmať, čo sa stalo a ako môžeme tento problém vyriešiť.

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a chceme sa uistiť, že budete s našimi službami spokojní.

• Veľká spokojnosť
    • Dobrá komunikácia Široký sortiment

• Milý ústretový personál
    • Objednaný tovar bol nachystaný na vyzdvihnutie na druhý deň

• Široký sortiment na stránke

Buy.Smile.Repeat.

Dokazu sa prisposobit poziadavkam klienta, flexibilita, rychle vybavenie

• Rýchle vybavenie

V objednávke som našla ako darček jedno tvrdené sklo naviac, milo ma to prekvapilo.

• Veľmi rýchle doručenie

Dlhodobá spokojnosť s emobilshop

• Rýchlosť. Doručenia zásielky ,,, kvalitne produkty

Buy.Smile.Repeat.

Objednal som si sklo na telefón, sklo prišlo označenie ako môj telefón ale rozmery skla menšie. Objednal som jedno došli dve (teda jedno ako darček) to čo malo prísť ako objednané bolo puknuté. Dalo sa použiť ale človek má z toho divný pocit. Neoplatilo sa to celé ani reklamovať a venovať tomu viac času. Z predajne mi zavolali, vec vyriešili k mojej spokojnosti. Záleží im na spokojnosti klienta a na dobrom mene spoločnosti, ćo dokázali svojím prístupom ku klientovi.
    Ďakujem

• Packeta balíček prišla na inú adresu, ktorú som nechcel.

Buy.Smile.Repeat.

Rychle dodanie kvalitny produkt +darcek, ochranne sklo.. Odporucam..

super spokojnosť

• Dodanie