Dlha dodacia doba,deklarujete 6 dni

Objednal som elektrony,nic mi neprislo,pisal som mail ze co sa deje ziadna odpoved.

• nezistil som

Disky podla roku, typu, motorizácie atd mi ich konfigurátor vyselektoval ( mimochodom to isté aj na českej identickej stránke..) a nakoniec sa ozvali, že tie ktoré som si objednal mi nedodajú lebo nemajú certifikát pre moje vozidlo, ale iné trikrát také drahé mi ponúkli tak tie už certifikát majú..

ak s niečím podnikám nemal by som takéto lapsusy ludom pripravovať.. ale tak vitajme na slovensku však..

Reakcia obchodu Elektrony.sk

Ďakujeme za reakciu,každú objednávku kontrolujeme s údajmi ktoré zadáte o Vašom vozidle pri zaslaní objednávky.Ak disky nie sú homologizované na vozidlo upozorníme zákaznika že disky nie sú vhodné a ponúkneme náhradu s homologizáciou a Tuv certifikátom.

• Neprofesionalita,smiech zákazníkovi,a zavádzanie,najhoršie čo som kedy zažil.

• Široká ponuka kvalitných diskov
    • Dobré ceny
    • Všetky plusy obchodu ničí kuriérska služba

Namiesto doručeniu do 3 dní mi prišiel tovar až na 9 deň, Musel som presúvať termín v pneuservise. Ďalší tovar by som si cez nich objednal, ale vyzdvihol by som si ho radšej osobne. Odporúčam vymeniť kuriérsku službu.

• Neboli mi doručené šrúby ku kolesám

Reakcia obchodu Elektrony.sk

skrutky nedodávame k presne vrtaným diskom používa sa originál Montážne príslušenstva vozidla.

Na kokot

• Skvelá web. Stránka na konfiguráciu diskou
    • Vyborne ceny
    • Nespoľahlivé dodanie
    • Komunikácia s e-shopom

Reakcia obchodu Elektrony.sk

zašlite nám prosím číslo Vašej objednávky preverím Vám dodanie tovaru.

Ďakujem

Objednávku mi zrušili, pretože podľa ich slov disky, ktoré som objednal, neboli za akciovú cenu dostupné. Čakal som, že mi možno bude poskytnutá aspoň nejaká náhrada, pripadne aspoň nejaká menšia zľava ako kompenzácia, keďže som si disky objednával keď na stránke ukazovalo dostupnosť viac ako tých 4ks, ktoré som chcel objednať, no nestalo sa. Služby teda ohodnotiť neviem, no prístup ma trošku sklamal.

Reakcia obchodu Elektrony.sk

ospravedlňujeme sa za nepríjemnu skúsenosť ,niekedy sa skladová dostupnosť tovaru od našich dodávateľov aktualizuje neskôr alebo sa tovar vypredá pred potvrdením objednávky zákaznikovy.
    Budeme sa snažiť uvedenú chybu odstrániť čím skôr.

• Pekne disky s dobrou cenou
    • Disky sice mali dobru cenu, dokonca boli aj skladom - 12ks, ale v cene sa obchod asi sekol, nakoľko po objednani objednavku zrušili že disky nemaju. A o par dni sa objavili akurát cena bola zrazu o viac ako 20% vyššia.

• 2.mesiace posielali objednávku, 2 krát zle doručený tovar +papiere na prepis poslali zlé. NEODPORÚČAM.

1.mesiace posielali objednávku, 1 krát zle doručený tovar +papiere na prepis poslali zlé. NEODPORÚČAM.

• Zla komunikacia
    • Zmatocny vyber diskov
    • Disky nezodpovedaju vyberu podla vozidla

Reakcia obchodu Elektrony.sk

ďakujeme za reakciu,každú objednávku kontrolujeme ak disky nie sú homologizované na Vaše vozidlo tak upozorníme a zašleme ponuku vhodných diskov.Vašu objednávku sme riešili po 5 dňoch lebo ste si objednal tovar cez splátkovy systém a v uvedenom prípade čakáme za schválením zo splátkovej spoločnosti že objednávka je schválena a môžme zaslať tovar.
    Ak by ste si tovar objednal na dobierku alebo platbu prevodom odpovedáme na objednávky do 24.hod.

ďakujem za pochopenie.

Nedodržujete sľuby, ktoré dáte svojim zákazníkom. Sľúbili ste dodanie do 12 dní...už ubehlo 15 dní.. Tento dotazník prišiel skôr ako moja objednávka.

• Otrasna komunikacia, dlhe dodanie, po telefonickom rozhovore kde je objednavka sa zamestnanec chichuna do telelefonu, ze preverim a zavolam vam, samozrejme sa nikto neozve!!!! Po dalsom kontaktovani ani nedvihne telefon, uzas!!!

Reakcia obchodu Elektrony.sk

ospravedlňujeme sa že ste mali zlú skúsenosť na info linke,napíšte nám prosím číslo objednávky na email [email protected] budeme to riešiť.

Ďakujem,

• Dorucenie bolo pomerne rychle, od objednania po samotne dorucenie bolo necely tyzden.
    • Komunikacia s obchodom bola pomerne zlozita, aj napriek telefonickej dohode nesplnili slubenu poziadavku. Museli sme dodatocne riesit objednanie. Dodatocne nam bol zaslany aj tovar ktory mal byt pribaleny zadarmo k zasielke.

Rychle dorucenie ale komunikacia s obchodom trochu narocnejsia. Aj napriek slubenemu tovaru zadarmo sme ho nedostali. Ziaden vacsi problem s obchodom nebol ale vzhladom na vela moznosti vyberi spomedzi inych eshopov by som uz obkednala tovar cez iny eshop

Na eshope tovar bol,reálne na sklade nebol.

Musel som zavolat a pripomenut sa aby sme spolocne zistili ze platba bola zrealizovana -stava sa. Odvtedy mal tovar prist do 3-4 prac.dni. Dnes je 4. a tovar zatial nedorazil.

Reakcia obchodu Elektrony.sk

číslo Vašej objednávky je ?Preverím dodanie...

• tovar nemajú skladom a nevedia dodržať dobu dodania ktorú majú uvedenú na stránke

Komunikujú, telefonujú to im nemôžem uprieť, ale tovar ešte od 28.09.2021 stále nemám hoci ho mám už dávno zaplatený.

• arogantný personál
    • neochota
    • podvodné jednanie

Objednal som cez internet tovar, kedy boli uvádzané dostupné skladové zásoby s povinnosťou platby a výberom splátok cez cetelem. Všetko schválené do 1 hodiny. 3 dni na to mi prišiel mail, že predmetný objednaný tovar sa medzitým za uvádzanú sumu vypredal a ak chcem, môžem si objednať ten istý tovar znova, ale už s cenou na pneumatiku o skoro 20 eur vyššou. Vraj si mám navýšiť splátku. Arogantný prístup a toto podvodné jednanie ma presvedčilo, že tento obchod už v živote viac nenavštívim, aj keby iný už neexistoval. Všimol som si nakoniec, že podobných zákazníkov ako som bol ja a tento ich zaužívaný podvodný postup praktizujú už dlhšiu dobu. Odporúčam sa tejto stránke a obchodu zďaleka vyhnúť.

Reakcia obchodu Elektrony.sk

nie je pravda že zavádzame zákaznikov ,Vašu objednávku sme Vám nepotvrdili a to že sa tovar vypredál do schválenia vašej žiadosti splátok nezodpovedáme.
    Ak objednávku potvrdíme snažíme sa dodať tovar v sľúbený dátum dodania.

Chybne odoslané príslušenstvo. Predajca i zamestnankyňa pri telefonickej komunikácii nepríjemní.