• Obchod je hrozne predražený!!!! Objednal som puklice a za cenu vašej jednej sa dá kúpiť u konkurencie všetky štyri kusy a ešte lacnejšie neviem či ich vy máte zo zlata!!!!! Ste zlodeji!!!!!!!!! Uvedomte sa!!!!!!!

Som sklamaný dajte si pozor na túto firmu sú predražený!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakcia obchodu Elektrony.sk

Ďakujeme za Vašu objednávku cenu tovaru ste videl pred objednaním tovaru.

• Podavaji nepravdivé informace .
    • Neochota pri dotazování na stáří pneu

První a stoprocentně poslední zkušenosti.

Milý zákaznik,

nepravdivé informácie,objednal ste si pneumatiky na ktoré sme Vás tel.upozornili že sú vyrobené v roku 2018,objednávku ste zrušil po našom tel.rozhovore.
    Neochota .nezavádzajte prosím zákaznikov ak by sme Vám nepovedali rok výroby pneumatík tak by ste otom nevedel.

• nic
    • za ceny uvedené na stránkách pneu nemají

nabízené ceny jsou jen pro nalákání potenciálních kupců - potvrdí objednávku a za dva dny zruší a nabídnou jiné ceny....

Reakcia obchodu Elektrony.sk

ospravedlňujeme sa za nepríjemnoť ale objednal ste si tovar ktorý žial už nebol dostupný na čo sme Vás upozornili a po dohode sme Vašu objednávku zrušili.Vaša objednávka nebola potvrdená len prijatá ....

• Lehota dodania bola iná ako uvádza spoločnosť na svojej web stránke a potvrdenej objednávke. Tovar som objednal v pondelok, v stredu mal byť v Prešove na predajni. Po mojej urgencii v stredu sa mi nikto neozval. Vo štvrtok mi po mojej sms-ke a telefonátoch vraveli, že elektróny prídu v piatok. Chcel som vedieť presný čas kedy mám prísť do Prešova, keďže som mal záujem aj o prezutie. Nevedeli mi ho povedať. V piatok pred obedom mi volali, že elektróny sú už na predajni v Prešove a, že či mám záujem o prezutie. Po týchto skúsenostiach som už nemal záujem o prezutie. Naložil som elektróny do auta a v Košiciach ma v pneuservise bez objednania vybavili na počkanie.
    • Ak si zadáte do navigácie v mobile adresu ich predajne a pneuservisu, navigácia v mobile Vás navedie ku konkurenčnému pneuservisu. V konkurenčnom pneuservise ma privítali s tým, že nie som jediný kto tu hľadá inú spoločnosť. Ochotne ma navigovali s radou, že cca 400 metrov od nich na nachádza iná predajňa s pneuservisom.

Reakcia obchodu Elektrony.sk

ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť len pre vysvetlenie:Vašu objednávku sme prijali v pondelok 15:51 hod.v utorok ráno sme Vám Vašu obj.potvrdili dodanie do dvoch dní t.j v štvrtok.Po tel.dohode sme Vám oznámili že disky budú pripravené v piatok a tak sa aj stalo.Disky meškali jeden deň ospravedlňujeme sa za zdržanie.(meškal kuriér)
    Na stránke sú fotky predajne a tiež aj servis mohol ste si to pozrieť pred príchodom nezodpovedáme za Gps.

Prajem pekný deň

• Zakúpene ekektróny boli v inej farbe akú sme si objednali!!!!!!

Zakúpené elektróny boli v inej farbe akú sme si objednali. Reklamácia nepripadala v úvahu , kedže sme ich potrebovali urgentne. Ale nebola to lacná záležitosť takže si myslím že by sa to aleže vôbec nemalo stávať!!!!!!!!!

Reakcia obchodu Elektrony.sk

Dobrý deň,ospravedlňujeme sa za chybu.Po dodaní diskov ste nám neozval disky by sme Vám zamenili.Objednal si čierne disky prišli Vám disky čiernoleštenné ktoré sú drahšie o 20€/ks.keď sme Vás kontaktovali jeden deň po dodaní a upozornili Vás na zlé dodanie povedal ste že disky sú už na aute a nemáte čas to riešiť,škoda mohli sme Vám disky zameniť a možno by ste bol spokojný.

Nulová komunikace, pouze info o přijetí objednávky. Zásilku nelze slwedovat. Ani po avizovaných 10ti pracovních dnech zboží nedorazilo. Žádné info o možném dodání, pouze "je na cestě"

Reakcia obchodu Elektrony.sk

na každú objednávku zasielam email s potrvdením objednávky a dátum doručenie.Vzhľadom na situáciu s Covid 19 zásielky môžu meškať

Ďakujem za pochopenie.

• Neviem napísať ani výhodu, ani nevýhodu. Viem že obdobie koronavírusu je zlé na chod normálneho života a aj pre biznis, ale čakať na tovar skoro 2 týždne. . . , to už je asi veľa aj v tomto období.

• byla deklarovaná doprava zdarma ,tuto dopravu mi až po tel hovoru ze strany firmy nakonec neúčtovali
    • v nabídce byl montážní příslušenství ,ale nic jsem nedostal.

stránky jsou opravené tak snad to bude OK

• nepravdivé info na stránkách obchodu
    • Obchod nemel zbozi za cenu kterou uvadel...

Obchod mel na internetovych strankach nabidku na levne pneu s informaci, ze maji 60ks skladem, po objednani mi prisel email, ze zbozi za tyto penize jiz nejsou skladem...

• Objednal jsem si pneu, které na eshopu bylo skladem. Ale ve skutečnosti nebylo. Takže bohužel.

Reakcia obchodu Elektrony.sk

naše sklad.dostupnosti sa aktualizujú každých 5 minút a niekededy sa tovar vypredá pokial spracujeme objednávku.Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť.

• Nabízejí zboží za ceny, které nemohou dodržet a pak ruší objednávky.

Obchod nabízí na svých stránkách zboží, které není schopen dodat.

• Nedodrzanie terminu dodania !

Ziadna informacia ani telefonat ze tovar bude skoro tyzden meskat!!!

Reakcia obchodu Elektrony.sk

ospravedlňujeme sa za meškanie,napíšte nám číslo objednávky preverím Vám dátum dodania.

zrusili moju objednavku a nutukali mi uplne nieco ine vsetko zle.

Reakcia obchodu Elektrony.sk

objednali ste si nehomologizované disky bez Tuv certifikátu na Vaše vozidlo na čo sme po prijatí objednávky upozornili.Po dohode sme Vašu objednávku zrušili.
    Nepredávame disky bez Tuv certifikátov a homologizácie.

predavaju stare pneumatiky aj 2 roky, predajca tuto podstatnu vec nezverejnuje

Reakcia obchodu Elektrony.sk

ospravedlňujeme sa ,kontaktujte nás pneumatiky Vám zameníme.

• Príliš dlhá dodacia lehota. Tovar stále nedorazil ,ani žiadna informácia o termíne dodania tovaru.

Reakcia obchodu Elektrony.sk

zašlite nám prosím na email [email protected] správne číslo objednávky.Pod číslom 6167 neevidujeme nevybavenú objednávku.

Vopred ďakujem

• Veľký vyber
    • Dlha doba čakania

• Arogantní zamestnanci
    • Neochota
    • Dlha doba doručenia, omeškanie

Reakcia obchodu Elektrony.sk

po prijatí Vašej objednávky sme Vás tel.informovali o dodaní,súhlasil ste s termínom dodania.Disky Vám meškali 3 dni (omeškal sa zvoz od výrobcu s DE) telefonicky sme sa Vám ospravedlnili a zaslali darček bezpečnostné skrutky Grátis.
    Nebudem rozpisovať ako ste sa správal vy... len prosím nezavádzajte iných ľudí.
    ďakujem Vám za Vašu objednávku

• Klamanie zákazníka

Objednal som si disk ktorý som sa rozhodol použiť ako dojazdové koleso . Nakoľko som dôchodca a chcel som ušetriť, objednal som si akože lacnejšie za 39,48 Eur. Konečná suma po zmene statusu bola 49,08 Eur. Preto neodporúčam nikomu, aby nenaletel na tzv. lacné disky z tohto internetového obchodu.

Reakcia obchodu Elektrony.sk

Dobrý deň ,objednali ste si u nás 1ks. plech disku s s dodaním k Vám domov za 45,48€.Pri objednávaní 1ks.plechovévho disku je príplatok 3,60€/k.s tak tiež uvedené v našich obchodných podmienkach.Celková suma vrátane poplatku bola 49,08€.Telefonicky sme Vás upozornili a súhlasil ste s príplatkom.
    V ponuke nemáme tzv.lacné disky všetky disky s našej ponuky sú homologizované s Tuv certifikátom tak prosím nezavadzajte našich zákaznikov.