• To čo som hľadal som tu kúpil najlacnejšie
    • Dosť veľký výber

• Dlhá čakacia doba

Tovar po siedmich dňoch ešte nebol doručený.

• Rýchle dodanie.

• Zatiaľ mi neprišlo okrem toho že tovar chystajú nič. Podobný tovar som objednával aj na inom eshope v ten istý deň a už je aj namontovaný lebo prišiel do dvoch dni .

• Pošlú Vám náhradu
  • Objednavka neprišla

Slabá komunikácia obchodu,prešiel týždeň a stále neviem,čo je s objednávkou a kedy bude doručená.

• ceny
    • široký sortiment

Tovar mi síce bol doručený celkom rýchlo ale jedna žiarovka mala inú päticu ako druhá takže som ich poslal späť. Čo ma zarazilo že mi vrátili platbu len za žiarovky a teda som platil 2x platbu za dopravu aj keď nie mojou chybou som ich vracal.

Reakcia obchodu www.ekoled.sk

dobry den patice su uplne rovnake odmerane digitalnou sublerou, ako ked sme videli dovod preco to vraciate, tak som neveril vlastnym ociam, tie patice su uplne rovnake ale ze na vlas uz od oka a sublera to len potvrdila to stroje razia tieto patice nie ludia takze ide to strojovo v tisicoch za sebou ale dobre pre istotu sme to zmerali a na milimeter rovnake plechy, tak asi mate chybu vo vasej objimke v aute-treba si to pozriet, tato sada bez pouzitia a bez problemu ktory opisujete isla naspat do predaja, nieje tam ziadna chyba ale naozaj pane ziadna, pozreli sme aj dalsie kusy a to iste proste ziadna chyba tam nieje predavaju sa cca dva roky a su na ne same pozitivne ohlasy koli peknemu svetelnemu vykonu, skoda mohli ste ten problem hladat inde aj ako v ziarovke a boli by ste velmi spokojny s nimi. Skuste to pozriet a ozvite sa nam spravime vam zlavu ze vam pokryje vsetky naklady. Naozaj skoda velka su to vyborne ziarovky za tie peniaze, boli by sme radsej keby ste spokojny ako nespokojny, ale chyba v ziarovkach nieje, isli naspat do predaja, keby co kontakt na nas mate prosim tam hlaste aj reklamacie pripadne nie sem do recenzie, to nemame prepojene s emailom a vasou obj. dakujeme

• ceny
    • Z troch poloziek jednu nemaju, jednu iba v nedostatocnom pocte.
    • Dodacia lehota zbytoce dlha, komunikacia s obchodom slaba.

• Veľký výber tovaru
    • Rýchle vybavenie a odoslanie objednávky
    • V niektorých kategóriach nebol ani jeden produkt

• Žiadna komunikácia. Aj po registrácii sa nedá zistiť čo je z tovarom. Lebo ako že som nič neobjednal. Aj keď na email prišla správa o objednávke.

Zlé.

Výborna komunikácia, volali mi hneď po objednávke a potvrdzovali objednávku .. *****

• Tovar este nedorazil neviem co sa stalo

Tovar aj po zaplatení pred týždňom doteraz nebol odoslaný

• vyhodna cena
    • rychle dodanie
    • balenie otvorene - zistit sa dalo az po rozbaleni krabice, pravdepodobne vystaveny kus
    • v baleni nebol ani navod ani montazne skrutky
    • na zabalenie pouzite zbytkove krabice

este som to svetlo nenamontoval ale to co som chcel som dostal v dobrej cene. skoda toho sposobu balenia, stavu obalu a chybajucich casti aj ked nie dolezitych pre funkcnost. 50% spokojnost

• dobre ceny
    • nedá sa platiť kartou

Objednal som si nové svetlo u predajcu ,,prišlo uhnute z dvoch strán ,,ďakujem tomu pánovi čo mu padlo a predsa ho zabalil a odoslal ,,,nikdy viac

Reakcia obchodu www.ekoled.sk

dobry den, reklamacie cez email hlasit, nik si nedovoli posielat poskodeny tovar, tovar po prijati od dodavatelov kontrolujeme okamzite, produkt bol poskodeny prepravou a teda hned treba informovat cez email a spisat reklamaciu, opat cez recenzie, ktore sa necitaju na pravidelnej baze skor sporadicky nevieme reagovat, mate emaily mate telefony na nas, dakujeme

rýchle vybavenie objednávky

• dlha cakacia doba, po týždni tovar stale nedorazil
  • Säst dni čakam na doručenie!