• Katastrofálna komunikácia
    • Platba len prevodom alebo na dobierku
    • Po týždni úhrady sumy tovar stále nemám

• Čakacia doba na balík vyše týždňa, zla komunikácia, mohli dat vedieť ze tovar nemajú skladom aj keď na stránkach mali napísané že ho majú...nikdy viac

• ceny
    • Z troch poloziek jednu nemaju, jednu iba v nedostatocnom pocte.
    • Dodacia lehota zbytoce dlha, komunikacia s obchodom slaba.

• Žiadna komunikácia. Aj po registrácii sa nedá zistiť čo je z tovarom. Lebo ako že som nič neobjednal. Aj keď na email prišla správa o objednávke.

Zlé.

• Dlhé dodanie tovaru.Slaba komunikácia z obchodom.

• Obchod nekomunikuje, neviem či tovar bude dodaný .

• Dodacia lehota tovaru, ktory maju skladom 7dni + , storno objednavky u nich nefunguje vobec, objednavka sa neda zrusit ani ked je v stadiu ,prebieha. Tovar zasielaju aj po komunikacii o vyslovnom zruseni objednavky pred odoslanim. S takou komunikaciou som sa nestretol na eshope za 15r praxe pri online objednavkach tovaru.

NEODPORÚČAM

Reakcia obchodu www.ekoled.sk

bez komentara, tovar na ICO na dalsi predaj kedze ste ico a mali ste to na dalsi predaj sa neda svojvolne zrusit v predvecer akcie ako sme vysvetlovali, to ako keby nachystate kuchynsku linku konkretne vy klientovi a potom v predvecer montaze vam ju zrusi, este sme spolu volali aj termin si upresnili, plus ste doobjednavali krytky na profily, takze nehnevajte sa ale z nasej strany nepochopitelne, proste raz si objedname nieco na ico tak to preberieme, aspon my takto fungujeme, pekny den