• Sortiment

• Nenapíšu že nemajú uskladnení tovar,človek sa načaká vyšše týždňa a ani nenapíšu čo sa deje.A keď ich zavoláte vyprosí si chvíľočku a položí na vás telefón!(Samozrejme vás nezavolá naspäť lebo načo?! Odtiaľ objednať len v prípade že to nieje súrne!

7 dni nie sú schopný dodať tovar ktorý som zaplatil to už aj z tému príde skôr.

• Cena a rýchlosť dodania

• Katastrofálna komunikácia
    • Platba len prevodom alebo na dobierku
    • Po týždni úhrady sumy tovar stále nemám

• V popise si prečítate, že lampy sú z plastu a skla, na balíku od nich je nálepka ,, Pozor sklo,,....a v balíkoch nájdete plastové lampy! V popise je treba uviesť, že materiál je plast, nie sklo. Dokonca si ani nedajú námahu, aby tovar pred odoslaním skontrolovali, keďže z 11 lámp sú 2 poškodené.Ak sa chcete vyhnúť sklamaniu , radšej nakupujte inde.
    • Tovar objednaný 24.3., dodaný 4.4.

Neodporúčam, veľké sklamanie a škoda peňazí.

Dobrý obchod, objednával som LED žiarovky do predných svetiel na golfa, tie svietia super aj spolupracujú z riadiacou jednotkou, to sa však netýka žiaroviek do obrysových svetiel a to aj napriek tomu že sú označené ako canbus, tieto zasvietia na cca 5 sec. a potom vypnú.

• kvalita tovaru

Tovar na sklade a aj napriek tomu aj na 4 den nevyexpedovany...

Tovar som si objednal 20.03 a dnes 27.03 po telefonickom rozhovore mi bolo povedané, že tovar mi ešte nebol expedovaný. Vraj ho posielajú do 4-5 pracovných dní po obdržaní platby.

po tyždni od objednania žiadny tovar,

• Majú v ponuke tovar, ktorý nemajú

• rýchlosť
  • Tovar zatiaľ nedorazil, nemám žiadne info o odoslaní tovaru ani po 10 dňoch od objednania.l

• Pán v sklade veľmi ústretový,potrebovala som zistiť či mi tovar príde do konkrétneho dátumu,osobné sa postaral o to aby odišiel ešte v ten deň,volala som v piatok,v pondelok som mala tovar doma.

Za týždeň od objednania žiadna zmena v stave objednávky, stále prebieha príprava. Pritom píšu že majú skladom.

Rýchle dodanie.

Veľmi dlho to trvá určite už nebudem nič objednávať

• Prešiel týždeň a obchod ešte ani neodoslal moju objednávku

• Neuplna dodavka

Objednal som 3 ks trubice, dodali mi 2 ks . Po telefonickej reklamacii mi bolo povedane, že 3 ks na sklade nemali, platbu však zrealizovali. Zatial mi nedodany tovar nezdobropisovali.