• Dlhá dodacia lehota viac ako týždeň.

• Dlhé doručenie tovaru

Na balík som čakala skoro týždeň a až po urgovaní kde sa moja zásielka nachádza mi ho nasledujúci deň až odoslali. Keby sa neizvem,kedy by mi bol doručený?
    K objednávke bol uvádzaný darček, ten samozrejme nedoručili.

Spôsob platby

• Nedostala som ten tovar čo som objednala. Úplne iný tovar som dostala.
    • Reklamovala som ale nikto zatiaľ neozval.

Nerozumiem, ako tento e-shop funguje, pretoze uz druhy krat sa mi stalo, ze som objednala a ZAPLATILA za tovar, ktory nasledne nebol doruceny, lebo ho medzitym predali (!!!). Prvy krat mi vratili peniaze a tentokrat mi maju peniaze vratit tiez.

• Nedá sa na nich spoľahnúť že mi dorazí kompletná objednávka, stalo sa mi to už druhý krát po sebe a nedá sa s nimi ani telefonicky spojiť

• Za tovar som zaplatil a nemám ani tovar ani peniaze.

• samotný obchod je ok, tovar aj ceny ok
    • možno si tovar ešte objednám, ale určite nie cez dopravcu SPS, ktorý vám napriek uvedenej adrese napíše, že tam adresa nie je a tovar nedoručí, čiže klame (zaujímavé, že na balíku adresa bola, keď mi to konečne doručili)
    • neodporúčam kvôli nespoľahlivému dopravcovi SPS

dopravca SPS poslal mail, že nedoručil tovar kvôli chýbajúcej adrese - je to lož, adresa bola uvedená (vidím ju aj vo vašej potvrdzujúcej obj.), navyše stačilo zavolať, že? Reagovala som a druhý raz mi tovar síce doručili (na balíku tá adresa samozrejme bola, čiže klamali), ale je to jediný dopravca, ktorý neuvádza aspoň približné časové rozpätie, takže som tvrdla doma celý deň až do takmer 15:00. Poprosím, keby ste to s dopravcom riešili

• Neprisla mi cela objednavka vymenene produkty a chybajuci tovar ktory som zaplatila

Na to aké je drahé poštovné tak neochota od kuriéra.Krabice dotrhane a tovar celý doteceni ešte že nešetrite s fóliou.

• Tovar prišiel skoro, ale úplne iný tovar. Nevedia rozoznať čo je levanduľa a čo púpava . Taký zamestnanec tam nemá čo robiť, smutné

• Tovar pbjednaný a zaplatený pred 7 dňami nie je ešte doručený.

Je to podvodný eshop.

• Žiadna komunikácia

Tovar bol doručený bez faktúry, nekompletný, Chýbalo tam 10 kusov reperentov v cene cca. 30 eur, a nikto to od ních nerieši, ani na sms ani na email nedpovedaju a mobil vôbec nedvýhaju, Celkom ignorujú zákazníkov.

• Veľmi rýchle doručenie.

Cena je zavádzajúca. Tovar sa zdá byť lacný, ale kvalita tovaru nezodpovedá. Jeden kotúčik má najmenej o polovicu papiera menej ako býva klasický toaletný papier v obchodoch. Tieto kotúčiky sú ako detské pästičky. Poštovné je drahšie ako v iných e-shopoch.

• Nedostal som darcek co slubili
    • Nedostal som cast objednavku a nic neviem o tom ze Preco

• Obchod poskytol zlavovy kod, nastala technicka stranka na strane eshopu, co nie je chybou zakaznikov. Obchod neskor objednavku zrusil a platba doposial vratena nebola.

Ceny majú dobré, ale kuriér 11€ sa mi zdá byť veľmi veľa.. Objednávala som 3.2, 6.2.. Mi prišiel od nich mail.. Ze balia.. 9.2 som tam volala kde mam balík, že je to týždeň a píšu, že do 72hodin...nejak sa so mnou ani nebavili, keďže som tie veci potrebovala na piatok musela dom objednávku zrušiť a oni nič žiadne prepáčte, alebo čokoľvek ze by ich to mrzelo... A že ťa cenu kuriéra tiež nemôžu... Za mňa už nikdy

• tovar nezodpovedal popisu na internete

Zakúpený toaletný papier je podpriemerný. Kotúčiky sú malé s minimálnym množstvom papiera 20-25m.. určte neodporúčam nákup pomer kvalita a cena...

Objednal som 10baleni vlhčeného toaletného papiera ( skladom 18ks) a asi po 5tich!!! dňoch mi oznámili že ho toľko nemajú a že mi doplnia iní tak som objednávku stornovať... No Comment...