• Toaletný papier je o polovicu menší, čiže sa Vám neoplatí za tú cenu plus poštovné.
    • V normálnom obchode má 200 ustricová, v tomto obchode 96, alebo 116. Nikde to obchod neuvádza a kupujete mačku vo vreci.

Tovar je nedodaný, bez odpovede obchodu.Nedovolal som sa.

Maximalne neodporucam!! Nikdy viac!!
    Objednavku mi zrusili ze nemaju tovar skladom, na druhy den mi prisiel mail ,ze objednavka mi bude dorucena.Samozrejme nebola dorucena a nemam ani peniaze ani storno v maili..NEODPORUCAM !!!! A som zvedava ako sa to doriesi .Ak mi dnes neposleze info o vrateni penazi,posielam pondet na SOI !!!

Tovar mal doraziť 28.11 a 5.12 zatial neprišiel

• Dva krát reklamácia tovaru.

objednaný tovar prišiel iní ako bolo na objednávke a po reklamácii a novej objednávke sa tá istá chyba znovu zopakovala.Bolo poslané iné cocolino ako na objednávke. Po prvej telefonickej reklamácie mi pani slubovala že už sa to nestane že da na to osobne pozor a že to bude ona osobne balit.Reklamacia bola včera,balik bol síce obratom poslaný tovar prišiel hned 27.10.2022 ale znovu to iste cocolino ako bolo reklamované v prvej objednávke.Prvý tovar ineho cocolina aviváž sme sa nakoniec rozhodli nechat a pani na reklamáciach pvedala že aby sme spravili novu objednávku.tak bola urobená nova na cocolino de luxe.a znovu prišlo ine cocolino nie de luxe.pani na reklamácie sa bola presvedčit či je v skutočnosti na sklade a povedala že ano .Dakujem za skore vybavenie.

• Dva týždňe sľubujú že pošlú tovar tovar. Nakoniec bez ohlásenia, zrušia objednávku vraj preto, že šéf nesúhlasil s odoslaním tovaru, pretože bol kúpený v akcii. Neodporúčme nakúpovať z tejto stránky! Neodporúčame platiť dopredu, pretože je reálne že neuvidíte ani svoje peniaze ani objednaný tovar.

Doteraz najhoršia skúsenosť pri nakupovaní cez eshop.

• Nevidím žiadnu
    • Drahe poštovne komunikácia s obchodom na bode mrazu ,nedvíhajú ani telefóny, neskoro posielajú balík čiže tovar

Objednala som si prášok Sensitive Persil a prišiel mi iný

Poslali ste mi nesprávnu objednávku. prosím nasmerujte ma na výmenu. moja objednávka je 22007656. Ďakujem!

Neakceptujem platby dopredu a platby kde sa požaduje uvádzať číslo karty

niečo sa vylialo balík bol mokrý ,došiel za cca 6-7 dní....

• Napríklad na stránke majú uvedenú detskú pastu elmex 0-6 rokov 75ml za 4.15 e v realite Vám za túto sumu pošlú pastu len 50ml. Čiže lacnejšie by ma vyšla kúpiť si ju v drogérii tam by ma dokonca 50ml pasta vyšla o 0.80 centov lacnejšie. Plus celkom dráhy kuriér 12,99 kuriér 123

• Zlá dohoda pri nákupe nad 100€ mala byť dopravné a poštovné bezplatné ale účtovali to. T.j. dôvod prečo som od služby odstúpil

Chýbal produkt , už nie prvý raz… zamenené produkty

• Aivaže sú riedene. Vôbec nevoňajú.

Na stranke maju veci oznacene ako skladom, no nakoniec po zaplateni a potvrdeni vam nieco nepride a poslu, bez vysvetlenia peniaze spat. Cez tuto stranku som objednavala len kvoli konkretnym vyrobkom, ktore mi takto zrusili.

Pooblievane, znehodnotene...

• Aviváže voňajú veľmi dobre.
    • Aviváže mi prišli vytečené, keďže neboli dobre zatvorené.
    • Nedostala som sľubovaný darček k nákupu.
    • Nikto mi neodpovedal na moju nepríjemnú skúsenosť.

Bola som vždy spokojná ale teraz som veľmi sklamaná

Pri prevzatí objednávky bola poškodená krabica v ktorej boli produkty ktoré som si objednala a bohužiaľ jeden produkt chýbal.