Spoločnosť mi prisĺubila dodanie do 5 pracovných dní, prešlo 10 dní a tovar nie je dodaný. Aké hodnotenie mám napísať ?

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom.
    V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

• dlha cakacia doba.
    • dormeo sa len ospravedlnuje,ale problem je treba riesit nie sa stale len ospravednovat,koli dlhej dobe dorucenia,moj nazor z dormea nikdy v zivote.

nikdy viac a este mi tovar nedosiel.

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, ak boli s kúpou produktu spojené akékoľvek nepríjemnosti. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mrzí nás, že sa nám nepodarilo naplniť Vaše očakávania a doba doručenia tovaru sa predĺžila. Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, ceníme si ju, pomáha nám do budúcna odstraňovať všetky naše nedostatky.

Trochu dlhšia čakacia doba ale nič strašné, tovar super.

• Dobrá komunikácia, rýchle dodanie a kvalitný tovar
    • Žiadna

• Dlhá doba doručenia

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom.

• Tovar zaplatený už týždeň a stále nedošiel, a ani som nedostal žiadnu odozvu ohľadom dodania.

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Žiaľ, aktuálne hektickejšie obdobie spôsobilo, že niektoré objednávky boli v miernom meškaní, čo nás veľmi mrzí. Ubezpečujeme Vás, že robíme všetko preto, aby sme doručili všetky zásielky v čo najkratšom čase.
    Informácie o dodaní chodia do e-mailu,môže padnúť do spamu, reklám alebo nevyžiadanej pošty.

Objednávku som spravila 4.12.2022 a napriek tomu, že na internete píšu odoslanie tovaru do 3 dní, v potvrdzujúcom emaile mi bolo oznámené, že tovar bude doručený pravdepodobne 19.12.2022 :-/

Reakcia obchodu Dormeo

Žiaľ, mierne meškanie dodania zásielky bolo spôsobené hektickejším obdobím a procesy externej dodacej spoločnosti nedokážeme do plnej miery ovplyvniť. Radi by sme Vás ubezpečili, že sa vždy snažíme o efektívne dodanie.

Tovar objednaný a zaplatený 2. decembra 2022 9:29:58 CET. Tovar nie do dnešného dňa 09.12.2022 doručený. Na linku s odkazom sledovania tovaru je dátum 08.12.2022 vraj na "Na ceste k nakladaciemu miestu" a to je tam ešte nepotvrdená "Nakládka" a "Na ceste na miesto doručenia". A to vraj expedujú tovar na sklade do 3 pracovných dní. Možno príde v roku 2023 ak vôbec.

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mrzí nás, že sa nám nepodarilo naplniť Vaše očakávania a doba doručenia tovaru sa predĺžila. Ubezpečujeme Vás, že robíme všetko preto, aby sme doručili všetky zásielky v čo najkratšom čase.

cele zle

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, ak boli s kúpou produktu spojené akékoľvek nepríjemnosti. Mrzí nás, že sa nám nepodarilo naplniť Vaše očakávania. Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, ceníme si ju, pomáha nám do budúcna odstraňovať všetky naše nedostatky.
    V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Prajeme pekný deň.

• Dlhá doba doručenia

Tovar bol na stránke zadaný ako SKLADOM a odosielanie do 3 dní.
    Žiaľ dodanie trvalo 10 dní.

Reakcia obchodu Dormeo

V prípade akýchkoľvek otázok,informácií k objednnávke nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

• Rýchle dodanie tovaru.

• dlha dorucovacia doba aj napriek tomu ze si pýtate vysoke postovne

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania.Žiaľ, meškanie dodania zásielok je spôsobené hektickejším obdobím a procesy externej dodacej spoločnosti nedokážeme do plnej miery ovplyvniť. Radi by sme Vás ubezpečili, že sa vždy snažíme o efektívne dodanie.

• Tovar mi nebol dosiaľ doručený

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Mrzí nás, že sa nám nepodarilo naplniť Vaše očakávania a doba doručenia tovaru sa predĺžila z dôvodu nedostatku skladových zásob. Vždy sa snažíme o rýchle opätovné naskladnenie, niektoré faktory, žiaľ, do plnej miery ovplyvniť nedokážeme. Vzniknutá situácia nás skutočne mrzí. Robíme všetko pre to, aby sme Vám zásielku doručili čo najskôr.

Tovar mi ani po vyše týždni objednania stále neprišiel. Nemám čo hodnotiť. Len odoslanie a doručenie zásielky, a to je strašne dlhé a vôbec sa s mojou objednávkou nič nerobí.

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Žiaľ, aktuálne hektickejšie obdobie spôsobilo, že niektoré objednávky boli v miernom meškaní, čo nás veľmi mrzí. Ubezpečujeme Vás, že robíme všetko preto, aby sme doručili všetky zásielky v čo najkratšom čase.
    V prípade akýchkoľvek otázok,informácií k objednávke nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

• Čakacia doba na dodanie bude asi mesiac predpokladam. Ked vyše po týždni balik neodovzdal ani kuriérovi

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme.
    V prípade akýchkoľvek otázok,informácií k objednávke nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme.

Tovar objednaný pred týždňom aj zaplatený a zatial nic ani ziadny mail o stave zásielky

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, ak boli s kúpou produktu spojené akékoľvek nepríjemnosti.Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme.

Tovar objednany aj zaplateny 27.11. a informacia o tom, ze tovar meska pride az 4.12. Samotne meskanie nie je taky problem, ako slaba komunikacia a informovanie.

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi si ju vážime, aj na základe nej sa snažíme zlepšovať naše interné a externé procesy. Žiaľ, skutočnosť sa stala kvôli hektickejšiemu obdobiu. Určite urobíme všetko preto, aby sa v budúcnosti takáto situácia neopakovala. Prajeme pekný deň.

Žiadne informácie o doručení, objednané pred týždňom a jedina informácia ktorú mám je "Objednaný tovar Vám doručíme v čo najkratšom čase.". Z iných e-shopov mi už všetko prišlo, tu mi neprišiel ani žiaden mail čo bude ďalej a kedy mám objednávku očakávať. Väčšina e-shopov aspoň napíše do 2-4 pracovných dní alebo niečo, z toto čo mi napísali oni to môže byť aj za mesiac či rok.

Reakcia obchodu Dormeo

Informácie o dodaní zásielky prídu do e-mailu. Ubezpečujeme Vás, že robíme všetko preto, aby sme doručili všetky zásielky v čo najkratšom čase.

• žiadna dodávka
    • tovar zaplatený
    • žiadne informácie

NEDOPORUČUJEM! Tovar zaplatený, stále nedodaný, žiadne informácie!
    Hlavne, že prišiel dotazník spokojnosti!

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. Informácie o dodaní zásielky chodia do e-mailu.

• Dodacia lehota 7 mesiacov

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť, ale stáva sa, že sa na konkrétny tovar vytvorí väčšie množstvo objednávok a tovar sa vypredá.Vždy sa snažíme o rýchle opätovné naskladnenie, niektoré faktory, žiaľ, do plnej miery ovplyvniť nedokážeme.
    V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.