• Tovar v reklame v TV stokrát denne a stále nedoruceny

Reakcia obchodu Dormeo

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

• Tovar objednaný a vyplateny pred 3 týždňami, zatiaľ nič neprišlo. Obchod nereaguje.

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. V prípade akýchkoľvek otázok,informácií k objednávke nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme

• Tovar neprišiel

Objednala som matrac a dva vankúše, po dvoch mesiacoch čakania som písala mail kedy mi príde objednávka, odpísali ze matrac už skladom nie je ani nebude, objednávka bola vyplatená ale sami od seba mi vedieť nedali. Potom sme sa dohodli ze mi teda pošlú aspoň tie vankúše, nakoniec mi poslali naspäť peniaze s celej objednávky, takže ani len tie vankúše nemám.

Reakcia obchodu Dormeo

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom.Stáva sa, že sa konkrétny tovar prestane dodávať a vtedy sme, žiaľ, nútení zrušiť aj už existujúce objednávky. Vždy sa snažíme oznámiť to našim zákazníkom čo najskôr. Mrzí nás ak sme Vám týmto spôsobili komplikácie. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme