• Doprava kuriér nemal čas musel som ho vyhľadať 8 km od adresy doručenia.

Ok.

• dobré ceny
    • tovar skladom
    • široký sortiment
    • nenašiel som

Až po kúpe AB Cryptobox 650HD a dlhej inštalácii som zistil,že nefunguje s najnovšími kartami M7 od Skylinku.Jeden takýto už máme a funguje na 100%, preto sme sa preňho rozhodli znova.Po našom zistení ho bolo treba vrátiť,s čím nebol najmenší problém.Všetka komunikácia prebehla cez telefón a AB Cryptobox bol vymenený za Zircon Jazz,ktorý už má certifikovanú čítačku Irdeto.
    Obchod vrelo odporúčam,nákup,vrátenie tovaru a celková komunikácia s obchodom bola bezproblémová a príjemná.
    Kiež by bolo takých obchodov viac.

Vcelku OK, pri uvedenom tovare mali uvedené "skladom", pričom nebol na sklade. Naskladnenie však bolo rýchle.

• Rýchlosť dodávky, trošku lepšia cena.
    • Prebratie tovaru v PY,
    • trošku lepšia cena
    • ---

Domoss v PY je seriózny, poznám tam niektorých ľudí, kvalita personálu.
    Odporúčam pre skôr menované plusy.

• Jen to jednoduchá a spoľahlivá komunikácia rýchla dodacia doba .
    • Problém pri prihlasovaní sa na svoj účet čo robí problém pri ukončení-platbe .

odporúčam.

• Bol to dovoz zdarma.

• možnosť prebrania si produktu z e-shopu

• prehľad obchodu, cena a dodanie

to čo som chcel som dostal za dobrú cenu

• rýchlosť dodávky

spokojnosť

• Komunikacia
    • 1. tovar stal na sklade (u prepravcu) a bol by tam dodnes, keby som im 2dni posebe nevolal kazdy den 3x
    • 2. Doteraz som nedostal fakturu. Nebola prilozena k tovaru a na moju emailovu poziadavku uz tyzden nikto nereaguje

Reakcia obchodu DOMOSS

Dobrý deň p. Rado,

ďakujeme za recenziu, ospravedľlňujeme sa za chybu v kuriérskej spoločnosti, sťažnosť kuriérskej spoločnosti posunieme. Faktúry posielame spolu s tovarom (lepíme ju na zásielku) no môže sa stať, že ju prepravca neodovzdá resp. stratí. Požiadavku na doposlanie faktúry ste poslali 5.12. čo je 3 dni dozadu, dnes Vám ju doposielame. Pekný deň

• Dobré ceny

• to zatial neviem, doteraz sú iba nevýhody

tovar som musel po odskúšaní hned isť 55 km vymeniť a aj ten vymenený mi nie sú odborníci doteraz schopný spojazdniť (Sat.prijímač) Takže doteraz nepozerám TV. Takže bude asi dalšia výmena.

• Super tovar za super ceny

Rýchle dodanie a skvelá komunikácia

• Profesionalny prístup k zákazníkom

• Ja ho mám po ruke, a ako jedni z mala majú rádia Sangean, ktorých som fanúšik..
    • Kúpil som malé Rádio za cenu aká bola aj v regáli kamenného.., myslel som že bude v kamennom obchode drahsie...rozpaky

Ja tu kupujem pre to že neďaleko bývam a môžem osobne vyzdvihnut, a v prípade reklamácie nemusím posielať.

• Stránka na internete je dosť neprehľadná

S obchodom som bola spokojná

• najnižšie ceny tovaru a dopravy, veľmi rýchle doručenie tovaru domov, tovar bol bezchybný
    • žiadne som nezistila

najvýhodnejší nákup je cez DOMOS

• možno cena
    • po doručení nemal slovenský preklad,síce poslali,ale skopírovaný,a z toho polovica nebola čitateľná,tak mi preklad slúžil na dve veci............

• rýchlosť dodania dobrý výber produktov
    • nemá

odporúčam pre spolahlivsť predajcu
    to čo som hľadal nie všade mali skladom

• Pouzivat slovensku postu ako dorucovatela znamena ze ked sa Vam na prvy krat nedovolaju (mobil na WC nenosim)ked uz je na mieste dorucenia, tak si najdete balik na okne domu. Neviem aky podpis je na dodacom liste ale mozem sa stavit ze moj to nebol.