• výber tovaru
    • vysoký nezáujem,apatia obchodu pri reklamácií

Ak nechcete mať zbytočné nepríjemnosti,z tohto obchodu si neobjednávajte! Poslali mi tovar bez príslušenstva,ktorý k nemu mal patriť a bez záručného listu! Navyše so mnou o tomto nechcú ani prinajmenšom diskutovať!Tovar iba preto neposielam späť,lebo sa bojím,že pri takomto nekorektnom obchode prídem ešte aj o peniaze!

Dobrý deń

Bolo vám poslané všetko čo k tovaru patri, pri týchto typoch bojleru nie sú konzoly vystúpené , ale sú tam otvory pre zavesenie na háčiky. Ak myslíte ako príslušenstvo háčíky na zavesenie, tie nie sú súčasťou balenia, a dajú sa kúpiť v každom železiarstve za pár centov. Všetko sme vám vysvetlili v mailovej komunikácii. Bohužiaľ návod na zavesenie bojleru nie je súčasťou dokumentov, lebo je to veľmi jednoduché. V priloženom záručnom liste je aj návod na použitie, ten ste obdržali.

O peniaze sa v prípade vrátenie nemusíte báť, ak nám to pošlete nepoškodené a v zákonnej lehote.

• ?
    • Pred mesiacom a pol som spravil objednavku, potvrdenie prislo, ale potom uz ziadna reakcia. Kontaktoval som obchod mailom a ziadna reakcia.

Podla toho, co som sa o obchode dociatl v recenziach a na zaklade vlastnych skusenosti, obchod neodporucam.

Reakcia obchodu domintex

Dobrý deń, kedže nevidíme ID objednávky, vôbec neviem o aký tovar sa jedná, ani nemáme tak starú nevybavenú objednávku. Je pravda že niektoré dodávaky trvajú dlhšie, ale je to daň za to, že ponúkame tovar, ktorý nie je bežne dostupný, a snažíme sa na dlhšiu dobu doručenia zákazníka upozorniť, takže naozaj neviem či je vaša reakcia viazaná na objednávku u nás

Domintex

• Predpokladali sme ze ide o overeny obchod vzhladom na recenzie
    • Dobry den, pred mesiacom sme objednali zasabnik baxi z tohto obchodu, zvolili sme platbu predom. Do dnesneho dna nam tovar neprisiel . Dostali sme asi 3 maily o tom, ze uz bude expedovany . Pánovi majitelovi sa dnes nebolo mozne dovolat.

Velmi radi by sme poculi aj oficialne stanovisko obchodu,kedy nam teda bude NAOZAJ tovar doruceny a ci vôbec?????

• prehladny obchod
    • velky vyber tovaru
    • vela moznosti platby (vratane PayPal)
    • nenasiel som ziadne

Na obchod som narazil pri hladani velmi specifickeho plynoveho ohrievaca na vodu s malym objemom (50l). Bol to jediny obchod kde podobny produkt ponukali. Cena vsak bola prijatelna, objednavka prebehla bez problemov, neustale ma informovali o zmene stavu objednavky a tovar bol dovezeny kurierom az pred dom. Maju siroky vyber produktov a hlavne podporuju viacere platobne metody takze netreba vyberat hotovost a platit zbytocne drahu dobierku.

Slubovana daba expedicie 5 pracovnych dni. Ked tovar nebol expedovany ani na 11. den som objednavku zrusil.

• nie sú žiadné
    • tovar som objedla pred 10 dnami a ešte stale mi nebol doručený

neodporúčam tento obchod, nedoručili mi objednaný tovar a teraz mi neodpisujú ani na mail ani telefón mi nezdvihnú. Som nespokojná s ich službami, viackrát tu nenakupujem aj teraz sa bojím o svoje peniaze keďže so zvolila platbu dopredu a tovar stále nemám.

Objednával som z tohto obchodu už dvakrát za sebou ten istý tovar,v hodnote okolo 1500 eur, ale do dnešného dňa mi tovar neposlali a to v dodacích podmienkach bolo písané, že do 7 dní. Asi im neide o čo najvyšší obrat. Komunikácia s obchodom nula bodov.

Reakcia obchodu domintex

Dobrý deň, dvakrát sme upozorňovali, že tovar sa už nevyrába, boli poslané e-maily o nedostupnosti tovaru. Je možné , že vám e-mail neprišiel, za čo sa ospravedlńujeme.

Tovar už nie je v ponuke obchodu

Domintex

• Objednavka mala prist do tyzdna .....dotaznik ste.mi poslali po 10 dnoch .....preslo uz 15 dni a o stave objednavky ziadne info

• nie je možné zaplatiť kuriérovi kartou,

• Rychlost

Cena a rychlost

• dobré ceny
    • prehladnosť
    • termín dodania

• Dobrá komunikácia,rýchle dodanie tovaru,prijatelné ceny.

• uplna spokojnosť

• spoľahlivosť,rýchlosť vybavenia objednávky a doručenie

• Amatérske balenie tovaru

• Ponúkate ale nedodáte
    • čakám 14 dní na dodanie tovaru a nič nemám. Ide mi o výmenu bojlera . Keby som sa obrátil na iného už mám dávno teplú vodu. Takto som stále bez nej.

• príšerné balenie tovaru, staeá roztrhaná škatuľa,prelepená starou ušmudlanou páskou cez stred, čiže rozšklbané okraje odchlopené, kľudne mohlo niečo vypadnúť. Vnútri nezabalená riadiaca jednotka,bez akéhokoľvek zoznamu súčiastok,prípadne montážneho popisu.Som to reklamovala,na vyzvanie P.Šenkára som mu poslala aj fotky, ale na ne mi už neodpovedal.

Dodanie rýchle,ale zákazník zrejme nepodstatný, príšerne zabalené, akoby to našli na smetisku, rozšklbané a bez návodu.

• Zla komunikacia. Z obchodu prisli dva e-maily. Prvy s potvrdenim objednavky, druhy chvilu po prvom s informaciou, ze objednavka sa vybavuje. Nasledne prisiel az po vyse tyzdni mail, kde mam ohodnotit svoj nakup. Po rozkliknuti objednavky v povodnom maily som uvidel, ze status sa zmenil na objednavka zrusena. Bez akehokolvek upozornenia.

Reakcia obchodu domintex

Dobrý deń , mrzí nás vzniknutá situácia, status sa pravdepodobne zmenil pri updatovaní systému, bohužiaľ sa nám zmenilo viac objednávok, čo sme boli schopní sme dohľadali manuálne a dali na správnu mieru. Ale vedeli sme to zistiť, len ked prišiel tovar od dodávateĺa, ktorý sme spárovali s objednávkou so zmeneným statusom. Čo sa týka dotazníku , ten posiela porovnávač tovaru, nie eshop.

Ešte raz sa ospravedlňujeme.

• Eshop, platba kartou
    • komunikacia
    • zakaznicky servis
    • pouzivany dopravca

Cena tovaru a popis na dobrej urovni, rozne moznosti platby tovaru.
    Mnou objednany tovar bol potvrdeni s dodanim 2 prac. dni. Do tyzdna nic neprislo. Po telefonate mi bolo povedane, ze bola inventura na sklade preto tovar nedodali. Vo stvrtok tovar naskladnia clovek by ocakaval, ze to v ten den aj odoslu. V pondelok som tam volal kde je tovar. Vyjadrene bolo tovar odosielaju dnes (v pondelok), nakoniec prisla SMS ze tovar odoslali utorok. Eshop vsak pouziva najhorsieho prepravcu ako v CR a SR existuje a to je TOPTRANS. Od nich prisla SMS ze tovar dorucuju v stredu - je stvrtok a tovar nikde.
    TOPTRANS - "Blesk je nas pomalsi brat" - to je snad sranda.
    Tovar bol objednany a zaplateni dopredu 28.12.2016 a je 12.1.2016 a tovar nikde

• obcho mal tovar, ktorý som potreboval
    • tovar bol objednaný v stredu, čakal som že mi bude doručený do piatku (bol to havarijný stav, z pôvodnej nádržky striekala voda)