• Rýclosť

• Tovar nebol dodaný.

Veľmi som spokojná.Je to priehľadné,a majú aj dobré akcie na tovar.Materiál je kvalitný.

• Tovar som objednávala 17.09.2017. Do dnešného dňa 28.09.2017 mi nebol doručený. Určite už v tejto firme neobjedám a ani ju nikomu neodporučím.

• Veľmi ochotný a ústretový majiteľ. Garantovaná dodacia lehota sú 3 dni, ale tovar mi pripravili v ten istý deň. Doobeda som si ho objednal a poobede vyzdvihol.

• ponúkali taký tovar ktorý som hľadal
    • nedodržiavajú termín dodávky, a keď si objednáte konkrétnu značku tovaru pošlú Vám inú alternatívnu značku

Takýto prístup k zákazníkovi sa mi nepáči a preto z tohto obchodu už nič nekúpim.

• Katastrofa neobjednávajte nedočkáte sa a keď aj potom áno tak v poškodenom stave !! Nikto nekomunikuje a keď volám tak ma nedvíhali úplne zle !

Neodporúčam najhorší môj nákup aký som zažil !!

Tovar dorazil za 1 mesiac

• nedodrzanie objednaneho tovaru a zla komunikacia

v uvedenom eshope som si objednal elektricke konvektory ELIZ. 1x 2500 W a 2x 1000W. s predavajucim som vopred odkomunikoval ze mam zaujem len o nove modely konvektorov co mi odsuhlasil a upozornil ma na uvedenie danej skutocnosti do POZNAMKY pri vytvarani objednavky co som aj urobil. na moje prekvapenie boli zaslane 2 ks 1000 W konvektorov ako "stary" model co som nechcel. vyhovorky typu ze im to zle poslal dodavatel neakceptujem nakolko objednavka bola vybavena a odosielana ku mne hned na druhy den, takze konvektory mala firma domintex.sk na sklade. konecne po 3 tyzdnoch od upozornenia na zle dodanie tovaru mi boli zaslane nove modely konvektorov. 3x som im pisal mail odpoved bola len na 2 a 3x som volal s panom SENKAROM a stale mi sluboval ze uz budu konvektory odosielane. No nikdy viac radsej seriozne vybavenie objednavky a promptne vyriesenie problemu u ineho predajcu.

• Prisiel tovar v roztrhanej skatuli a bol poskodeny.

Obchod komunikoval veľmi rýchlo mailom, dopravca mal čas

10 rokov mi išla vkuse . dúfam že sa dá opraviť ,odporúčam

• Široký sortiment
    • Veľmi malé písmena na návode lustitelne len s lupou.

• Rýchla dodávka

Predrazeny ten isty kotol v kamennej predajni o 200€ lacnejsi, skoro som dostal mrtvicu

nedodrzana lehota dorucenia, po zruseni objednavky za mesiac aj tak posielaju tovar

• ok

prvy a posledny krat. po 14tich dnoch som musel objednavku zrusit. Dobu dodania maju uvedenu tyzden a tyzden ma zavadzali odpovedami typu zajtra, zajtra, zajtra.

Neodporucam!

Peter Zoch

• Neskutočne dlho som čakal na tovar čo bol bežne dostupný. Bez toho že ma informovali o meškaní tovaru. No katastrofa

• Neviem o ziadnych
    • Komunikacia s obchodom , tazko sa je dovolat. Ak sa dovolate tak unformovanost je zla. Dostupnost tovaru nesuhlasi s tym co pisu na webe. 2 az 3x dlhsie. Ja mam tovar objednany od 6.6.2017 a stale nedosiel. Termin dodania pritom je uvadzany 7 prac.dni.

Nespolahlivost v terminoch dodania. Zla informovanost o stave vasej objednavky. Nekomunikativnost firmy. Nezaujem o zakaznika. NEODPORUCAM NAKUP